Trwa ładowanie...
Przejdź na

Będzie wizja lokalna w sprawie Andersza!

208
Podziel się

Aktor wystąpi w odcinkach na żywo "Got to Dance". Będzie się łączył ze studiem przez Skype'a...

Będzie wizja lokalna w sprawie Andersza!
bCxHQoJh

Alan Andersz opuścił już wprawdzie szpital i wraca do zdrowia w domu, jednak jego stan nadal nie jest dobry. Aktorowi dokuczają silne migreny, które zdaniem lekarzy mogą utrzymywać się jeszcze przez kolejne miesiące. Nie wiadomo, jaki wpływ na jego zdrowie będzie miało zaplanowane przez prokuraturę odtworzenie wydarzeń z urodzinowej imprezy Antoniego "K." Królikowskiego, podczas której doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Sprawa jeszcze się nie zakończyła. Zostali przesłuchani wszyscy świadkowie, ale pojawiły się pewne sprzeczności - zdradza w rozmowie z Super Expressem prokurator Paweł Wierzchołowski z Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów. Wykonane zostaną dodatkowe czynności, takie jak eksperyment procesowy, podczas którego zostanie odtworzone całe zajście.

Najwyraźniej aktor czuje się już na tyle dobrze, by sprostać temu zadaniu. Zdecydował się także na powrót do Got to Dance. Tylko taniec. Producenci programu wpadli na oryginalne rozwiązanie:

bCxHQoJj

Udział Alana w odcinkach, które będą kręcone na żywo, nie jest zagrożony - zapewnia pracownik produkcji. Co prawda nie zobaczymy go pewnie na nagraniach w studio, bo jego zdrowie może na to nie pozwolić. Ale produkcja wymyśliła już, jak go w programie pokazać. Bardzo prawdopodobne, że Alan będzie się łączył ze studiem za pomocą telefonu lub Skype'a, tak jak było w przypadku Salety, kiedy występował w "Gwiazdy tańczą na lodzie".

Myślicie, że to dobry pomysł? Producenci zadbają z pewnością o wzruszającą oprawę tych rozmów.

bCxHQoJK
KOMENTARZE
(208)
gość
8 lat temu
wszystko dla kasy
gość
8 lat temu
a ja chce wizji lokalnej,bo sasiadskopal mi kotka.
gość
8 lat temu
Alan z tych ''co ja to nie jestem'' poprzewracało mu sie troche... niestety
bCxHQoJL
gość
8 lat temu
chcacy czy niechcacy komus stala sie kzywda ,trzeba dotrzec do prawdy ,reszte niech ocenia sedzia
gość
8 lat temu
a ja gościa lubię, jest miły i stara się znaleźć pozytywy u kazdego z występujących, a nie to, co ta starsza wymalowana pani w dziwnych fryzurach.
Najnowsze komentarze (208)
SwVScQ , [url...
8 lat temu
SwVScQ , [url= [link=
QOzwbb exeqm...
8 lat temu
QOzwbb <a href="
Jrh6Il zynlu...
8 lat temu
Jrh6Il <a href="
Czyzby osoba ...
8 lat temu
Czyzby osoba Kamisnkiego nie miala znaczenia w tej sirawpe?"Co to znaczy, że Kamiński jest niekompetentny?"No na przyklad to, ze za jego rzadow CBA przypominal burdel na kolkach."Co co znaczy, że jest fanatykiem?"No na przyklad to, ze wywalil w bloto pare milionow zlotych tylko po to, zeby znalezc - jak sie to ladnie nazywa - "wyjscie na Kwasniewskich". Ale ze to nie tylko fanatyk, ale i partacz, to oczywiscie guzik z tego wyszedl. Drogi owszem, ale guzik."Winna była (a jakże) posłanka PiS, Beata Kempa, ktf3ra jest śledczą ale z uprawnień śledczych korzystać nie może, bo broń Boże, zdenerwuje premiera."Uprawnienia sledczych do opowiadania bzdur i wmawianie swiadkowi slow, ktorych nie powiedzial? A z ktorego punktu ustawy takie uprawnienia wynikaja?
gość
8 lat temu
wtf wizja
gość
8 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]o/?lrRef=3a817363 WAZUUB - NOWOSC ZAREJESTROJ SIE I POLECAJ INNYM .Faktem jest to,że Wazzub Chce płacić nam "użytkownikom" za wybór ich strony internetowej, za usługi, reklamy ...takie firmy jak Google czy Facebook zarabiają miliardy $$$ co kwartał. Tylko dlatego, że my, użytkownicy internetu korzystamy z ich usług. Czy my coś mamy z tego? Niestety należy stwierdzić, że nie !!!Nadszedł czas !!! Aby zrozumieć, że to my "użytkownicy" będziemy decydować o tym, kto ma zarabiać duże pieniądze. WAZZUB Jest pierwszą prawdziwie globalną społecznością. [/cytat]www.signup.wazzub.info/?lrRef=3a817363
gość
8 lat temu
o/?lrRef=3a817363 WAZUUB - NOWOSC ZAREJESTROJ SIE I POLECAJ INNYM .Faktem jest to,że Wazzub Chce płacić nam "użytkownikom" za wybór ich strony internetowej, za usługi, reklamy ...takie firmy jak Google czy Facebook zarabiają miliardy $$$ co kwartał. Tylko dlatego, że my, użytkownicy internetu korzystamy z ich usług. Czy my coś mamy z tego? Niestety należy stwierdzić, że nie !!!Nadszedł czas !!! Aby zrozumieć, że to my "użytkownicy" będziemy decydować o tym, kto ma zarabiać duże pieniądze. WAZZUB Jest pierwszą prawdziwie globalną społecznością.
gość
8 lat temu
z*******y sweterek :)
bCxHQoJD
gość
8 lat temu
Ubliżył Dostał
ug
8 lat temu
a co nas to obchodzi!!! musiał nieźle dać czau, że miał wylew - ma za swoje !!! mamy sie podniecać jakimś frajerem !!
gość
8 lat temu
sam jestes porażka i down!!!!!!1
Dobra fajnie
8 lat temu
Zdrowiej misiuuu:*
gość
8 lat temu
Trzymaj się.
gość
8 lat temu
Spadajcie wszyscy odczepcie się
...
Następna strona
bCxHQoKf