Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Tańce nie z mojej epoki, PEŁNA ZAJEBIOZA!"

411
Podziel się

Jurorzy zachwyceni grupą młodych chłopaków. "Wszystkim hejterom zakleiliście ryja."

 "Tańce nie z mojej epoki, PEŁNA ZAJEBIOZA!"
bCOUpBvV

W kolejnym odcinku Got to Dance. Tylko taniec dowiedzieliśmy się w końcu, któremu z jurorów najbardziej zależy na zaistnieniu. Okazuje się, że najbardziej "nastawionym na widza" członkiem składu sędziowskiego jest Alan Andersz. To z jego ust padały najmniej fachowe komentarze.

Dało się to odczuć już podczas występu grupy tańczącej salsę. Gdy Mazurówna i Malitowski dali im czerwone gwiazdki, Andersz wstał i zaczął na niego krzyczeć, sprawnie udając oburzenie: Nie chcemy cię słuchać. Czego ty tutaj nie rozumiesz? Wychodzą fajne laski, a ty dajesz "nie"?. Choreografka nie pozostała mu dłużna i stwierdziła, że ocenia występ patrząc jedynie na urodę tańczących w nim dziewczyn: Ty masz za dużo testosteronu. Nie jesteś obiektywny.

Jurorów i publiczność rozbawił duet Joanny i Michała, którzy zatańczyli polski swing. Swoimi popisali otworzyli sobie furtkę do kolejnego etapu. Figurki macie niesamowite. Brawo – mówiła Mazurówna. Wszystko się zgadzało. Z energią, z poczuciem humoru - dodała Joanna "mam pracować za darmo?" Liszowska. Do kolejnego etapu przeszli również soliści Tomasz Pałasz i Adrian Radwański. Fajnie zobaczyć chłopaka, który umie tak tańczyć. Masz świetne ciało, plastyczne. Ruch masz świetny – komentował jego występ Malitowski.

bCOUpBvX

Cztery zielone gwiazdki otrzymała również grupa dziecięca Scandal. Myślałam, że dam wam zieloną gwiazdkę, bo czerwonej się nie daje dzieciom, bo by płakały. Ale wy jesteście genialni – stwierdziła Mazurówna.

Dobre wrażenie zrobił zespoł Catch The Flava. To nie są tańce z mojej epoki, ale uważam, że to pełna zajebioza – stwierdziła choreografka. Wszystkmi hejterom zakleiliście ryja – dodał tancerz. Na sam koniec zobaczyliśmy również grupę Only Boys. Ja już z niejednego pieca chleb jadłam, wiec dam wam fachową opinię: jest to mega git – ogłosiła Mazurówna, po czym dała im zieloną gwiazdkę. Pozostali jurorzy poszli w jej ślady.

Oglądacie ten program? Planujecie na kogoś głosować?

bCOUpBwd
bCOUpBwy
KOMENTARZE
(411)
Realistka.
8 lat temu
Słownictwo spod budki z piwem, żenada.
gość
8 lat temu
ten program to totalne dno
gość
8 lat temu
Co za poziom tego programu...ale zatańczyli dobrze.
bCOUpBwz
gość
8 lat temu
nie grubą tylko grupą ;)
Emo nie jedzą...
8 lat temu
Nienawidzę tej Mazurównej.. Próbuje się lansować na super 'cool ziomka' a po co to 70-cio letniej babie, dla mnie to jest żałosne. Może kiedyś kimś była, ale teraz jest marną podróbką samej siebie..?
Najnowsze komentarze (411)
gość
8 lat temu
lol tych co nie lubią krysia
yhKl4v , [url...
8 lat temu
yhKl4v , [url= [link=
eBaf6h ycsjh...
8 lat temu
eBaf6h <a href="
EkaR8h , [url...
8 lat temu
EkaR8h , [url= [link=
BIvXhs chwnj...
8 lat temu
BIvXhs <a href="
W.A.M. pisze:...
8 lat temu
W.A.M. pisze:Mysle, ze dyskusja moze miec mesijce, gdy dyskutanci posiadaja nieco wiedzy o temacie dyskusji.Sprawa dotyczy energii, wiec polecam ksiazki:Richard A. Muller Physics for future presidentsRobert Bryce Power hungryWniosek z obydwu lektur:Akceptowalny poziom zycia wymaga dostepu do taniej i niezawodnej energii (szczegolnie elektrycznej); niezawodna energia to taka, na ktorej dostawe mozna liczyc 24/7. Rozwiniete spoleczenstwa potrzebuja calkiem sporo tej energii na glowe mieszkanca; gdy dostepnosc tej energii jest za mala, to mamy biede.
gość
8 lat temu
Only boys < 3333333 Alan Andersz < 3333333
gość
8 lat temu
mazurówna chyba baśkę udaje...
bCOUpBwr
kt
8 lat temu
Szkoda czasu na takie wygłupy, przede wszystkim jurorów!!!
gość
8 lat temu
tą mazurówną i Korę powinno się zamknąć do izolatki
gość
8 lat temu
"Zajebioza" co za neologizm
gość
8 lat temu
może łysieje.
gość
8 lat temu
co to jest to kolorowe?
Dubler Pudla ...
8 lat temu
Oni ładnie tańczyli . Ej za uwarzyliście że Ten 'Alan' ma w każdym odcinku czapkę full c*p . =?
...
Następna strona
bCOUpBwT