Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hugh Grant: "Nie zostawię córce pieniędzy!"

304
Podziel się

"Byłem negatywnie nastawiony, ale dobrze się z nią bawię. W show biznesie 99% dzieci ma poważne problemy psychiczne."

Hugh Grant: "Nie zostawię córce pieniędzy!"
bDYAlaOJ

W zeszłym roku Hugh Grant, który wybrał podobny styl życia co George Clooney, został wreszcie ojcem. Początkowo aktor nie chciał uznać córeczki, którą urodziła jego była już wtedy dziewczyna, Tinglan Hong. Jednak po sześciu miesiącach od narodzin Tabithy gwiazdor, przekonany badaniami genetycznymi, w końcu zgodził się ją uznać i zostać ojcem. W wywiadzie dla The Guardian Grant stwierdza, że "nawet lubi (!) swoją córkę", która okazała się "znacznie bardziej interesująca, niż przypuszczał".

Wiele osób mnie ostrzegało, że okres pieluch i przewijania wcale nie jest ekscytujący, a z małymi dziećmi nie ma szczególnego kontaktu. Ale ja uważam, że jest przeciwnie – stwierdza wieczny kawaler. Byłem negatywnie nastawiony, ale dobrze się bawię, spędzając czas z córką.

Bardzo lubię moją córkę - dodał. Ale czy zmieniła moje życie? Raczej nie. Nie za bardzo raczej. Jednak przyznam, że teraz jestem szczęśliwy, że ją mam. Chyba staję się dzięki temu lepszym człowiekiem.

bDYAlaOL

Hugh nie zamierza rozpieszczać swojego jedynego dziecka i zapowiada, że oprócz alimentów mała Tabitha nie dostanie od niego żadnych pieniędzy. Zdaniem gwiazdora, większość dzieci jest zepsuta przez zbyt łatwy dostęp do milionów swoich rodziców:

Widzę same popieprzone i bezczelne dzieciaki wśród moich przyjaciół, którzy dawali im wszystko, co tylko zechciały – stwierdza dobitnie aktor. W show biznesie 99% dzieci ma poważne problemy psychiczne. Ja nie zrobię tego swojej córce. Nie założę jej funduszu powierniczego.

bDYAlaPm
KOMENTARZE
(304)
gość
9 lat temu
przynajmniej wyjdzie na ludzi ;)
gość
9 lat temu
ma racje, to zepsute dzieki jak samo do czegos dojdzie, to bedzie to szanowalo
gość
9 lat temu
słusznie
bDYAlaPn
gość
9 lat temu
Hugh-wieczny lowelas,typ kawalera do smierci
gość
9 lat temu
dziwny gosc...
Najnowsze komentarze (304)
gość
8 lat temu
z jednej przesady w drugą. Z jednej strony rozpieszczona Suri Cruise a z drugiej strony córka której ojciec nie chce zostawić pieniędzy. I Suri Cruise to lekka przesada, ale to że ojciec swojej córce nie zostawi pieniędzy to też przesada w drugą stronę. Desperados non przesados
Good pontis a...
8 lat temu
Good pontis all around. Truly appreciated.
gość
8 lat temu
ale stwierdzenie:lubie swoja corke....
chciałabym by...
8 lat temu
Bardzo mądrze !
gość
9 lat temu
no to przypalił wieczny kawaler złapany hehe wydupczony i ma już potomkinie znaczy i tak będzie płacił mimo woli :)
gość
9 lat temu
Hugh nie pierd0l, dawaj na koks!
gość
9 lat temu
może wstydzi się przyznać , ze kocha córkę........
gość
9 lat temu
może i dobrze ale że ją tylko lubi!!!!!!!!!!!!!!!!!
bDYAlaPf
gość
9 lat temu
Bardzo madrze mówi . Nadmiar pieniędzy demoralizuje i nie zmusza do wysiłku , by coś osiągnąć . Mnie sie taka postawa podoba .
gość
9 lat temu
i bardzo dobrze, madrze gada ;P
gość
9 lat temu
Pewnie, niech gówniara idzie do pracy! Im prędzej, tym lepiej! Najlepiej żeby pracowała w kopalni. Poza tym Hugh to c**j złamany. Nie zabezpieczy córce przyszłości i nie założy jej funduszu powierniczego. No, d***l.
wujek samo zł...
9 lat temu
SPOKO WYGLĄDA JAK NA 50latka
gość
9 lat temu
daje szanse dziecku na normalne życie. I tak dostaje kapitał - ale i obciążenie - w postaci byica dzieckiem sławnego ojca.
gość
9 lat temu
jego kasa, jego decyzja
...
Następna strona
bDYAlaPH