Trwa ładowanie...
Przejdź na

Niemcy skandują: "DZIĘKUJĘ! NIE DLA ACTA!" (Po polsku!)

949
Podziel się

Świetne wideo. Obejrzyjcie, jak młodzi Niemcy dziękują Polakom za protesty.

Niemcy skandują: "DZIĘKUJĘ! NIE DLA ACTA!" (Po polsku!)
bDzFtBPF

W sobotę w Moguncji odbyła się jedna z setek demonstracji przeciwko ACTA w Europie. Tłum, który szedł przez centrum miasta pozdrawiał także protestujących z Polski. Młodzi Niemcy skandowali po polsku hasła przeciwko ograniczeniu wolności Internetu.

Posłuchajcie, jak demonstrujący dziękują Polakom, którzy także wyszli mimo mrozu na ulice. Te okrzyki uświadamiają jak mało co, że protest przeciwko ACTA to ruch ponad podziałami narodowymi i pokoleniowymi.

Kto wie, może te wspólne protesty zbliżą jakoś młodych z całej Europy. W końcu chodzi nam wszystkim o to samo. Chyba po raz pierwszy w historii. Warto zapamiętać i przekazywać dalej takie nagrania.

bDzFtBPH

Dziękujemy :)

bDzFtBQi
KOMENTARZE
(949)
gość
9 lat temu
aż poczułam sympatię do Niemców ;) oj to pięknie
gość
9 lat temu
Przez tę malutką chwilę można być dumnym z bycia nastolatkiem... W końcu można młode pokolenie podziwiać, a nie tylko na nie narzekać.
gość
9 lat temu
wielcy możni tego świata odpowiedzialni za wojny, konflikty, kryzysy finansowe i wartości zwą się illuminatami i są czcicielami szatana, ich ręce sięgają mediów, branż rozrywkowych, polityki, rządów, organów prawa, bankowości. To ci ludzie w rzeczywistości rządzą krajami, politycy to jedynie marionetki, decyduje grupa ludzi, rody, o których nigdzie nie usłyszycie, to nie wiedza dla mas. Ślady po sobie zostawiają chociażby w teledyskach, na okładkach płyt i w sesjach swoich gwiazdeczek, w branżach rozrywkowych roi się od symbolizmu okultystycznego, to przemycanie wiadomości podprogowych, ciemny lud i tak nawet nie zauważy, bo wiadomości te mają być z natury niezauważalne dla ludzkiego oka, wpiszcie sobie w youtube "beyonce 1+1 illuminati subliminal message by mrtkry.wmv " i macie tam fajnego czerwonego diabełka, Baphometa, kozła i inne symbole occultu... trudno wychwycić, bo trwa to ułamek sekundy, ale istnieje i oddziałuje na nieświadomych...
bDzFtBQj
gość
9 lat temu
Widać, że niemcy patrząc na niektóre twarze. Jednoczmy się ! .
gość
9 lat temu
BRAWO POLSKA!
Najnowsze komentarze (949)
ZDq4cH secqa...
8 lat temu
ZDq4cH <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
hahha...dobre;-D biorą przykład z najlepszych;-D
gość
9 lat temu
jakie słodkie :)
gość
9 lat temu
Dzięĸi Pudelkowi i jego publikacjom w sprawie ACTA uwierzyłem, że istnieją komercyjne wolne media. Pozdrawiam całą redakcję.
gość
9 lat temu
słodkie :))
gość
9 lat temu
tak, to wszystko zaczęło sie na polskich ulicach. Maja za co nam dziękować i miło, że doceniają
gość
9 lat temu
mainz <3
gość
9 lat temu
NMZC! :D
bDzFtBQb
ISsss
9 lat temu
ale przychlasty z tych niemców :D
gość
9 lat temu
Lidl!
gość
9 lat temu
:-)
gość
9 lat temu
JEDNAK COS NAS ŁĄCZY:):):)
Gość.
9 lat temu
Poczułam taką radość w sercu ;D
gość
9 lat temu
ale oczywscie POLACY DEBILE beda pisac na youtubie po niemiecku ze niemcy sa fajni, a w nawiasach dodawac po polsku 'je..ac niemcow' // /
...
Następna strona
bDzFtBQD