Trwa ładowanie...
Przejdź na

Halle Berry i Martinez BIORĄ ŚLUB!

174
Podziel się:

W tle ciągle toczy się walka o dziecko... Ale ślub może w niej pomóc.

Halle Berry i Martinez BIORĄ ŚLUB!
bESNWpIl

Pomimo bardzo złych doświadczeń w poprzednich związkach Hally Berry postanowiła dać szansę Olivierowi Martinezowi i przyjęła jego oświadczyny. Aktorka ma już za sobą dwa małżeństwa - pierwsze z 1993 roku, gdy wyszła za bejsbolistę Davida Justice oraz drugie z muzykiem R&B Erikiem Benetem. Związek z modelem Gabrielem Aubrym także zakończył się w sądzie. Jednak tym razem nie jest to sprawa rozwodowa. Była para walczy o prawo do opieki nad małą Nahlą.

Ponoć właśnie ze względu na córeczkę Berry postanowiła nie czekać ze ślubem i już na początku lata zamierza wyjść za Martineza. Dla sędziego fakt, że aktorka ma "pełną rodzinę" może okazać się dodatkowym argumentem, aby to właśnie jej przyznać opiekę nad Nahlą.

Para planuje skromną, prywatną ceremonię w swoim domu w Kalifornii. Wiadomo już, że na ślub zaproszona została była partnerka francuskiego aktora, Kylie Minogue.

bESNWpIn

To dosyć niespotykane, ale to prawda, że zaprosili Kylie Minogue – mówi gazecie Britain's Mail znajomy aktorów. W zeszłym roku Olivier i Halle wybrali się wspólnie na koncert Kylie w Los Angeles. Oboje bardzo ją lubią i chcą, żeby uczestniczyła w tym wyjątkowym dla nich dniu. Nie ma między nimi żadnego żalu i zarówno ona, jak i jej partner Andres Velencoso będą obecni na ceremonii.

Czy jednak branie ślubu w atmosferze sądowej walki o dziecko to na pewno dobry pomysł? Myślicie, że dzięki temu będzie jej łatwiej wygrać?

bESNWpIO
KOMENTARZE
(174)
gość
10 lat temu
to już nie wyjdzie za mnie?
gość
10 lat temu
wy i wasze glupie artykuly. martinez nie martin. i biora slub z milosci a nie ze wzgledu na walke w sadzie
gość
10 lat temu
najważniejsze, żeby byli szczęśliwi ;)
bESNWpIP
gość
10 lat temu
Gratulacje!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Martinez ma znak na wlosach nike , Just do It
Najnowsze komentarze (174)
SZYMON
10 lat temu
Gratulacje!!!1111111111111111111
Diana
10 lat temu
Gratki :) Ale ja na miejscu Kylie nigdy nie przyszłabym na ślub mojego byłego ukochanego ;/
revale
10 lat temu
uwielbiam jej perfumy ..
gość
10 lat temu
Życie zaczyna sie po 40! :)
gość
10 lat temu
Dawno to już wiedziałam
gość
10 lat temu
Nike na włosach,
gość
10 lat temu
Nie sadze aby jej sie udalo trzeci raz, oraz czwarty konkubent z ktorym ma dziecko.To jest bardzo konfliktowa kobieta, wiec za rok czy dwa bedzie nastepny rozwod.
gość
10 lat temu
na pierwszym zdjęciu Halle wygląda jak facet!
bESNWpIH
gość
10 lat temu
wtsretny b******l nie zasluzyla na szczescie ten narkomanski usmiech moelstuje bialych taka zdzira nie rzycze babsztylowi szczescia a kysz bbastzyllu
gość
10 lat temu
wtsrtena babsztlla molestuje bialych a on taki cwaniaczek myslai teraz ze beda moelstowac biale kobiety do pracy czemu nie wizmie murzyna bab a nie na pokaz moelsytuje bialych wstretny babszty nie azasluzynla na szzeczise to nie milosc to takjie zdzirostwo
gość
10 lat temu
chory ziwazek na pokaz pownn abyc z murzynem anie molestuje bialych brr wstrertny babstzyl
gość
10 lat temu
ŻYCZĘ JEJ WYGRANEJ ,ONA JEST BARDZO KOCHAJACA MATKĄ !!!!!
gość
10 lat temu
wtsretny b******l moze by tak sobie wziela murzyna a nie molestuje bialych dla szpanu nie zasluzya na szczecise skoro molestuje wogole noe uznaje takiego sztucznego pozowania a kysz nie zasluzyla bbasztylla
gość
10 lat temu
taka fajna-a nie ma szczescia z facetami,,,,,,
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESNWpJA
bESNWpJB
bESNWpJC
bESNWpJD
bESNWpJE
bESNWpJj