Trwa ładowanie...
Przejdź na

CHCE REFERENDUM W SPRAWIE ABORCJI! "Każdy ginekolog usuwał ciąże!"

3232
Podziel się

"Trzeba kiedyś wreszcie pójść z postępem" - mówi Mazurówna. "Żadna z moich znajomych aborcji nie uniknęła."

CHCE REFERENDUM W SPRAWIE ABORCJI! "Każdy ginekolog usuwał ciąże!"
bCOevJkl

W wywiadzie dla Dziennika nowa gwiazda telewizji sprowadzona specjalnie z Francji do programu Tylko taniec wyznała, że "miała kilka aborcji". Tym samym Krystyna Mazurówna szybko udowodniła, że warto było ją zatrudnić. Kontrowersyjne wypowiedzi na temat usuwania ciąży to wciąż najpewniejszy sposób, by zyskać popularność w Polsce. Krytyczne komentarze pod jej adresem dziwią byłą tancerkę, która tłumaczy, że w latach 70. usuwanie ciąży było "na porządku dziennym". Każdy ginekolog i szpital je wykonywały – wspomina Mazurówna.

Zdziwił mnie zacofany i agresywny ton ataków – mówi Mazurówna w kolejnym wywiadzie dla Dziennika. Ale nie załamały mnie, miałam zawsze i mam jeszcze bardziej teraz odwagę do wypowiadania moich opinii. Nic mnie od tego nie odwiedzie.

Mam trójkę świetnych dzieci i kocham je ponad wszystko, ale ujrzały światło dzienne wtedy, gdy o tym z pełna świadomością zadecydowałam – dodaje 73-letnia jurorka. Krótko mówiąc, uważam że dzieci powinno się rodzić tylko wtedy, gdy są upragnione, znaczy z wybranym do tego partnerem i w wybranym przez nas czasie, a nigdy nie w wyniku przypadku, mniej lub bardziej nieszczęśliwego.

bCOevJkn

Mazurówna nie tylko nie żałuje podjętych decyzji, ale uważa także, że Polsce przypadłoby się referendum w sprawie aborcji:

Zainicjować manifest, wprawdzie pół wieku później, ale trzeba kiedyś wreszcie pójść z postępem. Żadna z moich znajomych kobiet z tego okresu aborcji nie uniknęła. Oprócz jednej, która jak się później okazało, jest bezpłodna. Unikają mówienia o tym wprost, ze względu na presję zakłamanego, klerykalnego społeczeństwa.

Myślicie, że za 5-10 lat usuwanie ciąży będzie w Polsce czymś tak normalnym jak w latach 70-tych?

