Rosati: "Nikt mnie nie wyciął"

161
Podziel się

Weronika o swoim serialu, na którego planie zginęły trzy konie.

Rosati: "Nikt mnie nie wyciął"

Po dobrym starcie i pierwszych pozytywnych recenzjach udział Weroniki Rosati w Luck skończył się nagle zdjęciem serialu z ramówki. Stacja HBO zdecydowała się zakończyć produkcję z Dustinem Hoffmanem i Nickiem Nolte, gdyż w trakcie kręcenia historii o wyścigach doszło do śmierci trzech koni... Rosati twierdzi jednak, że nie zakończy to jej kariery w Stanach.

W rozmowie z magazynem Flesz aktorka twierdzi, że nawet jeden sezon serialu to ogromny sukces. Przy okazji wbija szpilę swoim kolegom i koleżankom, którzy nie znaleźli się w finałowej wersji filmu czy serii:

Wszyscy mówią mi, że jest im przykro, bo nie będę znowu pracować u boku Dustina Hoffmana. A w moim przypadku to nic nie zmienia. Zagrałam w świetnej produkcji, z której nikt mnie nie wyciął. Nie mam przecież wpływu na to, że nie będzie już drugiej części. Mam już nowe propozycje, w tym jedną bardzo ciekawą z Polski.

Weronika twierdzi, że otrzymała propozycję zagrania głównej roli w "dużej polskiej produkcji", a także że walczy w Stanach o rolę w kolejnym serialu.

Szykuje się cos interesującego. Nie zdradzę jednak szczegółów, dopóki nie padnie ostatni klaps na planie – mówi Weronika.

Radzilibyśmy poczekać raczej do ostatniego cięca w montażu :)

KOMENTARZE
(161)
gość
8 lat temu
A ja tam mam nadzieję, że jej się uda
gość
8 lat temu
Ona ma coś w sobie
gość
8 lat temu
Polacy powinni kibicować takim ludziom, a nóż jej się uda, ale przecież trzeba psioczyć, pewnie ją wytną sratatata, jak nie będzie próbować to i nic nie osiągnie
bert
8 lat temu
niech robi kariere za granica prznajmniej probuje a nie jak doda swieci goly tylkiem w stanach i zajaada salatki ze swoim przydupasem. Weroniko powodzenia!
gość
8 lat temu
Fajna jest.
Najnowsze komentarze (161)
gość
8 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
8 lat temu
Głupawa zazdrośnica, lub beznadziejny p****o.
gość
8 lat temu
Jakie masz prawo prostaczku tak oceniać ludzi.
gość
8 lat temu
Jasne to coś to pozycja rodziców. Od kilku lat podskakuje i przy osobistym "talencie" jej wybijanie się to syzyfowa praca.
gość
8 lat temu
Kurduplowata gwiazdka z przerostem ego nad tzw. warsztatem i co gorsza talentem, z ogromnym parciem na szkło. Co tam dwa lub trzy zamęczone konie!!!! Dalej będzie dziobała, aż jej epizodyczne role w końcu nie wytną. Żałosny potomek polskich znanych twarzy. Ładna buzia, jakich dużo i kompletne beztalencie.
gość
8 lat temu
Nikt nie wyciął, bo się rozebrała.
gość
8 lat temu
no pewnie że jej nikt nie wyciął szkoda by było tych łóżkowych scen
gość
8 lat temu
ma charakter , wiec da rade
ivss
8 lat temu
Powinna jeszcze coś zrobić z cerą.
gość
8 lat temu
wow kariera sie rozwija:) w jednym odcinku pokazala jak ja Gedrick w aucie posuwa, teraz gole cycki. No, no:) Jedyna rozbierana rola w "swietnej amerykanskiej produkcji"
gość
8 lat temu
też mam nadzieje trzymam za nią kciuki szkoda że tak sie stało
gość
8 lat temu
szkoda
gość
8 lat temu
O tych koniach piszą jakby to była wina Rosati.
gość
8 lat temu
uda sie jej jak rozlozy uda
...
Następna strona