Trwa ładowanie...
Przejdź na

Richardson o rozwodzie: "Coś w życiu nie wyszło"

587
Podziel się:

"Moja mama nigdy mi się nie zwierzała" - wyznaje. Uda się wzbudzić współczucie?

Richardson o rozwodzie: "Coś w życiu nie wyszło"
bEEJXNTV

Trudno zgadnąć, czy Zbigniew Zamachowski wiążąc się z Monika Richardson miał świadomość, że odtąd jego prywatne sprawy, włacznie być może ze zwyczajami w sypialni, będą omawiane publicznie. A może nie czytał wszystkiego, co Monika mówiła publicznie o sobie i swoim mężu, Jamie'm Malcolmie. Przypomnijmy więc: "Dzięki pornografii mąż może popatrzeć na swoje fantazje"

Od początku związku z Zamachowskim udawało jej się trzymać język za zębami. Ten etap jest już chyba jednak za nami. Celebrytka poszła na zwierzenia do studia Dzień Dobry TVN.

Moja mama nigdy mi się nie zwierzała. Ani wtedy, gdy rozstawała się z tatą, ani gdy miała problemy. Nic nie mówiła - wspomina podkreślając, że też miała trudne dzieciństwo. Ale ja mam inną taktykę. Całkowicie odwrotną. Moje dzieciaki są bardzo mądre, widzą doskonale, co się dzieje. Dlatego mówię im otwarcie, że przyszedł trudny czas dla naszej rodziny. Mówię im nawet, że to, co na nas spadło, jest dla mnie bardzo trudne. Tłumaczę im, że mamie jest smutno, że coś w życiu nie wyszło.

bEEJXNTX

Dodała także, że obserwuje dwójkę innych dzieci, postawionych w podobnej sytuacji, nieco starszych niż jej, które na kryzys w rodzinie reagują buntem. Czyżby miała na myśli młodsze dzieci jej nowego partnera?

Obawiamy się, że ta historia będzie się dopiero rozwijać.

bEEJXNUy
KOMENTARZE
(587)
gość
10 lat temu
okropna baba! co ona właściwie robi?!
gość
10 lat temu
kobieta KOMPLETNIE pozbawiona klasy :(((
gość
10 lat temu
taaa inteligencja ci nie wyszła
bEEJXNUz
gość
10 lat temu
raczej żal ona wzbudza
gość
10 lat temu
to co na nas spadło ? a co niby spadła sama zdecydowałaś że rozwalisz rodzinę nikt ci tego z góry nie nakazał.
Najnowsze komentarze (587)
aa
10 lat temu
Odwaliło babie
gość
10 lat temu
czego oni szukają!? miała fajnego męża, a on mial fajna rodzinę! a moze to wszystko na pokaz, milosc minela. Nie wiem.....?
gość
10 lat temu
ALE PASZCZUR.
gość
10 lat temu
ona jest na haju co ona bierze bo ja tego nie chcę ona brzydka brzydki on siebie warci tylko najgorsze że na tym cierpią dzieci totalna znieczulica.DNO.
gość
10 lat temu
ludzie nie piszcie komentarzy nie ma o kim Jeden ma kompleks malomiasteczkowego organisty a Druga kompleks szybiego starzenia brrrrr....
gość
10 lat temu
I już jej nie wyjdzie
gość
10 lat temu
Malcolm jest super !!!!!!!W moim typie !
gość
10 lat temu
co ona robi?przeciez ma Tatusia bogatego ha,ha,HA!!!!!!!!!!!
bEEJXNUr
gość
10 lat temu
Żałosny jest pan, panie Zamachowski. Czwórka dzieci...., trzeba było wcześniej myśleć. Myślał pan, że będzie tak różowo? Pana żona wygląda na zmęczoną, bo pewnie wszystko było i jest na jej głowie. A Richardson nigdy jej nie lubiłam i tego jej prymitywnego programu. Życzę panu wszystkiego najgorszego i żeby spotkała pana kara za Glińską i Richardson.
gość
10 lat temu
chora kobieta!
gość
10 lat temu
monika lubiłam twoje programy ale teraz już przestane. szkoda że odbierasz tate w dwóch rodzinach dzieciom .jesteś egoistką
gość
10 lat temu
fajny facet dobrze że się uwolnił od tej okropnej baby
gość
10 lat temu
zestarzało się b****o, to jej bije
gość
10 lat temu
ciekawe czy uczy już te swoje mądre dzieci pozycji seksualnych, g****a, tandetna baba
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEJXNVk
bEEJXNVl
bEEJXNVm
bEEJXNVn
bEEJXNVo
bEEJXNUT