Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zając odejdzie z serialu?

3046
Podziel się

Ma wyjście?

Zając odejdzie z serialu?
bCXPOoOd

Agnieszka Włodarczyk przejęła już jej partnera, ojca jej dwójki dzieci, ale na tym chyba nie koniec. Jak donosi Fakt, Włodarczyk jest bardzo bliska wygryzienia Anety Zając z serialu Pierwsza miłość, w którym obie występują, rywalizując, tak jak w życiu, o względy Mikołaja Krawczyka.

Aneta straciła ponoć serce do roli, która tak dokładnie odzwierciedla jej sytuację życiową. Według scenariusza jej serialowa bohaterka także traci Krawczyka, z którym zachodzi w ciążę, na rzecz postaci granej przez Włodarczyk. Trudno się dziwić, że Zając nie czuje się zbyt komfortowo spotykając codziennie na planie swojego byłego chłopaka i jego nową dzieczynę. Jak donosi tabloid, aktorka nie wyobraża sobie dalszej współpracy z tą dwójką.

W rozterce są także scenarzyści. Fabuła serialu jest bowiem zbudowana wokół pary Krawczyk - Zając. Dla widzów to oni są najważniejszymi bohaterami. Wszyscy liczą na to, że w końcu jednak sie zejdą i razem będa wychowywać wspólnie serialowe dziecko. Jednak pozaserialowe życie chyba przekreśliło już tę możliwość.

bCXPOoOf

Jak uważacie, czy Aneta ma jeszcze jakieś wyjście? Może być coś bardziej dla niej poniżającego niż zostanie w takim serialu?

bCXPOoOG
KOMENTARZE
(3046)
gość
9 lat temu
to chyba krawczyk z kochanką powinni odejść a nie Aneta
gość
9 lat temu
Biedna! Ale jeszcze kiedys sie odkuje temu idiocie az mu galy na wierzch wyjda i pozaluje tego co zrobil!!!
gość
9 lat temu
kibicuję Anecie!!!
bCXPOoOH
gość
9 lat temu
biedna dziewczyna.............. strasznie jej współczuję.
gość
9 lat temu
Kawał skurczybyka z tego Mikołajka :/
Najnowsze komentarze (3046)
gość
8 lat temu
jezeli chodzi o wybor par to duzo lepiej prezentuje sie ANETA z PAWLEM jak ty mnie sie wydaje ze ty jestes czlowiekiem bez mozgu
gość
8 lat temu
aneta bądz twarda jestes taka ładna kobieta ze ten krawczyk nawet do piet ci nie dorasta,nie jest ciebie wart zasługujesz na lepsze ciacho!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Moim zdaniem Aneta powinna zostać,a Włodarczykowa odejść ! Bo co to będzie za serial bez głownej pary : Marysi i Pawła ? Mam nadzieję,że jednak Aneta nie zrezygnuje z serialu i pokaże,że jest twarda i żadna Włodarczykowa jej nie podskoczy ;)
gość
8 lat temu
uważam że to Włodarczyk powinna zniknąć z serialu a nie Aneta
Monika
8 lat temu
Bez anety zając to do d**y bedzie pierwsza miłosc!! nie chce ogladac tej szmaty włodarczyk!!
gość
8 lat temu
jezli Aneta odejdzie z serialu wiekszosc osob przestanie ogladac serial bo to ona byl glowna bohaterka serialu a nie agnieszka .;/
gość
8 lat temu
Mam nadzieje że ANETA zostanie ona jest dla mnie fajnom AKTORKĄ i mam nadzieje że bendą jeszcze razem ANETA I MIKOŁAJ! KIBICUJE NA ANETE TO JEST FAJNY SERIAL I SZKODA ABY ODCHODZILI JESZCZE FAJNI AKTORZY TO BYŁ BY KOSZMAR DLA FANÓW ANETY!
gość
8 lat temu
Krawczyk przy Anecie chodził zadbany a nie tak jak przy Włodarczyk
bCXPOoOz
gość
8 lat temu
Krawczyk przy Anecie chodził zadbany a nie tak jak przy Włodarczyk
d
8 lat temu
włodarczyk kopa dać i to mocnego niech się ogląda za kawalerami a nie innym odbija
gość
8 lat temu
Niech Aneta nie pokazuje ze jej smutno przez tego dupka! Niech sobie Wlodarczykowa odejdzie..
gość
8 lat temu
Poniżającego dla niej? To oni się poniżają, nie ona.
gość
8 lat temu
G****a ku..a ta Włodarczyk ;) Ma ryj jak s****a .. Może wkońcu zdechnie i będzie z********e .. Dorobiła sie na robieniu wszystkim loda ;D
Sylwusia
8 lat temu
Mikołaj jesteś okropny zostawiłeś 2 małych dzieci i o 100kroć ładniejsza sympatyczniejsza i bardziej poukładana kobiete . Anetko 3maj sie :*
...
Następna strona
bCXPOoPb