Woli&Tysio tym razem jako... strażacy (ZDJĘCIA)

W co wsadzą sikawkę?

Obraz

Nowe show TVN-u Woli&Tysio dopiero się rozkręca. W trzecim odcinku programu Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki zobaczymy ich popisy w remizie strażackiej. Tematyka ma potencjał na przebicie poziomem epizodów w zoo oraz piekarni. Wóz strażacki, zjeżdżanie na rurze, sikawka i towarzystwo wysportowanych strażaków zapewne sprowokują ich do wielu przemyślanych dowcipów.

Według zapowiedzi Woli i Tysio będą gasić płonący samochód, wejdą do zadymionej piwnicy, a na koniec zdejmą z drzewa "małego, samotnego kaczorka"...

Jak myślicie, w co wsadzą sikawkę?

Obraz
© TVN
Obraz
© TVN
Obraz
© TVN
Obraz
© TVN
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą