Nowa "królowa aborcji"?

1358 reakcji
0
0
1358
Podziel się

73-letnia Mazurówna najstarszą "debiutantką" w historii polskiego show biznesu?

Nowa "królowa aborcji"?

Krystyna Mazurówna jest chyba najstarszą debiutantką w polskim show biznesie. Karierę zaczynała wprawdzie jeszcze w latach 60-tych, ale wtedy nie mogła bawić się na wizji tak dobrze, jak obecnie. W jury Got to dance. Tylko taniec jest sędzią profesjonalnym, ale również nastawionym na rozgłos - wystarczy obejrzeć zdjęcia z prezentacji ramówki Polsatu.

Mamy dla Was kilka innych zdjęć 73-letniej (!) tancerki. Wydaje nam się, że po niedawnym wyznaniu, należy przywyknąć do jej obecności w mediach. Zawstydziła nim dość umiarkowaną Marię Czubaszek i, sądząc po burzy, jaką wywołała, zajęła chyba jej miejsce w roli show biznesowej "królowej aborcji".

1358
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(1358)
gość
8 lat temu
nie do wiary że babcia ma tyle lat xD
gość
8 lat temu
wygląda świetnie na swój wiek
gość
8 lat temu
Teraz beda nam wciskac,ze mamy rozwydrzonych malolatow.Stara baba daje przyklad,ze dla niej skrobanka to jak kawa z rana.Gdzie tu rozum?Demencja starcza daje sie we znaki.
gość
8 lat temu
czepiliście się jakiś aborcji. każda kobieta powinna mieć wybór. lepiej rodzić dzieci i ich potem nie kochać , wyrosną na jakiś morderców ze zwichrowaną psychiką i będą zabijać albo gwałcić. tak cały czas pleciecie że to życie itp. ale tak naprawde trochę pomyślcie racjonalnie. nie jesteście królikami!
gość
8 lat temu
zasłonięta szyja chustką bo tam nie da się wstrzyknąć botoksu czy zoperować plastycznie
Najnowsze komentarze (1358)
mid
6 lat temu
best music ever!!!!!! i use it for everything!!!! thanks to this great you tube user, i get? good videos!!!!! mid
muzyczka
6 lat temu
best music ever!!!!!! i use it for everything!!!! thanks to this great you tube user, i get? good videos!!!!! muzyczka
dzwonki mp3
6 lat temu
Do you know a website offering a karaoke program available on the web ? dzwonki mp3
SKN.
8 lat temu
Kierując się tym wyborem zabijamy człowieka np. będąc w złym statusie materialnym lub myśleć że nie zapewnimy dobrobytu dziecku... ale lepiej mieć szczęście dać życie niż potem być nieszczęśliwym do końca życia!
gość
8 lat temu
kocham ja ewelina cichocka pisała
gość
8 lat temu
Ja nie wiem jak można dokonywać aborcji. Ja bym tak nie mogła zabić życie, które zostało poczęte w moim ciele. To jest okropne. Jak ktoś nie widział to radzę wpisać w GOOGLE grafika aborcji to zobaczycie co się dzieje z dziećmi poddanymi aborcji.
gość
8 lat temu
Ale ją musieli wyszpachlować żeby te stare b****o jakoś wyglądało w TV żenada.
gość
8 lat temu
Ta stara krowa powinna się ogarnąć i żyć jak babcie w jej wieku na emeryturce. Ludzie młodzi nie mają pracy a lansują takie stare próchno..
gość
8 lat temu
żal mi tej pani
gość
8 lat temu
była antykoncepcja w czasach Mazurówny - prezerwatywy,globulki ZET,krążki dopochwowe.
gość
8 lat temu
zramolały zbotoksowany i zliftingowany b******l.
gość
8 lat temu
Bardzo fajnie kobieta wygląda, przecież to artystka, takim więcej wypada. Czy wolałbyś patrzeć na pomarszczoną staruszkę? Ja nie.
gość
8 lat temu
Kiedyś tak było. Jedynym środkiem antykoncepcyjnym była aborcja zwana kiedyś skrobanką. Teraz dziewczyny mają mnóstwo środków zapobiegających ciąży. Nie chcecie mieć dzieci bierzcie środki antykoncepcyjne.
gość
8 lat temu
boze jak ta kobieta wyglada?????????kogowzieliscie do programu dajcie spokoj!!!!!!!!!!!!!!czupiradlo i postrach dnia!!!!!!!!!!!!!!!!jak kobieta w tym wieku moze zrobic z siebie taka cyrkowe???wez spojrz babo w lustro bo wychodzac do ludzi to straszysz?!!!!!!!!!
...
Następna strona