Trwa ładowanie...
Przejdź na

ACTA: Protesty w całej Europie! (Tak było w Krakowie)

1201
Podziel się

Zobaczcie, jaka siła jest w tych ludziach. Wielkie media Wam tego nie pokażą.

ACTA: Protesty w całej Europie! (Tak było w Krakowie)
bDAEgKzp

Jeszcze chwila i protesty przeciwko narzuceniu nam ACTA staną się największym ruchem młodzieżowym w Europie od 1968 roku. Bo nie chodzi tu tylko o samo "porozumienie", ale o metody, jakimi chce się, cytując jeden z transparentów "zrobić z nas bydło". Ludzie są tym koszmarnie zawiedzeni, a zwłaszcza mediami, które, jak się okazało, nie potrafią już mówić ich głosem ani o ich problemach. Ich prawdziwa rola nagle stała się jasna. Na szczęście mamy 2012 rok i Internet, dlatego stare media nie są już nikomu do niczego potrzebne. (Czy między innymi dlatego lobbyści starają się przeforsować ACTA?)

Dziesiątki tysięcy ludzi wzięło wczoraj udział w protestach przeciwko ACTA, które przewinęły się przez największe miasta w Europie. Największe marsze odbyły się w Polsce, Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Wprowadzone tylnymi drzwiami "porozumienie" podpisały już 22 państwa członkowskie Unii Europejskiej. Musi być ono również ratyfikowane przez Parlament Europejski. Debata na ten temat ma się odbyć w czerwcu. Na szczęście protesty zaczynają już przynosić rezultaty.

bDAEgKzr

Trzy państwa w Europie nie chcą podpisać tego dokumentu – mówi Jim Killock z organizacji Open Rights Group. To pokazuje, że politycy dopiero teraz zaczęli sprawdzać, co jest w nim napisane. Nagle wszystko zaczyna się psuć. Chodzi nam o to, by powiedzieć, że ACTA jest niedemokratyczna. Będzie pozwalała na niebezpieczne wywieranie presji, które doprowadzi do cenzury Internetu.

Mówi się o tym, że niemiecki rząd wystarszony wielką energią młodzieżowych protestów myśli już tylko o tym, jak się z tego wycofać bez wielkich strat dla wizerunku.

Protesty odbyły się również w całej Polsce. Zobaczcie, jak wyglądał wczorajszy marsz w Krakowie. Naprawdę robi wrażenie - tłumy ludzi, profesjonalna organizacja i żadnych wybryków. Szacunek dla organizatorów i wszystkich, którzy mimo mrozu i weekendu chcieli pokazać, że o coś im chodzi. Woleli pójść tam niż na imprezę - doceńcie to.

Wielkie media Wam tego nie pokażą. Pokażcie to wideo swoim znajomym - niech ta energia i wysiłek nie zmarnują się przez to, że komuś nie jest na rękę pokazywać tego na antenie:

bDAEgKzx

Przypominamy też o petycji. Od piątku podpisało ją już kilkadziesiąt tysięcy z Was, ale wciąż brakuje stu tysięcy podpisów do przeprowadzenia referendum. Kliknijcie i podpiszcie, to bardzo ważne:www.jestemprzeciwacta.pl

