Trwa ładowanie...
Przejdź na

Była Ibisza: "Krzysztof codziennie dzwoni"

341
Podziel się:

"Nie mam wyjścia. Staramy się zachowywać w miarę normalnie."

Była Ibisza: "Krzysztof codziennie dzwoni"
bEUZTtkl

Jak pamiętamy, w trakcie i zaraz po rozwodzie było miedzy nimi sporo negatywnych emocji. Anna Nowak-Ibisz chętnie opowiadała o nich w kolorowych magazynach i w trakcie swojego udziału w Tańcu z gwiazdami. Krzysztof, który wkrótce będzie uczył telewidzów, jak "rozumieć kobiety", musi teraz udowodnić w tabloidach, że ułożył sobie z nią relacje. Obydwoje zapewniają więc publicznie, że są przyjaciółmi. Kilka dni temu wrócili ze wspólnego wypadu na narty.

Nie miałam wyjścia, wszystko musiało się ułożyć - mówi w rozmowie z Faktem Anna Nowak-Ibisz. Staramy się zachowywać wobec siebie i syna w miarę normalnie, chcemy stworzyć dla dziecka dobre wzorce. Trzeba przyznać, że Krzysztof codziennie dzwoni do syna, rozmawia z nim i mówi mu dobranoc. Jak tylko możemy to spędzamy razem czas i jest to dla naszego syna obłędną radością. Rozwody są teraz czymś nagminnym i ważne jest, by dziecko się nie obwiniało i nie myślało, ze jeden lub drugi rodzic jest zły. Nie wolno do tego dopuścić.

Niedawno byli małżonkowie pojawili się razem na jednym z bankietów i wspólnie pozowali do zdjęć. Pojawiły się nawet plotki, że chcą do siebie wrócić.

bEUZTtkn

To nie było wspólne wyjście - prostuje Nowak Ibisz. Ale udawać, że się nie znamy, nie było sensu.

Cóż, niektórzy mają inne zdanie :)

bEUZTtkt
bEUZTtkO
KOMENTARZE
(341)
gość
10 lat temu
TU GRYCANKI. PRZEJMUJEMY TĘ KUCHNIĘ.
gość
10 lat temu
botox boy :D
gość
10 lat temu
najwyraźniej Krzysiu poczuł się samotny po rozstaniu
bEUZTtkP
gość
10 lat temu
a co ma Szyc i Kaja do Ibisza?
gość
10 lat temu
Winda: udźwig - 7 osób lub grycanka.
Najnowsze komentarze (341)
gość
8 lat temu
banda nierobów
W tym wyjątko...
9 lat temu
W tym wyjątkowym dla nas dniu towarzyszył nam wipnasały duet Foto Affetto, ktf3ry uchwycił wszystkie najważniejsze i najbardziej wzruszające chwile jakie towarzyszyły nam tego dnia. Podczas pleneru wipnasała atmosfera, wspf3łpraca z Wami to sama przyjemność.Wynik Waszej pracy jest naszą najcenniejszą kolekcją wspomnień, ktf3ra będzie na zawsze wzruszać. Jeszcze raz dziękujemy za piękną oprawę naszego wesela.
oj coc59b mi ...
9 lat temu
oj coc59b mi sic499 wydaje, c5bce te wasze kroki w keukinru zmian nie wyjdc485 wam na dobre.Kamil dochodzi, teraz Madzia Juc5bc poc582owa moich znajomych przestac582a oglc485dac487 ten wasz film. Te zmiany robic485 sic499 nudne i nieciekawe. A ta nowa lokatorka Kingi to totalna porac5bcka. Ona ma zastc485poc487 Magdc499????????????????? Nigdy, Magda jest niezastc485piona. To przeciec5bc od was zalec5bcy jakc485 ona gra rolc499. Sama sobie tekstc3b3w nie ukc582ada.Tak wic499c jak widac487 sami dc485c5bcycie do porac5bcki tego serialu.
Odniosę się ...
9 lat temu
Odniosę się do swojego konta – nomlrane komentarze, nawet pierwsze dyskusje, opinie – nawet całkiem obiecujące rokowania (oczywiście brakuje funkcjonalności, ale to na inny temat do dyskusji). Znajomych w szkole się nie wybiera ;) Tobie podobnie jak Hazanowi wypada pozazdrościć towarzystwa ;)
gość
10 lat temu
uu
gość
10 lat temu
taki młody a już dziecko
gość
10 lat temu
Krzysztof Ibisz,Krzysztof Ibisz,Krzysztof Ibisz,Krzysztof Ibisz,Krzysztof Ibisz,
gość
10 lat temu
krzysiu z dnia na dzien coraz młodszy!!!!!!
bEUZTtkH
gość
10 lat temu
współczuję Krzyskowi , beznadziejna jest ta nowak g****a i brzydka wygląda na starą babę tu i botox jej nie pomorze żylasta g****a baba
gość
10 lat temu
jak można się tak obnażyć w ciąży na okładce WSTRĘTNE :/
gość
10 lat temu
to co napisałeś to katofobia skoro każdy może pisać to co myśli niech pisze uważasz że wolno tylko ateistom masz chyba jeszcze niewiele latek i mało doświadczenia poczytaj i przemyśl historię naszego kraju przemyśl to co napisałeś za 20 lat jeżeli jeszcze będzie to nasz kraj
gość
10 lat temu
[#V=Y#jyjuUHNwWD4#401#331#]
gość
10 lat temu
Ibisz ty popaprancu przyjrzyj sie sobie jak naprawde wygladasz w tej reklamie cialo obwisle a szyja jak u 70-letniego starca a tobie sie wydaje ze jestes mlody
klara 32
10 lat temu
uwielbiam ta kobitke i jej program o gazdzetach
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUZTtlA
bEUZTtlB
bEUZTtlC
bEUZTtlD
bEUZTtlE
bEUZTtlj