Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gardias ma nowego chłopaka

488
Podziel się:

"Jestem dla niej jak anioł stróż" - zapewnia w tabloidzie...

 Gardias ma nowego chłopaka
bEDVLPcl

Przezornie wybrała mężczyznę o tym samym imieniu co jej poprzedni partner. Jak donosi Super Express, Patryk Wolski pocieszał pogodynkę po rozstaniu z Patrykiem Kalskim. Spędzili razem kilka romantycznych dni w Alpach.

Nowy chłopak Doroty Gardias pochodzi z Bydgoszczy i jest członkiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Rady Młodzieżowej PCK. Jest także pomysłodawcą Kalendarza Dżentelmeni.

Oczywiście nie przyznaje się na razie, że z Dorotą łaczy go coś więcej niż przyjaźń.

bEDVLPcn

Jestem dla niej jak anioł stróż - zapewnia w rozmowie z tabloidem. Razem postanowiliśmy, że anioł stróż brzmi i pasuje lepiej niz agent czy menedżer. Owszem, towarzyszyłem jej podczas kilku imprez, bo nie było innego mężczyzny.

Więc to zapewne przypadek, że oboje w tym samym czasie zamieścili na swoich internetowych profilach zdjęcia z zimowego urlopu opatrzone refleksją, że marzenia się spełniają.

bEDVLPcO
KOMENTARZE
(488)
monia37
10 lat temu
HMMM...nie chce obgadywac ale on wyglada przy niej jakuczniak....bez przesady
gość
10 lat temu
No i przeskoczy kolejnego faceta.Ona dziala jak robot.Okropna kobieta.Najgorsza z pogodynek.Zal.
gość
10 lat temu
Dobrze,ze nie ma dzieci,bo jest okropna.Nie lubie tego typu kobiet.Lansiara z bazaru.
bEDVLPcP
gość
10 lat temu
ona ładna, on taki chłystek
gość
10 lat temu
Szkoda dla niej kazdego chlopa.Wszystko potrafi zepsuc.
Najnowsze komentarze (488)
gość
5 lata temu
Co ty kuśwa robisz, tak długo czekałem na najprawdziwszą miłośći to ciągle ty - najpiękniejsza. Każdy dzień to ty, nie mam dnia bez ciebie, wszystko we mnie wzbiera, widać, że ludzie już głupieją, telewizje wszystkie porozdzielane, politycy sieją totalną głupotę - a ja ciągle o tobie. Mogę tak cały czas, z***biście pięknie wyglądasz, kochałbym cię od razu całą - moją.
gość
6 lat temu
Jestem kochanie wstawiony po raz czwarty w to dziwne miejsce i dość się wszystko we mnie zgnoiło. Nie dajesz mi kawałka własnej historii spędzonej ze mną - powinnaś tu być, żebyśmy się połączyli. To już jest okrągły czas od poprzednich lat - powinnaś przyjechać, podam adres i czekam na ciebie.
gość
6 lat temu
Chodź do mnie Dorotka, tęskni mi się za Tobą, chcę sobie wreszcie ułożyć życie i mieć sprawy swoje załatwione bez problemów. Chodź już.
gość
9 lat temu
Chłopak ma pewnie ze 20 lat a ona starocie przy nim.Ale wymądrzyła zostawiając pilota.A ten bez specjalnego zawodu będzie na jej utrzymaniu.
gość
9 lat temu
tym razem jest znowu ktoś nowy-policjant z Pomorza
gość
9 lat temu
ale jestescie p******i i****i tempy pudel zrobil z niej dawno taką a nie inną bo to sie sprzedaje bo takie b******i bez swojego zycia prywatnego jak wy od razu w to wierza i tak sie utarło teraz k***a nawet jakbyscie ja z bratem zobaczyli to od razu bedzie ze d****a i sie puszcza na lewo i prawo bo to juz k***a nie mozna miec znajomego czy kolegi żaaaaal a ciebie g***i pudlu powinno sie podac do sądu za oczernianie ludzi frajerstewo wszyscy cwani na portalach anonimowo n*********c
gość
10 lat temu
Co do reszty debilnych imprezowiczów, to gołym okiem widać, że wszystko nieprawda, wszystkiego ludzie pododawali a nie byli tam, a przez to, że ich wystawiłaś rodzi się oczywiście ogólne zażenowanie opini publicznej. I właśnie po to ty poszłaś w miasto, żeby pokazać nam tę żenadę, jak wygląda to życie na brudnych czerwonych dywanach, salonach, bankietach, klubach, imprezach, gdzie wszystkie dziewczyny, panie, damy i l***i Foch-Tryskolaski rozgościły się w tej samej głupocie z różnymi szmaciarzami. Wtedy zrozumiesz, że od początku tylko ja jestem ci potrzebny, i tylko ze mną zachowujesz twarz. Pokazując mi to wszystko zdałaś przede mną: maturę, licencjata, magistra, doktorat, profesurę i w ogóle całe swoje życie z zafajdanego "Magla towarzyskiego". Nie rozłączymy się już nigdy, nie stracisz mnie nigdy, i na pewno nie będziesz musiała firmować już żadnej tandety swoją twarzą. Bo właśnie po to idę do ciebie, żeby udupiać ludzi centralnie na ich własną głupotę. Wszyscy, co myśleli, że cię poznali i mówią o tobie "nasza Dorotka" zostaną tam i pójdą jeszcze bardziej na lewo. Ich życie zejdzie na psy napewno, gdyż od początku nie zdali tego egazminu, bo nie znali nawet tematu. Ty przede wszystkim od początku znałaś ten temat, wiedziałaś jak to będzie wyglądać i dlatego znajdujesz na końcu wyjście przez sam środek. Inni znów, co pomyśleli, że jesteś wyniosła i zarozumiała, a sami nie znają obciążenia medialnym życiem w dużym mieście, też pójdą w swoją stronę. Będą se w domach siedzieć i dzieci bawić, bo gówno się poznali na tym co się tam dzieje, ani na tobie, ani na tym temacie. Wszystkim podziękujemy za dobre rady i odeślemy ich z powrotem do szarego socjalizmu.
gość
10 lat temu
