Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Kac Wawa" CAŁKOWICIE WYCOFANY Z KIN? Będzie historyczna klapa?

548
Podziel się

Borys Szyc też straci jako aktor?

"Kac Wawa" CAŁKOWICIE WYCOFANY Z KIN? Będzie historyczna klapa?
bCOUupcR

Producenci polskich komedii właśnie otrzymali wreszcie bolesną lekcję, że widzowie nie są "bydłem kinowym", jak określił to Tomasz Raczek. Jego krytyka kolejnego żenującego filmu z Borysem Szycem w roli głównej spowodowała, że niewielu widzów miało ochotę tracić czas, pieniądze i dobre samopoczucie i ryzykować pójście na seans. Jak podaje Super Express, zainteresowanie produkcją z Szycem spadło tak dramatycznie, że Kac Wawa może całkowicie zniknąć z polskich kin.

Kac Wawa jest pierwszym filmem w historii polskiej kinematografii, który odniósł tak druzgocącą porażkę – pisze tabloid. Być może w przyszłym tygodniu film zostanie całkowicie wycofany z kin.

Już w dwa tygodnie po premierze większość kin zdecydowało się zrezygnować z emisji filmu Jacka Samojłowicza. Reżyser obrazu będzie miał zatem dodatkowy argument w sądzie. Przypominamy, że autor fabuły pozwał Raczka za utratę wielu milionów wpływów. Obawiamy się, że po obejrzeniu Kac Wawa krytyka uniewinni każdy sąd.

bCOUupcT

Ciekawi nas za to inna rzecz: Czy na kolejnej takiej kompromitacji ucierpi w końcu także reputacja aktorów. Bo jak to możliwe, że Szyc występujący we wszystkich najbardziej żenujących produkcjach w kraju i naprawdę słabo w nich grający (zobaczcie choćby ostatnią scenkę z trailera poniżej) jest wciąż uważany za jednego z najlepszych polskich aktorów? Myślicie, że widzowie zaczną się teraz zastanawiać, czy warto iść na film promowany jego twarzą?

bCOUupcZ
bCOUupdu
KOMENTARZE
(548)
gość
8 lat temu
Za takie flmy powinni ludziom zwracac za bilety.
gość
8 lat temu
Szyc sie skonczyl jako aktor w momencie gdy zaczal brać kazdą robote byle tylko dobrą kasę placili!!!!!! I teraz ma nauczkę. KOMPROMITACJA!!!!
gość
8 lat temu
ten film nie jest zabawny. może niektóre fragmenty są. bardzo dobrze stałoby się, gdyby został wycofany. moim zdaniem jest poniżej granicy dobrego smaku.
bCOUupdv
gość
8 lat temu
I dziwić się, że chudną...
gość
8 lat temu
Polskie kino zeszlo na psy..... Gdzie te dobre komedie pokroju Kilera, Sztosu i innych???? Wszystko nastawione na kase teraz...
Najnowsze komentarze (548)
gość
8 lat temu
świetny film polecam
Kondux.pl
8 lat temu
Powiem tak, fabuła jest prosta, ale w trakcie filmu zadajemy sobie pytanie: O co tu chodzi? … Moim skromnym zdaniem historia w tym filmie jest kompletnie bez sensu. Żarty nie są śmieszne. Aktorzy też nie porywają. Chcieli umieścić za dużo wątków w tym filmie i dlatego właśnie widz się gubi. Moje recenzja:
gość
8 lat temu
Taa i dla niepoznaki nazwiemy go "Jan Heweliusz"
gość
8 lat temu
Nie zapominaj jak wysoka w tamtych czasach była frekwencja na pochodach okazji 1 Maja. Nie porównuj tego gniota do "Misia".
gość
8 lat temu
Wiele milionów złotych wpływów? jakaż to k***a mania wielkości !
gość
8 lat temu
szyc jest uważany za dobrego aktora tvn jest uważany za najbardziej opiniotwórczą telewizje tuska kocha cały naród i w następnych wyborach będzie głosować na PO 100 % a paliwo będzie po 10 zł anna grodzka to kobieta chociaż jak ją widzę to mam duże wątpliwości itd itd
gość
8 lat temu
Ja też się dziwię, że go ludzie chwalą. W każdej roli jest cwaniaczkiem i tyle, a mamy przecież o wiele bardziej utalentowanych aktorów.
gość
8 lat temu
hahahahaha GRZMICHUJ to mnie rozwaliło ..
bCOUupdn
gość
8 lat temu
hahahahaha GRZMICUJ to mnie rozwaliło ..
gość
8 lat temu
Byłam w kinie film mi sie podobał !!!
gość
8 lat temu
już po obejrzeniu zwiastunu widać że to totalna klapa !!!
gość
8 lat temu
czy jest jakiś polski film, w którym nie gra szyc?
1000
8 lat temu
nie oglądam wolskich filmów robionych po 90 tym roku.
gość
8 lat temu
Nie kumam tej nagonki na Raczka, że to niby jego recenzja sprawiła, że ludzie nie poszli do kin. Mi wystarczyło zobaczenie trailera tego gniota, żeby sobie odpuścić jakiekolwiek kontakty kinowe z takim syfem.
...
Następna strona
bCOUupdP