Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szpak promuje pierwszy teledysk (ZDJĘCIA)

1158
Podziel się

W towarzystwie "top modelek". Pacholarz zakleiła plomby?

Szpak promuje pierwszy teledysk (ZDJĘCIA)
bEiCoPuJ

Premiera pierwszego teledysku Michała Szpaka nie mogła obejść się bez stosownej oprawy, która w ostatnim czasie zdobyła sobie w Polsce dużą popularność. Moda na imprezy z okazji premier teledysków trwa u nas już od jakiegoś czasu i jest dobrym sposobem na zwrócenie na siebie uwagi. Niezależnie od tego, czy piosenka i klip na to zasługują, czy nie.

Szpak zaprosił na premierę Rewolucji TVN-owskie "top model" - obecne była Michalina Manios (co nikogo nie powinno już dziwić) i Gabriela Pacholarz, znów pokazująca fotografom swoje nowe plomby. Niestety, zabrakło koleżanek i kolegów Michała z X Factora - nie było ani Ady Szulc, ani Gienka Loski.

Zobaczcie wymyślną kreację Szpaka, okraszoną wyrazistym makijażem. I oczywiście "top modelki".

bEiCoPuL
bEiCoPuR
bEiCoPuS
bEiCoPuT
bEiCoPuU
bEiCoPvm
KOMENTARZE
(1158)
dewiantka
9 lat temu
Michalina mnie przeraża, choćby nie wiem jak się starała być kobieca i tak zawsze będzie wyglądać jak transwestyta.
gość
9 lat temu
Nie wiem kto gorszy:Szpak, Manios czy ta ostatnia z guma do zucia w zebie..
gość
9 lat temu
Boże.. Widzisz i nie grzmisz?
bEiCoPvn
gość
9 lat temu
zaburzony, zniewieściały pseudo artysta i facet udający modelkę... losie, co za dno :(
gość
9 lat temu
ja pitole w jakim ja kraju żyję! lans ludzi bez talentów i jakich kolwiek osiągnięć! zal pl!
Najnowsze komentarze (1158)
gość
8 lat temu
Moje nowe hobby : Wyszukiwanie newsów o M.Szpaku i czytanie komentarzy. Zużyłem już kilka rolek ręczników do wytarcia łez ze śmiechu. :p
gość
8 lat temu
fajnie
gość
9 lat temu
To smutne, że na premierze zabrakło jego kolegów z x- factor. Przecież to właśnie tam i właśnie u ich boku stał sie sławny. Zamiast tego wolał zaprosić niedoszłe modelki, które podobnie jak on jeszcze nic w tej braży nie osiągneły i zapewne nic nie osiągną Szkoda, bo przez moment naprawdę wierzyłam, że ten młody człowiek może być przyszłością naszej muzyki. Którą będziemy się mogli bez skrupółów pochwalić. Niestety pomyliłam się...
gość
9 lat temu
Gabysia zakleiła czarne plomby w zembach WOW
Michał Szpak
9 lat temu
Haha, było świetnie! Niesamowicie się bawiliśmy! Pozdrawiam Szpako Robaczki! :) Zapraszam na swój FAN PAGE na Facebook'u!
gość
9 lat temu
Szkoda , że tak mało osób zostało w Show - biznesie z prawdziwym talentem. Jednak cóż możemy na to poradzić? Wielcy odchodzą. Umierają bądź cieżko chorują i w końcu pozostaną nam takie oto " gwiazdy" jak Manios lub zpak. Gwiazdy , które niczym nie zasłyneły , ani nic nie osiągnęły. Znane jedynie z prgramów rozrywkowych X - factor i Mam talent. Niestety bardzo żadko już się spotyka ludzi z prawdziwym talentem, którzy nie chodzą na imprezy , a ćwiczą i doskonalą swój talent. Jak myślicie, dlaczego Szpak i, Manios pchają się na wszystkie imprezy i bankiety organizowane w Warszawie. Bo bez nich byliby nikim, Nie wybiliby się , bo do wybicia się nie tylko liczy się talent , ale również nierpliwość , a przede wszystkim pokora
Sellon
9 lat temu
Niech to homo-niewiadomo się na oczy nie pokazuje!!!!
młka21
9 lat temu
ja mam jego autograf on ma fioła ale jest fajowy
bEiCoPvf
gość
9 lat temu
NIECH SIĘ PROMUJE ! TO KONIEC ! ZERO PROPOZYCJI KONCERTOWYCH , POZA ŚWIĘTEM KAPUSTY !!!! TAK TO JEST JAK SIĘ KARIERĘ ROBI ŚPIEWAJĄC COVERY I NIE MAJĄC NIC DO POWIEDZENIA!!!!
gość
9 lat temu
+ + + +
gość
9 lat temu
+ + + +
gość
9 lat temu
Powodzenia Michał - jesteś absolutnie najlepszy w showbiz !
gość
9 lat temu
Ojojoj Pacholarz nie otwieraj tak geby szeroko bo ci pląby na zebach widac ahahah. A Szpak to jest totalny i****a, brak słów na tego kretyna.
gość
9 lat temu
Szpak robi z siebie takiego rockman'a,a jego płyta to nie wiadomo co. Ani to rock,ani to pop.
...
Następna strona
bEiCoPvH