Strong Man do Kuźniara: "NIE MASZ SERCA! Zaciskają się pięści!"

622
Podziel się

Kamil Bazelak atakuje go za komentarze w sprawie Madzi z Sosnowca: "Odpowiesz za to jakim bezdusznym stałeś się człowiekiem".

Strong Man do Kuźniara: "NIE MASZ SERCA! Zaciskają się pięści!"

Sympatia, którą widzowie darzyli kiedyś Jarosława Kuźniara, zaczęła w ostatnim czasie mocno topnieć. Dziennikarz, jeszcze niedawno sprawiający wrażenie dość sympatycznego, dał się niestety poznać jako człowiek przewrażliwiony na swoim punkcie, lubiący obrażać innych i nie akceptujący krytyki. Kulminacją było pozowanie na ofiarę na okładce Newsweeka z czerwonym napisem "Nie zabijajcie nas"... Ciekawe, że gdy ten sam tekst wygłosił polityk PiS-u, śmiano się z niego w telewizji bez litości przez wiele dni. Kuźniar i Hołdys nie zostali wyśmiani przez kolegów.

Kilka tygodni temu w sieci pojawiła się, z założenia żartobliwa, inicjatywa "zwolnienia" Kuźniara z TVN. Wzburzony prowadzący, który sam ją wywołał, potraktował to jako atak na siebie i z całą powagą nazwał autorów "protestu" masochistami... Przypomnijmy: Kuźniar o "zwalniających" go: "MASOCHIŚCI, SMUTNA PRAWICA!"

Teraz w sprawie Kuźniara i jego wypowiada się niejaki Kamil Bazelak, znany z zawodów Strong Man. Co ciekawe, zarzuca on dziennikarzowi zbyt dużą sympatię wobec Katarzyny Waśniewskiej, matki zmarłej Madzi z Sosnowca.

Jarosławie, Przyznam szczerze, że niegdyś darzyłem Cię sympatią, jednakże od jakiegoś czasu słuchając twoich wypowiedzi dotyczących Katarzyny W. samoistnie zaciskają mi się pięści - pisze Bazelak. Z uwagi na szacunek dla zmarłego dziecka i dla ludzi, którzy tą sprawę przeżywali angażując się w poszukiwania sześciomiesięcznej dziewczynki dałbyś sobie spokój z tymi pieszczotliwymi określeniami typu "mama". Ta kobieta nie zasługuje na jakiekolwiek współczucie tym bardziej na antenie TVN24. Ty natomiast przy każdej nadarzającej się okazji apoteozujesz tą osobę...

Nie masz serca, a zachowanie jakie prezentujesz na antenie telewizji zasługuje tylko i wyłącznie na potępienie. Wierzę w sprawiedliwość i z całą pewnością kiedyś w innym życiu odpowiesz za to jakim bezdusznym stałeś się człowiekiem. Pozdrawiam i życzę więcej serca dla tych, którzy tego potrzebują.

Zauważyliście coś takiego w zachowaniu Kuźniara? Rzadko go oglądamy, więc trudno nam ocenić. Ostry ton tego apelu świadczy chyba przede wszystkim o tym, że dziennikarz stracił sympatię sporej części odbiorców, a jego uśmiech i złośliwe komentarze wywołują dziś głównie irytację. Słuszną lub nie.

KOMENTARZE
(622)
gość
8 lat temu
Jakoś rodzina nie ma pretensji do rutka tylko ci zakłamani Najemnicy z TVN-u . Przecież to widac na kilomert, że to oni (TVN) robi cyrk z tej sprawy. Tylko TVN o tym ciagle GADA! Ludzie!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Ludzie będziemy pracowali do śmierci a jak się komuś uda odebrać raz emeryturę to będzie cud! Składać pieniądze OBOWIĄZKOWO każdą każdego miesiaca a na koniec dostaniemy 3 wypłaty po 800 złotych i do trumny,!!!!
dziennikarka
8 lat temu
Ciekawe że dziennikarze nie mają innych tematów.
gość
8 lat temu
tvn jak zwykle dno
gość
8 lat temu
Szkoda mi ludzi którzy codziennie pracują po 8 godzin, odkładają jakies śmieszne grosze zeby wykształcić dziecko wykarmic, starzeją się tutaj a przyjdzie taki chory TUSK i wszystkich kopie w d**ę bez zmrużenia oka z cyniczym fałszywym usmiechem. Mam nadzieję i modlę się za dobrych ludzi i dziennikarzy którzy pomogą do zdegradować do poziomu chorego człowieka odizolowanego od ludzi.
Najnowsze komentarze (622)
gość
8 lat temu
WYGRAJ DARMOWE WAKACJE. 100 DARMOWYCH WYJAZDÓW CZEKA NA CIEBIE. Spośród osób, które zamówią katalog dla rodziny lub znajomych, wylosuje 100 darmowych, tygodniowych pobytów do wykorzystania w kwietniu, maju, czerwcu lub wrześniu. Im więcej zamówień, tym większa szansa na wygraną. Weź udział w konkursie na zabytki.co
gość
8 lat temu
kużniar to jełop!!!! nie ma nic mądrego do powiedzenia tylko wciąż sie nasmiewa z pisu żałosne
gość
8 lat temu
to temat zastępczy
Mr.Wrestleman...
8 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]bazelak jesteś cienki jak d**a węża nie wiem po co ale chyba ma w tym cel pudzian żeby ci nakopać ale to myslę ,że nie bedzie takie trudne dla niego,,, mogę się założyć że i to o duże pieniądze że i ja nałożyłbym ci jak bym chciał STINGMENIE [/cytat]potwierdza się teza kozak w necie .......
Mr.Wrestleman...
8 lat temu
właśnie powiedział mu dobrze ty masz mózg z gąbki
Mr.Wrestleman...
8 lat temu
Kamil jesteś wporzo koleś dobrze mu powiedziałeś oglądam Cię w Polskim Wrestlingu jeśli to czytasz pozdrawiam Cię i życzę sukcesów!! :)
gość
8 lat temu
ten kuzniar to jest tak kompletny masakryczny burak ze nie wiem co on robi w tv. kazde jego slowo i wyraz twarzy sa okropnie burackie.
gość
8 lat temu
Niestety,ale twoim nieszczęściem jest głupota i nawet o tym nie wiesz!
gość
8 lat temu
Strong Man niech się nie wypowiada,bo on zamiast mózgu ma gąbkę przesiąknietą sterydami.
gość
8 lat temu
TVN PRZESADZACIE
gość
8 lat temu
KUŻNIAR CWANIAKUJESZ, OBRAŻASZ. NADAJESZ NA PIS. TO CO TY JESTEŚ - NIE POLAK. WYLUZUJ
gość
8 lat temu
dlaniej pisze sie oddzielnie-dla niej
gość
8 lat temu
dlaniej pisze sie oddzielnie-dla niej
gość
8 lat temu
Jaka ty naiwna moja mała Madzia to nie jego dziecko jestem jej chrzestną i wiem lepiej,więc jak już coś piszesz to pisz prawdę.ok?!
...
Następna strona