bCOevJkO
KOMENTARZE
(3232)
gość
8 lat temu
Ja uważam ,że kiedyś może nie było śródko antykoncepcyjnych to jeszcze jakoś potarfię zrozumieć aborcję.Ale w dzisiejszych czasach to jest po prostu NIEODPOWIEDZIALNY. Trzeba myśleć co się robi zanim niepotrzebnie starza się życie,które potem się niszczy.
gość
8 lat temu
kim jest ta stara belkoczaca wiedzma bo nie kojarze i nie pisze tego z przekasem
gość
8 lat temu
ja chce referendum o eutanazje dla tej psychicznej pani
bCOevJkP
gość
8 lat temu
Szkoda, że jej matka nie pomyślała o aborcji będąc w ciąży z Nią. :/
gość
8 lat temu
Postęp to darmowa antykoncepcja
Najnowsze komentarze (3232)
Danusia
8 lat temu
W tę kobietę wstąpił lucyfer, jako katoliczka czuję się oburzona. Odmówię za nią litanię loretańską.
gość
8 lat temu
okropna baba ta mazurówna,ona nie nadaj sie do takiego programu
gość
8 lat temu
okropna baba ta mazurówna,ona nie nadaj sie do takiego programu
gość
8 lat temu
Chryste,jak czytam te komentarze,to cieszę sie,ze juz tu nie miszkam. Polska to jednak patologia,ciemnogród i zascianek całkowity
kopernikcb
8 lat temu
kr..... zróbcie referendum cz można skalpować czy nie.a drugie czy można zabijać czy jest to zabronione.najpierw się kór...... ,a nastepnie mordują ,od wzorowe matki o posłanki czego.TE MĄDRE GADOMÓZGI ZASTANÓWCIE SIĘ DLACZEGO SÓKA BRONI SZCZENIĄT I MAŁPY BRONIOM SWOICH MAŁYCH.
kopernikcb
8 lat temu
kr..... zróbcie referendum cz można skalpować czy nie.a drugie czy można zabijać czy jest to zabronione.najpierw się kór...... ,a nastepnie mordują ,od wzorowe matki o posłanki czego.
gość
8 lat temu
eutanazja-aborcja : jak dla mnie wielkiej rtóznicy nie ma wiec pani Mazurówno skoro aborcja to cos tak wspaniałego to poddac sie prosze eutanazji. Jednej idiotki mniej bedzie. SZOK ze babka lata swoje ma, a rozumu zeroooo!
gość
8 lat temu
zabić czy nie zabić???dajcie kobietom wybór???która matolica to napisała?dajemy ci wybór- używaj antykoncepcji albo nie.a potem niepłacz, bo kazdy kto uprawia sex liczyc sie powinien z tym ze jest ryzyko.mama ci nie mowiła???
bCOevJkH
gość
8 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]dzisiejsze czasy są inne, jest masa środków antykoncepcyjnych, jak się bzykasz, to pamiętaj o zabezpieczeniu i nie będzie trzeba żadnej ciąży usuwać! To tylko świadczy o inteligencji i mądrości kobiety - nie chcę dziecka to pilnuję, żeby w ciążę nie zajść, a nie puszczam się, a potem płaczę, bo ciąża. Teraz można spokojnie kontrolować płodność i jak ktoś dziecka nie planuje, to nie zajdzie w ciążę jak ma głowę na karku, a nie potem pozwalać takiej bezmyślnej osobie bez problemu zabijać nienarodzone dziecko. Aborcji stop!!! [/cytat]Wiesz co, czasem są przypadki - chociaż bardzo rzadkie, ale się zdarzają, że kobieta zachodzi w ciąże podczas stosowania antykoncepcji. Wtedy, jeśli nie jest gotowa i wie, że nie jest w stanie mieć teraz dziecka, lepiej dla niego, żeby je usunęła niżeli miałoby mieć złe, nieudane, czasem nawet patologiczne życie, albo zginąć podczas jego, jak w tej ostatniej medialnej sprawie z Madzią..[/cytat]Czy ludzie muszą zachowywać się jak zwierzęta? Uprawiasz seks, to bierz odpowiedzialność za jego konsekwencje. Dorośli powinni wykazywać się choć odrobiną odpowiedzialności.
gość
8 lat temu
Normalne to było chyba tylko w jakimś zgniłym, niemoralnym środowisku. Nie chcę nawet myśleć, jaki ona ma znajome... Co to w ogóle za tłumaczenia? Co to za czasy, że morderczynie chwalą się swoimi zbrodniami i są z nich zadowolone? Przerażające.
gość
8 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]dzisiejsze czasy są inne, jest masa środków antykoncepcyjnych, jak się bzykasz, to pamiętaj o zabezpieczeniu i nie będzie trzeba żadnej ciąży usuwać! To tylko świadczy o inteligencji i mądrości kobiety - nie chcę dziecka to pilnuję, żeby w ciążę nie zajść, a nie puszczam się, a potem płaczę, bo ciąża. Teraz można spokojnie kontrolować płodność i jak ktoś dziecka nie planuje, to nie zajdzie w ciążę jak ma głowę na karku, a nie potem pozwalać takiej bezmyślnej osobie bez problemu zabijać nienarodzone dziecko. Aborcji stop!!! [/cytat]Wiesz co, czasem są przypadki - chociaż bardzo rzadkie, ale się zdarzają, że kobieta zachodzi w ciąże podczas stosowania antykoncepcji. Wtedy, jeśli nie jest gotowa i wie, że nie jest w stanie mieć teraz dziecka, lepiej dla niego, żeby je usunęła niżeli miałoby mieć złe, nieudane, czasem nawet patologiczne życie, albo zginąć podczas jego, jak w tej ostatniej medialnej sprawie z Madzią..
gość
8 lat temu
bfg
gość
8 lat temu
..."kazdy ma prawo decydować o swoim życiu"? To może pozwól dziecku decydować o jego życiu? jakim prawem chcesz go zabić? W tej kwestii Ty masz prawo decydować o swoim życiu zanim pójdziesz z kimś do łóżka bo jak sama zauważyłaś żadna metoda antykoncepcji nie daje 100% zabezpieczenia przed ciążą. Jeżeli robisz to za facetem, z którym nie chciałabyś mieć dziecka to jesteś zwykłą puszczalską. Czy tego chcesz czy nie seks jest po to, by były dzieci a nie dla przyjemności - tak wymyśliła natura. A gdy zajdziesz w ciążę to nie masz prawa usuwać jej bo wtedy nie jest to już tylko Twoje życie. decydujesz o sobie zanim się puścisz-tak trudno to pojąć? ludzie są beznadziejni - szczycą sie rozwojem cywilizacyjnym a są gorsi od zwierząt. I na dodatek dorabiają do swoich postępków ideologię jakoby zabijanie nienarodzonych było przejawem postępu i wolności.
gość
8 lat temu
hm, w trzecim miesiącu to już nie jest zarodek.. to jest płód który ma i rączki i nóżki i narządy wewnętrzne które od tej pory będą się rozwijać bo przecież JUŻ SĄ.. Gdy byłam w ciąży lekarz już w 11 tyg ciąży stwierdził płeć. Najpierw się trochę doucz na temat " zarodka " a dopiero potem wypowiadaj na tak ważne tematy.
...
Następna strona
bCOevJlj