Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nasz syn jest potencjalną ofiarą"

402
Podziel się

Elton John i jego partner zatrudnili psychologa, aby "właściwie wychować swoje dziecko".

"Nasz syn jest potencjalną ofiarą"
bDeXjYUR

W Gwiazdkę 2010 roku Elton John wraz z partnerem powitali na świecie urodzonego przez surogatkę syna. Gwiazdor jest świadom zagrożeń, jakie wiążą się z wychowaniem Zachary'ego przez dwóch mężczyzn i na dodatek często goszczących na pierwszych stronach gazet. Piosenkarz zdecydował się na konsultacje z psychologiem, który ma im pomóc właściwie wychować dziecko.

Mamy zamiar sprawić, aby dorastał otoczony miłością i był dumny ze swojej rodziny – powiedział w rozmowie z magazynem Attitude David Furnish. Niech wie, że został poczęty z wielkiej miłości. Zdajemy sobie sprawę, że z czasem Zachary będzie przyciągał coraz więcej uwagi. Chcemy przygotować go na takie życie.

Oboje wiemy, że nasz syn jest potencjalną ofiarą. Ma ojców gejów i na dodatek oboje są sławni - dodał. To może spowodować wiele stresu w jego życiu. Chcemy tego uniknąć i zapewnić mu jak najbardziej normalne dzieciństwo.

bDeXjYUT

Elton John i Furnish są parą już od 16 lat, zaś małżeństwem od siedmiu. Gwiazdor i jego partner planują kolejne dziecko, ale tym razem chcą adoptować "siostrę dla Zachary'ego".

bDeXjYVu
KOMENTARZE
(402)
gość
9 lat temu
I super:) Lepiej mieć dwóch kochających rodziców tej samej płci niż nie mieć żadnych, albo mieć takich co całkowicie nie nadają się na rodziców, nie kochają dziecka i źle je traktują.
gość
9 lat temu
nie słyszałam o takim przypadku a regularnie czytam amerykańskie media, może przytocz taka sprawę, hę?
gość
9 lat temu
Powodzenia w takim razie
bDeXjYVv
gość
9 lat temu
ja tez nie slyszalam
patrycja
9 lat temu
Wygladaja super fajny maluch
Najnowsze komentarze (402)
gość
9 lat temu
są razem od 18 lat, a nie 16
Adelinka
9 lat temu
jeszcze nie widziałam żeby dwóch męszczyzn wychowywało dziecko... Te dziecko będzie wyśmiewane w szkołach :(
gość
9 lat temu
WASZ SYN JEST POTENCJALNĄ OFIARĄ NA PEDRYLA
gość
9 lat temu
Zdradzają, materialiści, niedojrzali emocjonalnie egoiści - UWAGA! NIE DOTYCZY HETEROSEKSUALISTÓW! Posikałam się ze śmiechu, dzięki!
gość
9 lat temu
Nie wchodza moje komenty.Co jest?
gość
9 lat temu
no.............
rzcajciekamie...
9 lat temu
...u orientacjach. Tych przykładów można mnożyć w nieskończoność, co jednoznacznie udowadnia, że geje od hetero absolutnie niczym się nie różnią. Dlatego nienawiść przeciwników jest jedynie urojona i podtrzymywana na siłę. Byle tylko kogokolwiek móc nienawidzić, jak nie Żydów, to Czarnych. A pseudoargument z zoofilią i pedofilią jest o tyle chybiony, że tego typu relacja seksualna nie odbywa się za zgodą obydwu jej stron, więc jest niedopuszczalna. Tak samo jak niedopuszczalna jest relacja heteroseksualna, gdy jedna ze stron jej nie chce lub jest do niej przymuszana. Tematu przydrożnych heteroprostytutek, z których usług korzysta tak wielu przykładnych heteroseksualnych mężów i ojców nie będę już tutaj nawet poruszał.
rzucajciekami...
9 lat temu
Czy naprawdę jesteście aż tak ślepi, że nie zauważacie istnienia zdrad i innych zarzucanych gejom kwestii w Waszych związkach heteroseksualnych? Wiele związków homoseksualnych jest znacznie dłuższych i silniejszych od hetero! Czy w związkach między mężczyznami dzieje się cokolwiek, co nie dzieje się w związkach heteroseksualnych? Ktokolwiek odpowie? Nikt nie odpowie, bo nie ma takiej rzeczy! Zdrady występują w obydwu orientacjach. Wierność występuje w obydwu orientacjach. Uprawianie seksu analnego występuje w obydwu orientacjach. Obrzydzenie i nieuprawianie seksu analnego występuje w obydwu orientacjach. Pożądanie występuje w obydwu orientacjach. Czysta miłość romantyczna występuje w obydwu orientacjach. Wielu partnerów seksualnych występuje w obydwu orientacjach. Wierność jednemu partnerowi przez całe życie występuje w obydwu orientacjach. Życie w środowisku klubowym występuje w obydwu orientacjach. Unikanie życia klubowego występuje w obydw
bDeXjYVn
gość
9 lat temu
Zamiast jednego ojca alkoholika bez wahania wolałbym dwóch troskliwych ojców.
gość
9 lat temu
"Ma ojców gejów i na dodatek oboje są sławni" jak faceci to- obaj...kto pisze te artykuły?
biednymalec
9 lat temu
Żałośni i bezdennie g***i. Rodzic1 i rodzic 2 /buaahaa!/
Luke A'dam
9 lat temu
Skąd u ciebie te wszystkie informacje? Czyżby stado dzikich gejów gdzieś cię dorwało? ;-P
Luke Amsterda...
9 lat temu
Mieszkam w Amsterdamie i o żadnych pozwach przez dzieci homoseksualistów nie słyszałem. Skąd u was te informacje, że geje uprawiają seks na potęgę albo są egoistami? Podążając tym tokiem myślenia wychodzi na to, że lesbijki są najlepszymi rodzicami, czułymi, pełnymi empatii... Radzę mniej fantazjować o homoseksualiźmie...
gość
9 lat temu
GŁUPIE cioty BO O TYM SIĘ NIE MÓWI
...
Następna strona
bDeXjYVP