bDAEgKzS
KOMENTARZE
(1201)
gość
9 lat temu
media głównego nurtu oszukują nas bezustannie, robią z nas każdego dnia ciężkich idiotów bez własnego zdania, ambicji, marzeń, perspektyw, oczekiwań. Non stop serwuje się gówno, czyli rozrywkę i syf, czyli propagandę i fuckty. To jest jedna elita, zrozumcie to ludzie. Media, polityka, korporacje, banki, sądownictwo, to jest jedna banda, która od lat się wspomaga a na nas żeruje. Bo mają władzę. A my im tej władzy nie odbieramy, bo żyjemy w nierealnym świecie, tak nas uczy przekaz medialny. Ale na szczęście coraz więcej ludzi się budzi i nie chce już żyć w perfidnym kłamstwie, który ucisza pragnienie wolności i życia w godności.
gość
9 lat temu
STOP ACTA!
gość
9 lat temu
komentarz zjedzony przez Acta, a Acta przez Grycankę.
bDAEgKzT
gość
9 lat temu
Acta, mówimy nie !
gość
9 lat temu
tu nie chodzi tylko o piractwo, ale też inwigilację, gromadzenie danych, zbieranie haków, problemy rolników i innych grup społecznych, którym ACTA zakaże wielu rzeczy do tej pory legalnych w świetle prawa, zabiorą tansze odpowiedniki leków, części samochodowych ale to nic! ACTa jest tak skonstruowane, że USA ma prawo ścigać każdego obywatela tego świata, jeśli sobie zaczną nagle coś podejrzewać a wtedy bilecik do USa i wiza nie potrzebna państwo ma obowiązek wydać kogoś takiego rządowi amerykańskiemu. to i tak tylko część bezprawia jakie funduje nam tusk
Najnowsze komentarze (1201)
;*********
9 lat temu
STOP ACTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
koniec z acta stop
gość
9 lat temu
stop acta. stop tvn24 !!!
gość
9 lat temu
Media zawsze ludzi okłamywały, zawsze robiły ludziom pranie mózgu. Teraz dopiero ludzie to dostrzegli, ale czy będą potrafili wyciągnąć wnioski, by więcej nie popełniać tego samego błędu? Podpisuję się pod petycją, ale nie mam (i nie chcę mieć) konta na facebooku. Sercem jestem z wami.
gość
9 lat temu
NIE!!!! DLA ACTA!!!!! Piszcie że to nie tylko internet!!!! ACTA dotyczy ROLNICTWA-patenty na rośliny i nawozy, MEDYCYNY-patenty na leki i urządzenia medyczne, MOTORYZACJI-koniec z tańszymi częściami samochodowymi-tylko oryginały, Starsi ludzie tego nawet NIE WIEDZĄ oni myślą że acta to tylko wolność w internecie!!!!!!!!!!!!!!!!! Tłumaczcie wszystkim!!!!!
gość
9 lat temu
[#V=Y#kl8vW8lUe7g#401#331#]
góral
9 lat temu
Świete słowa mówisz ! Taka jest prawda o TUUUUUUUUUUUUUUUSKU !!!
gość
9 lat temu
:))))))))))))))))))))))))))))))))
bDAEgKzL
góral
9 lat temu
My górale tez mówimy STOP ACTA !!!! TO BAGNO MA NAM NARZUCAC CENZURĘ? NIGDY!!! A jak nie pomoże -wezmiemy ciupagi i będzie nie wesoło
gość
9 lat temu
nie dla ACTA, nie dla wielkich korporacji
gość
9 lat temu
Spoko , spoko. Zaraz się stworzą jakieś nowe media, niby takie pod młodzież, ale będą za nimi stały te same nachapane gęby.
ja ja i tylko...
9 lat temu
████░█████░░███░░████░░░░██░░░███░░█████░░██░░ █░░░░░░█░░░█░░░█░█░░░█░░█░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█░ ████░░░█░░░█░░░█░████░░░████░█░░░░░░░█░░░████░ ░░░█░░░█░░░█░░░█░█░░░░░░█░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█░ ████░░░█░░░░███░░█░░░░░░█░░█░░███░░░░█░░░█░░█░
gość
9 lat temu
Donald Franciszek Tusk - Motto życiowe: Polskość to nienormalność ! Osiągnięcia: doprowadzenie do ruiny średniej wielkości państwa europejskiego zwanego Polską ! Hobby: charatanie w gałę ! Rys charakterologiczny: osobowość psychopatologiczna z wygórowanym ego , chorobliwa żądza władzy , główne cechy: cynizm , serwilizm , głupota !
gość
9 lat temu
PRZEDTERMINOWE WYBORY potrzebne. Nowa ordynacja wyborcza. Nowa konstytucja. Zmniejszenie liczby polityków, samorządowców, rozdętej administracji i obniżenie im wszystkim zarobków. Kadencja polityków i samorządowców 2 lata. Właściwy podział dóbr, żeby mała grupa cwaniaków nie żerowała na większości. Odbudowa Polskiego przemysłu według zasady: produkować, eksportować, a swój rynek chronić. W tym kierunku potrzebne są zmiany w Polsce. Szkoda czekać 3,5 roku do następnych wyborów, bo zrobią z Polski totalną ruinę.
...
Następna strona
bDAEgKAn