Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Ponoć ABORCJA TO NORMA. Czekamy na zdjęcia!"

1817
Podziel się

"Co te stare babska mają we łbie?" - pyta Sara May.

"Ponoć ABORCJA TO NORMA. Czekamy na zdjęcia!"
bDgHThIR

Blogerska aktywność Sary May w ostatnim nieco zmalała. Ciągle aspirująca piosenkarka obraziła już chyba wszystkich, których obrażenie mogło przynieść jej jakieś medialne korzyści. Na szczęście dla niej pojawiły się jednak dwie nowe "królowe aborcji" - Maria Czubaszek i Krystyna Mazurówna, których wyznania o przerwaniu ciąży wywołały spory odzew w mediach. Szczołek stara się wypłynąć i przy tej okazji:

Widzę, że ostatnio pani słynna Mazurówna panoszy się medialnie jakby chciała konkurować z Lady Gagą. Fryz i makijaż to jednak małe piwo w porównaniu z jej odjechanym luzem. Krysia idzie po bandzie wzorując się chyba na Maryśce Czubaszek i prezentuje publicznie swoje podejście do kwestii aborcji. Ponoć aborcje to norma. „Nie znam kobiety z mojego pokolenia, która by nie zrobiła tego kilka lub nawet kilkanaście razy. Sama też miałam kilka zabiegów." - mówi Mazurówna.

Hmmm... poprosimy teraz o zdjęcia dokumentujące te zabiegi. Czas zrobić kolejny krok pani Krystyno! Młodzież czeka na skandalu ciąg dalszy... Co te stare babska mają we łbie, że obnoszą się z tym, że dokonały aborcji? Ani to powód do dumy, ani do radości czy naśladowania. Usunęły trudno, ale po jakiego... na starość robić sobie z tego PR? Jak widać ciągoty na szkło nie mijają z wiekiem.

bDgHThIT

Jak sądzicie, czy "ciągoty na szkło" Szczołek miną z wiekiem?

