Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sara May powraca: "Adamik WYGLĄDA JAK CHŁOPAK!"

602
Podziel się:

"Niech sobie będzie lesbijką do kwadratu" - pisze zdenerwowana. "Potrzeba dzielenia się z całą Polską swoimi fascynacjami seksualnymi..."

 Sara May powraca: "Adamik WYGLĄDA JAK CHŁOPAK!"
bEEKpwBh

Kasia Adamik jest jedną z nielicznych osób publicznych w naszym kraju, po dziennikarce Annie Laszuk, która przyznała się do tego, że jest lesbijką. W ostatnim numerze Vivy w rozmowie z matką, Agnieszką Holland, opowiada o swoich doświadczeniach. Nie umknęło to uwadze Sary May. Sądziliśmy, że była celebrytka i niedoszła radna przestała się już udzielać publicznie. A jednak powraca - próbując wyśmiać "coming out" Adamik i ją samą.

Na łamach "Vivy" padło wyznanie, które z pewnością zapisze się jako jedno z bardziej przełomowych dla wszystkich lesbijek w Polsce - pisze. Córka Agnieszki Holland oficjalnie i otwarcie przyznaje, że jest lesbijką. Oczywiście jej życie, jej sprawa, jej orientacja. Niech sobie będzie lesbijką do kwadratu. Dla mnie luzik.

Zastanawia mnie jednak potrzeba dzielenia się z całą Polską swoim intymnym życiem i fascynacjami seksualnymi. Nie lepiej byłoby zrobić film poruszający tę kwestię, zamiast w sposób mimo wszystko obciachowy opowiadać o tym w jakiejś tam "Vivie"?

bEEKpwBj

May próbuje też obrazić Adamik twierdząc, że nie przypomina jej kobiety i najpewniej spełnia w związku rolę mężczyzny. Próbuje ją wyśmiać tymi słowami:

Kasia Adamik wygląda bardziej jak chłopak niż kobieta, więc robi pewnie za tę męską część w tym związku.

Obawiamy się, że Sara mogła obnażyć tu z kolei jakieś własne "fascynacje".

Wywiady o życiu osobistym w Vivie są żałosne, ale coming out w Polsce jest wciąż, jak widać choćby na tym przykładzie, dość trudną decyzją. Być może dzięki wyznaniu Adamik inne lesbijki nie będą musiały bać się już złośliwych słów takich ludzi jak Kasia Szczołek. Tego im życzymy.

bEEKpwBp
bEEKpwBK
KOMENTARZE
(602)
gość
10 lat temu
ocenianie ludzi po wyglądzie i orientacji, nie ma nic bardziej żałosnego.
gość
10 lat temu
pudel prosze nie piszcie już o niej
gość
10 lat temu
Za kazdym razed jak ja widze i czytam to zastanawiam sie skad ona czerpie energie do glupoty
bEEKpwBL
gość
10 lat temu
nic jej do tego. oby była szczęśliwa
gość
10 lat temu
szczołek żenada !! niech na siebie spojrzy-dno :/
Najnowsze komentarze (602)
gość
9 lat temu
A kim jest Sara "C***a" May?
gość
9 lat temu
Kto to jest?!
gość
9 lat temu
p****y i lesby do gazu
Tods handbags
9 lat temu
golf clubs
9 lat temu
.The attractive green training course bestow you a splendid scenery of your beautiful McGillycuddy Reeks hill range.About this course each one hole requests solemn questions on the golfer's capacity. Druids Glen: This club is situated along side with the Fota Tropical isle, Mount Juliet plus Carlow.Druids Glen located the Irish Available Golf Great from 1996 for you to 1999, was awarded using the prestigious Hertz World-wide Travel Accolades.Due to be able to its excellent beauty the club area known as as "Heaven's Reflex". Killarney Golf club: Killarney Golf club comprises a few top-class parklands -- Lackabane, Mahony's Stage and Killeen Training course.Killeen Course may be the jewel of your Killarney playing crown
replica watch
9 lat temu
A. Lange & So...
9 lat temu
Replica A. La...
9 lat temu
bEEKpwBD
fake watches
9 lat temu
cocktail gown
9 lat temu
| | | |
Wedding Dress...
9 lat temu
| | | |
Louboutin Sal...
9 lat temu
prom dresses
9 lat temu
| | | |
paulsmith bag...
9 lat temu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEKpwCw
bEEKpwCx
bEEKpwCy
bEEKpwCz
bEEKpwCA
bEEKpwCf