Trwa ładowanie...
Przejdź na

Keira Knightley: "Mam dublerkę pupy"

161
Podziel się:

Dobrze wybrała? Zobaczcie.

Keira Knightley: "Mam dublerkę pupy"
bEDDFrHF

Keira Knightley nigdy nie kojarzyła się nam z gwiazdą, która musiałaby przesadnie przejmować się wyglądem. Wydawałoby się, że wyjątkowo szczupła aktorka powinna idealnie pasować do promowanego ideału sylwetki i związku z tym nie mieć żadnych kompleksów. Okazuje się jednak, że nie chce pokazywać widzom wszystkiego. Ma jasno określone zasady - w pracy rozbiera się tylko do pasa.

W Jonathan Ross Show Knightley wyznała, że od czasu filmu Domino z 2005 roku korzysta z pomocy dublerki. Osobista zastępczyni Keiry gra zamiast niej we wszystkich rozbieranych scenach. Pocieszamy fanów Brytyjki, że większość tego co widać na ekranie należy do niej. Cudze są tylko pośladki.

Mam taką zasadę, że mówię producentom i reżyserom: Możecie mieć górną połowę mnie, ale nie dostaniecie dolnej - powiedziała aktorka. Po raz pierwszy zdecydowałam się na dublerkę pupy w obrazie Domino. Mieliśmy kręcić scenę striptizu. Kamera miała pokazać zbliżenie mojej pupy. Powiedziałam, że nie ma mowy. Mój tyłek się do tego nie nadaje.

bEDDFrHH

Poszliśmy zatem do garderoby z Tonym Scotte, który był reżyserem filmu, gdzie czekały na nas trzy kobiety. Kiedy weszliśmy zdjęły spodnie i pokazały pośladki. Tony zapytał: Którą wybierasz?.

Oto scena striptizu, w której pojawia się pupa dublerki. A pod spodem - niezapomniany klip z filmu w wersji Rammstein. Uwaga: mocny.

bEDDFrIi
KOMENTARZE
(161)
gość
10 lat temu
Swietny news, zmienil moje zycie
gość
10 lat temu
Jej pupa pewnie zbyt koscista!
gość
10 lat temu
wolałbym chyba tyłek Keiry ;)
bEDDFrIj
znadiia
10 lat temu
No bo może rzeczywiście plaski ma bo jest chuda strasznie, ale ma specyficzną urodę! Ładna jest i kocham jej akcent! :)
gość
10 lat temu
No, nie ma co dobrze wybrała. :)
Najnowsze komentarze (161)
gość
8 lat temu
co takiego mocnego było w tych scenach?
gość
10 lat temu
fajny film.
gość
10 lat temu
fajny film.
gość
10 lat temu
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
gość
10 lat temu
przecież to tyłek dublerki, czytać nie umiesz?
ANA
10 lat temu
czy nik nie widzi ,że ten patyk z wystająca dolną szczeka jest po prostu śmieszny .Keira jako "twardzielka" - po prostu ŻENADA"
gość
10 lat temu
www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne
gość
10 lat temu
Fajny film
bEDDFrIb
gość
10 lat temu
?????
JD
10 lat temu
Może chce ukryć siusiaka? :)
gość
10 lat temu
ja bardzo lubię Keire i też bym nie chciała pokazywac może swoich kompleksów całemu światu :)
gość
10 lat temu
Bo kobieta ma mniejszy mózg.
gość
10 lat temu
Ona jeat piekna a najlepsza w filie love actually<3
aa
10 lat temu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDDFrIU
bEDDFrIV
bEDDFrIW
bEDDFrIX
bEDDFrIY
bEDDFrID