Crawford ZABRONIŁA córce pozować!

143
Podziel się

"W tym momencie jest zdecydowanie za młoda na karierę" - stwierdza była top modelka.

Crawford ZABRONIŁA córce pozować!

Kaia Gerber, córeczka byłej top modelki Cindy Crawford, rozpoczęła swoja karierę w reklamach linii ubrań Young Versace. Urodą, wdziękiem i figurą (!!!) 10-latki zachwycali się sam Karl Lagerfeld oraz Donatella Versace. Pomimo tego dziewczynka więcej nie weźmie udziału w sesjach. Pierwsze doświadczenia związane z modelingiem Kai okazały się tak nieprzyjemne, że jej mama postanowiła zakończyć tę przygodę ze światem mody.

W tym momencie jest zdecydowanie za młoda na karierę – powiedziała 45-letnia Cindy w rozmowie z The Daily. Nie ma nawet zbyt dużo ofert pracy dla 10-latek. Przede wszystkim jednak ten biznes zmieniłby ją na zawsze, a nie wiem, czy to wyszłoby jej na dobre. Może zgodzimy się na jej powrót do pozowania gdy skończy 17 lat.

Na pewno Cindy nie pożałuje tej decyzji. W show biznesie jest wiele przykładów młodych gwiazd, które robiły oszałamiającą karierę, a teraz nie mogą uporać się z nałogami.

KOMENTARZE
(143)
gość
8 lat temu
No i dobra matka ;-) po co 10-letnia dziewczynka ma pozować?
gość
8 lat temu
W tym wypadku - co się odwlecze to nie uciecze.
gość
8 lat temu
ludzie wyzwólcie się z okowów mody! ubierajcie się jak chcecie i niech tylko te durne celebryty wydają kasę na jakieś durne trendy! i tak w szatach króla pozostaną marginesem społecznym. A wy zacznijcie myśleć o sobie, nie nabijajcie tym snobom kont miliardami rocznie! może powinien im się trochę status pogorszyć, bo ludzi, dzięki którym mają zyski traktują jak robaki!
gość
8 lat temu
i dobrze niech się teraz za naukę weźmie dziewczyna
gość
8 lat temu
dlaczego nikt nie zastanawia się nad sensem istnienia świata mody? to jest wmawianie kobietom, że mają wyglądać tak jak nakazują trendy narzucone przez pedofila Lagerfelda, Calvina Kleina i innych zboków, którzy z reguły nie są zainteresowani kobietami, a jedynie próbują zrobić z nich niezdrowo wyglądające chudzinki zapatrzone w swoją aparycję... po co komu sugerować jak ma się nosić, by być uznanym za człowieka z dobrym gustem, po co udawać, że robi się z tego sztukę, skoro tu chodzi o biliony rocznie wyciągane z naiwnych ludzi przez PRZEMYSŁ modowy?
Najnowsze komentarze (143)
gość
8 lat temu
ale ŁADNA ^^
gość
8 lat temu
i dobrze robi przynajmniej jedna mądra się znalazła
gość
8 lat temu
oj tam oj tam...... za 8-11 lat może bedzie kontynuowac swoją ,,robote''
gość
8 lat temu
Cindy ma racje, ale fakt jej córka to naprawdę ładna dziewczyna!
gość
8 lat temu
jest piękna :) jaki to model Nikona ?
:DDD
8 lat temu
co nas to obchodzi jej sprawa
:)))))))
8 lat temu
A tam córka powinna korzystac z szansy puźniej moze jej juz nie dostać . Mama nie pownna zabraniac jej robienia kariery ... powinna sie cieszyc , ze ma taką córke :)
gość
8 lat temu
wyglada jak nastole**** dz***a
gość
8 lat temu
a polskie korzenie? ma na skarpety nałożone sandały
gość
8 lat temu
"helloł" :D jakas t**a lycha...musi byc. musi.
gość
8 lat temu
po to, zeby tego komenta zamiescic i wyrazic opinie na ten temat. glupie pytanie.
neni
8 lat temu
dla mnie to byla jest i bedzie NAJWIEKSZA WIOCHA -> SKARPETY DO SANDALOW LUB KLAPKOW!!!!!!!!!!!!!!! ever forever
gość
8 lat temu
Moda jest sztuką. Nikt nikomu nie każe za nią podążać. Ci, którzy to robią, robią to z pasji. Przede wszystkim, moda jest sztuką bardzo demokratyczną. O tym, co będzie modne, decydują masy, weryfikując pomysły Lagerfeldów i Jacobsów. Każdy może mieć coś do powiedzenia zwyczajnie kupując i zakładając to, a nie co innego. Każdy może wymyślać nowe połączenia czy zastosowania dla starych fasonów, po swojemu dobierać kroje i faktury, aby uzyskać własny styl. Ludzie, którzy pracują w modzie, zarabiają tyle pieniędzy, bo każdy musi się ubrać, a wiele osób pragnie ubrać się pięknie. Inni artyści, jak np malarze, nie zarabiają aż tyle, ponieważ nie każdego stać na obwieszenie domu awangardowymi dziełami. Ale przede wszystkim, moda łączy w sobie wszystkie dziedziny życia, można na jej podstawie analizować epoki, daje ludziom możliwość autokreacji każdego dnia na nowo, oraz zaprezentowania siebie innym.
gość
8 lat temu
Ktos zauwazyl, ze na 1. zdjeciu Cindy pomyka w japonkach a jej corka w butach ocieplanych?
...
Następna strona