Poniedziałek 05.03.2012 02:36

Andersz wyszedł ze szpitala!

Alan Andersz

Andersz wyszedł ze szpitala!

To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy śledzili doniesienia o stanie zdrowia Alana Andersza. Młody aktor i juror nowego programu Polsatu, który poważnie ucierpiał w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach na imprezie urodzinowej Antoniego "K." Królikowskiego, wyszedł już ze szpitala.

Przypomnijmy, że obsadzony w roli gwiazdy polskiej edycji Tylko taniec 24-latek spadł ze schodów, doznał ciężkiego urazu głowy i był utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej. Kiedy został z niej wybudzony, okazało się, że nic nie pamięta, a "jego zeznania nie wniosą nic do sprawy". Oznacza to więc, że nadal nie wiadomo, jak przebiegał feralny wieczór w Willi Matrix.

Jak donosi Fakt, Andersz został wypisany z jednego z warszawskich szpitali i odpoczywa w domu. Nie wiadomo na razie, czy i kiedy wróci do obowiązków zawodowych. 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (341)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 341
Odpowiedz
40 40
zgłoś
gość 05.03.2012 02:51
kogo to obchodzi?
Odpowiedz
18 34
zgłoś
gość 05.03.2012 02:53
picie to jest życie!
Odpowiedz
165 32
zgłoś
gość 05.03.2012 02:53
No to niech zdrowieje;)
Odpowiedz
231 130
zgłoś
gość 05.03.2012 02:53
chcą z niego zrobić drugiego łoza tyle że w programie o tańcu a tymczasem on jedynie się kompromituje, nie ma nic mądrego do powiedzenia, taki typowy g******z z sodówą w głowie a z niczym ciekawym do zaoferowania...
Odpowiedz
25 21
zgłoś
gość 05.03.2012 02:54
Anonymous też mówią o New World Order, ludzie przez waszą ignorancję już wkrótce czekają was zgliszcza dawnego życia. Rządy totalitarne, jeden rząd światowy, z jedną walutą (Euro jak i cała Unia to chytry plan wprowadzenia światowego kryzysu, nic więcej). Staniemy się niewolnikami systemu. Plan zacznie spełniać się wraz z nadejściem 3 wojny światowej, ataku terrorystycznego na Olympics 2012 w Londynie i zniszczeniem Big Bena. Dowody „leżą na ulicy”, ale zwykły człowiek NIE CHCE wiedzieć, co się dzieje i nawet gdyby skonfrontować go z faktami, odwróci głowę w drugą stronę. Jak było z MK Ultra? (tortury i pranie mózgów przez CIA) - nawet gdy odtajniono dokumenty i udowodniono, że to nie teoria spiskowa, ludzie to zignorowali. O ACTA na youtube mówiono już kilka lat temu, gdy negocjacje trwały i wtedy też określano to teorią spiskową paranoików. Czipy RFID już istnieją, ale ludzie też udają, że lata badań i konstruowania tego cacka to tylko po to, żeby sobie pomajstrować i zabić nudę. Ludzie, nie wydano na to miliardów i tyle czasu, nie zorganizowano odpowiednich ekip tylko po to, by to sobie leżało i kurzyło się na półce. Przez skłonność do okłamywania samych siebie, obudzicie się pewnego dnia w systemie TOTALITARNYM. I wtedy będzie za późno coś zmieniać.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 341