bDgHThJu
KOMENTARZE
(1817)
gość
9 lat temu
Nie lubię jej, ale w tym wypadku zgadzam się z nią w 100%
maniek
9 lat temu
Wyjątkowo madra wypowiedz jak na nią
gość
9 lat temu
tu akurat ma racje!
bDgHThJv
gość
9 lat temu
Ta Sara mnie dobija, ale tutaj zgadzam się w 100 %. Ludzie, aborcja NIE JEST dobrym rozwiązaniem!!!
POWIEM TAK:
9 lat temu
By sie wstydzily stare matrony wogole zabierac glos na temat aborcji- zwlaszcza, ze maja ich juz kilka na swoim sumieniu!!!! Czego one naucza nastepne pokolenie??? Wstyd!!
Najnowsze komentarze (1817)
gość
5 lata temu
o boze
gość
8 lat temu
Każdą kobietę co sie wyskrobała(po beztroskim seksie) zrównuje do Katarzyny W. Jaka to róznica czy dziecko porąbał chirurg elektryczną piłą i odkurzaczem do tkanek na prośbę Matki, czy zatłukła je Matka osobiście waląc nim o próg. Macie krew na rekach i Ja sie pytam czy z tą myśla chcecie mieć szczesliwą starosć i godną smierć???
gość
9 lat temu
Wiem, że temat aborcji był już wielokrotnie poruszany i bywa często tematem, który wywołuje wiele kontrowersji, choć – moim zdaniem – takich kontrowersji mieć nie powinien. Dla niektórych więc powiedziane zostało na ten temat niemal już wszystko. Mimo tego czuję kolejną potrzebę spisania na moim blogu kilku własnych refleksji, które już nieraz wygłaszałem, ale dla mnie osobiście aborcja pozostaje dalej obszarem tak traumatycznym, że będę o niej pisał tak często, jak uznam to za stosowne. A obecna„stosowność” wynika przede wszystkim z cały czas tkwiącego we mnie obrzydzenia wobec Marii Czubaszek, która raczyła pochwalićsię dwukrotnym morderstwem własnych dzieci! Od razu też pragnę sprecyzować swój stosunek do świadomej aborcji, którą uważam a'priori za właśnie morderstwo z premedytacją dokonane na bezbronnej istocie ludzkiej, na dziecku! Nie zawsze tak uważałem. Moje poglądy wczesnej młodości, czysto liberalne, akceptowały aborcję w sytuacjach jej konieczności, wyrażanych również li tylko przez określonąkobietę chcącą dokonać aborcji. Uważałem, że w sumie to kobieta winna decydować, czy urodzić dziecko. Tak myślałem jeszcze kilkanaście lat temu. Przemawiało za to wiele argumentów w czym i tak nie przebiję feministek, liberałów i lewicowców różnej maści. Do mnie docierał tak naprawdę tylko jeden: przyszłe dobro dziecka. Uważałem, że dziecko niechciane, wychowywane z konieczności będzie nieszczęśliwe, dziecko oddane do Domu Dziecka również, dziecko, którego urodzenie może grozić śmiercią kobiety uniemożliwiając jej wychowywanie jużposiadanych dzieci lub mogących się narodzić w przyszłości teżnie jest wskazane. Tak jedynie rozumiałem koniecznośćdopuszczalności aborcji. Obecnie przychylam się tylko do jednej możliwości dokonywania aborcji: kiedy ciąża może grozić z pewnością utratą życia kobiety w niej będącej, choć jednoznaczne
gość
9 lat temu
wszędzie obrońcy życia jak widzę.. proszę się zastanowić, żyjemy w kraju w którym 25 - 30 lat temu nie były tak dostępne środki antykoncepcyjne - np. na wsi, to jakim cudem wszyscy nie mamy po 5, 6 rodzeństwa? dlatego ze w prl-u skrobanki były na porządku dziennym. jedni sie do tego przyznają a inni wolą maszerować do kościoła, przywdziać moherowy beret i próbować odpokutować stare grzechy
NIE MAM SŁÓW ...
9 lat temu
NO WŁAŚNIE KAŻDY MA PRAWO DO WŁASNYCH DECYZJI, WIĘC DALACZEGO DECYDUJECIE ZA DZIECI KTÓRE SIĘ JESZCZE NIE NARODZIŁY!!!!!. NIE WIEM CZY WIDZICIE ALE TO WSZYSTKO NIE IDZIE W DOBRYM KIERUNKU I NAWET TOLERANCJA MUSI MIEĆ JAKIEŚ GRANICE.
gość
9 lat temu
racja, nie popieram aborcji i te dwie panie (Czubaszek i Mazurówna) straciły w moich oczach
gość
9 lat temu
Kim jest ta dziewczyna w ogóle?! Zarzuca komuś budowanie czarnego PR wokół siebie a sama nieustająco to robi!? LOL
gość
9 lat temu
Mądrze mówi.
bDgHThJn
gość
9 lat temu
Miała Pani pecha w sprawie poronienia, ale i szczęście, że nie żyła w czasach gdy nie było pewnych środków antykoncepcyjnych. Ciekawa jestem z jaką radością, przyjęłyby Pani wiadomość, że jest np. w 4-tej ciąży.
gość
9 lat temu
jakaś ty Wszołek g****a!
Nana
9 lat temu
K#@&wa!!! Ja poroniłam pierwsza ciążę, co bardzo przeżywam i nie mogę bez złości słuchać o aborcji!!!!!!!! Nie chciały mieć dzieci, to się nie powinny były bzykać lub powinny były się zabezpieczać, a nie głośno gadają o takich rzeczach! Mi jako kobiecie, która chciała dziecko, nie było dane go urodzić:(((!
gość
9 lat temu
Nie ma straty ten maluch czeka na ciebie po tamtej stronie, jeszcze się zobaczycie to ci podziękuje
Tadeusz
9 lat temu
To z tego durna dupo że masz syndrom poaborcyjny. I nie usunęłam ale zabiłam, miej chociaż odwagę to nazwać.
gość
9 lat temu
60 lat temu przcowałyby w obsłudze krematorium? norma
...
Następna strona
bDgHThJP