Oj Dorota, kiedy zobaczysz, że zostałaś bez wyjścia i prawdziwego mądrego, dobrego słowa, kiedy zobaczysz, że wszyscy frajerzy obok ciebie to naprawdę same cioty co nic nie rozumieją, kiedy zapłaczesz, że nie ma tu nikogo, kto by naprawdę rozumiał co się w tobie dzieje, wtedy przypomnisz sobie o tym ostatnim, a zarazem twoim pierwszym, pierworodnym, który wszystko zbudował dla ciebie i przede wszystkim zna się na twoich uczuciach. Zorientujesz się, że tylko w tym jednym miejscu mogłem się wypowiedzieć, gdzie wszystkie zbereźne teksty na twój temat są na wierzchu, i że znam wszystkie twoje odczucia i wszystkie frustracje, które tu przeżywałaś, bo też musiałem się z nimi się zmierzyć. Rozpoznasz od razu moje teksty i będziesz wiedziała czego w nich szukać. Szukasz tego co od lat uczył się uczuć i rozpoznał tę jedyną, najdroższą córkę, której zepsute życie nie ma ceny, bo tylko ja znam jego wartość i umiem je naprawić. Twoje frustracje nie należą do nikogo innego tylko do mnie, bo właśnie dla tych frustracji nasz świat został podzielony i ja zostałem po jednej stronie, żeby to zobaczyć i przeczytać. Internetowych seriali na twój temat tu nie brakuje, ale od samego początku chodziło w nich tylko o tych pierwszych, wieśniacko-prostackich dwóch pierdolców i damskich bokserów, żeby ich centralnie na maksa objechać i u****ć, a ciebie podnieść i oczyścić.
bEDVLPcH
gość
10 lat temu
Oj Doroto, już za niedługo zacznie się twój nowy serial, w którym będziemy głównymi bohaterami. Wszystkie gazety, internety i kolorowe pisemka będą się rozpisywały jaki to chłopak się do ciebie zgłosił i jaka jesteś szczęśliwa. Pojawią się zdjęcia, artykuły, nagłówki, teksty i będzie się wylewać to wszystko na Polskę. I będą różne redakcje zarabiać kasiorę i sprzedawać makulaturę, a my będziemy sobie latać po Warszawskich sklepach. Obkupisz mnie w co się tylko da, dostanę nowe ciuchy, ty zmienisz sobie samochód, później kupisz mi motocykl, a za kilka lat, jak dobrze pójdzie postawimy sobie swój własny dom. Oj tak, tak będzie. Bo to właśnie oznacza: 'ułożyć sobie z kimś życie'. A już dziś obok nas pomału zaczynają się różne inne przygody życiowe z pozostałymi bohaterami w tle. I też będą artykuły, zdjęcia i teksty o rozstaniach i powrotach, łzach i pocieszeniach, rozwodach i podziałach majątków, przydziałach w opiece nad dziećmi, itp. I znów obgadywanie, i znów pogaduchy przyjaciółek, i znów makulatura, i znów mnóstwo różnych doradców życiowych. Po prostu: "Magiel towarzyski", jak na tym Pudelku. Być może będą się nawet n*********ć w domach i ktoś wreszcie trafi za kratki, bo wszyscy na tym Pudlu zażyczyli sobie, żebyś poszła do p*****a za jakiś zafajdany aparat. C**j z tym, że był drogi, liczy się szkodliwość społeczna czynu. Pewnie, że wina leży zawsze gdzieś po środku obu stron, ale jeszcze nie widziałem, żeby komuś mordę obiła koścista, chuda, filigranowa kobietka. A gościa za podpalenie w Warszawie 19 samochodów dwa razy wypuścili wolno na miasto. A ilu ludziom mienie spaprał, ile kasy ich to kosztowało i jakie zagrożenie przy tym stworzył?
gość
10 lat temu
Jezeli bedzie tak przebierac zostanie sama.Z pozoru spokojna widac na co ja stac okropna baba.Nie lubie jej jezeli wystepuje przelaszam na inny kanał.Uwaza się za celebrytkę dla mnie jest zwykłe zero.
gość
10 lat temu
Tak, idą nowe czasy, w których będziemy się bardzo miłować, a Tvn będzie się na nas bogacił i na naszym wizerunku zarabiał. Ogromny potencjał w nas drzemie, gdyż nie widzieliśmy się od lat i każde z nas za drugim już bardzo tęskni. Gdy się uwielbimy twój wizerunek i twoje nazwisko pójdzie jeszcze dalej w świat i nawet za granicą zobaczą czym ty tutaj jesteś, czym my tu jesteśmy. Objawią nam się nowe, z*******e talenty, które będziemy mogli pokazywać w soboty o 20. Będziemy wymyślać sobie różne tematy do prezentacji, zabawy, rozmowy, do śmiechu i do łez. Dekoder do N-ki będzie wtedy kosztował 150zł, 200 a nawet więcej, a nie 50. Widzowie tak się nami zajarają, że nie będą rezygnować z umowy, a znaczek z niebieskiego zrobi się czerwony. Przy nas dodatkowo jeszcze między wierszami Pudelek będzie zarabiał na Warszawskiej obyczajówce. Wszystkie szaraki znajdą wtedy swoje stare zajęcia. Wieśniaki znajdą swoje ogródki, pola, będą sobie trawkę pielić i z pieskami się drapać. Mieszczuchy z klatek schodowych, co gdzieś cię widywali, a nie sprzątnęli kup po swoich psach - znajdą swoje ławeczki i będą tylko palić fajeczki, bo nuda, szarość i drożyzna się zrobi. A najbardziej p********e będzie miał ten ostatni frajer. D***l spłonie żywcem na oczach wszystkich w pierwszy dzień, po naszym spotkaniu. Bo zaplątał się w sposób okropny i w taki sam sposób będzie się musiał wypłątać, a to właśnie najbardziej boli, że się nie da. A czemu to go stara nie ostrzegła, żeby sobie nie brał takiej damy winnej po tylu przejściach? Bo sama jest pusta, leci na kasę, a na życiu się nie zna. I z********e, bo towarzystwo wokół zawsze chce być perfidne.
gość
10 lat temu
Bo ty nigdy nie będziesz musiała ciężko pracować. Wcale ciężko nie masz, ale tu nie chodzi o pieniądze, ale o ogólne zmęczenie życiem i o winy, których sobie ludzie sami przysparzają. Bo też lubią się pokazywać, świecić twarzą i w********ć się w różne obyczajowe, pudelkowe seriale. Ty życie osobiste masz ze mną wygrane, a wszystkiego co nowe ode mnie się nauczysz. Innym rozum z sercem się jeszcze p********i i popadną w różne pomylone związki, przez co dalej będą się ze sobą i swoim życiem męczyć. Bo se powiedzieli: 'Co to taka przedszkolanka od pogody, co tylko gada i dziwacznie ślinę przełyka, nie można jej słuchać'. Ja wiem kim jesteś i dokąd zmierzałaś w tym Tvn-ie. Zobaczyłem to już w styczniu, a teraz przedkładam ci to jawnie, co dla ciebie mam, co będziemy robić i na czym zarabiać. Jesteś multitalentem, co zna się na wszystkim i razem ze mną tworzysz duet nie do przebicia. Między nami rodzi się ogromna siła, bo szukaliśmy się od zawsze i wszystkie lata naszej młodości też należą i wracają do nas. Bo ja jestem miłością od zawsze tobie przeznaczoną, twoim multitalentem, którego szukałaś całe życie i ty przypomnisz sobie wszystko, jaka jest moja historia. Z naszej miłości bierze się ogromna "Czterofazowa" siła do życia, bo od początku nie jesteśmy tu sami. Ktoś ci to życie tak właśnie ułożył, że ono do mnie pasuje, bo ktoś też wie, że nie zostanę na końcu sam. Firmuje mnie jeszcze ktoś, kto od lat czeka na powrót córki marnotrawnej do prawdziwego domu, żeby zwrócić jej to, za czym całe życie tęskniła. Zwrócić jej tego ukochanego syna. Usadzony zostałem dla ciebie, żebyś miała na koniec lekko, wyszła na czysto i nie musiała się dużo uczyć. Żebyś nie musiała długo czekać, bo wydarzenia naszego życia zatoczyły właśnie pełne koło i przyszedł czas na ciebie i na mnie.
gość
10 lat temu
Doroto, napewno będziesz chciała wiedzieć więcej o mnie i o sobie oraz o tym, co nam się tu uszykowało. Ty miałaś coś do zrobienia po kapitalistycznej stronie, a ja miałem wszystko do zrobienia po przeciwnej - socjalnej stronie. Bo jesteśmy swoimi odwrotnościami, a teraz na koniec sprawdzamy swoje rozdania i się dopełniamy. Ja mam to samo rozdanie co ty, przeżywam to samo co ty i jeszcze więcej, ale jadę po wieśniackich treflach, a ty po miastowych dzwonkach. Tak naprawdę to ja rozpocząłem tę grę, bo od najniższego trefla rozpoczynają się Kierki. Uzbierałem już wszystkie serca i na koniec wskoczyłaś mi ty czyli winna dama, tym samym równie jak z tobą, także ze mną wszyscy przegrali i teraz kończę swoje rozdanie konkretnymi wypowiedziami na tym Pudelku. Kim ja jestem? Spójrz co przedstawia trefl? Żołędź, drzewo, las, świat. Rozejrzyj się - natura, natura. Twoje natura i twoje dobro, którego szukałaś całe życie. Zrobiłem wszystko za dwóch, wszystko dla ciebie i jeszcze więcej, bo powpierdalałaś się między wszystkie winne miastowe gwiazdy perfidnie, ale one jakoś p********e od chłopów nie mają. I właśnie to się zaraz zmieni, bo każdy gdzieś tutaj szuka i chce powrotu do starych czasów. No i wrócą te stare, szare, nudne ale drogie czasy. Bo na koniec ty wychodzisz z twarzą i z sercem, a u innych pozostają kłótnie o kasę i ciężki zapierdal do gównianej roboty. Tak, i to im mówi taki sobie treflak.
gość
10 lat temu
Ale z tym ostatnim daunem, to jeszcze nie skończyłem. Bo ty Dorota niedługo zyskasz większy rozgłos i twoje nazwisko pójdzie za granicę, a tam też nadaje Tvn. I w takiej Anglii czy Ameryce też ktoś wpisze w Googlach nazwisko "Dorota Gardias" i wyskoczy mu gdzieś ten Pudelek. A te moje ostatnie posty można przetłumaczyć na angielski i wstawić je tu po raz drugi. Jak ktoś za granicą zobaczy ciebie i na zdjęciu obok tą zasraną ciotę, to pomyśli: 'Co to gówno tu robi obok takiej piękności, toż to jakaś przeogromna pomyłka'. Właśnie tak - pomyłka. Dlaczego? Bo jakaś i*****a z liceum przepowiedziała mu już przyszłość, napisała: "Chodziłam z nim do szkoły - przeogromny frajer". Otóż to - przeogromny frajer się tu napatoczył. Bo jak zobaczy, że w Polsce nie ma już dla niego miejsca nigdzie, to pomyśli: ucieknę od nich za granicę, żeby mnie całkiem nie zgnoili. A tam już będą czekać na niego różni pomyleńcy, co zobaczyli cię w telewizji i przeczytali o nim w necie. Normalnie będą go w d**ę posuwały czarnuchy w slumsach i nigdy się chyba nie wysra. I dosłownie: "Zrobią mu z d**y jesień średniowiecza". Bo ty jesteś moim wszystkim, a to jest po prostu "przeogromny frajer".
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDVLPdA
bEDVLPdB
bEDVLPdC
bEDVLPdD
bEDVLPdE
bEDVLPdj