Trwa ładowanie...
Przejdź na

Durczok i Lis nienawidzą się?

402
Podziel się

Kamil przyjął ofertę "Wprostu" na złość Lisowi?

Durczok i Lis nienawidzą się?
bDYXiyRN

Relacje Kamila Durczoka i Tomasza Lisa nigdy nie należały do łatwych. Mimo że wiele ich łączy - charakter pracy, fakt, że obaj sa laureatami nagród dla Dziennikarza Roku i mają na koncie upublicznione wulgarne nagrania z pracy, a nawet urodzili się tego samego dnia miesiąca (Kamil - dwa lata później), od lat trwa między nimi zacięta rywalizacja.

Kiedy w 2007 roku Lis odchodził z Polsatu, wspomniały o tym prawie wszystkie serwisy. Oprócz prowadzonych przez Durczoka Faktów.

To nie jest informacja, która interesuje 4 miliony Polaków - tłumaczył potem dziennikarz. Dwa lata później odmówił przyjęcia do pracy wyrzuconej z TVP Hanny Lis.

bDYXiyRP

Nie zadzwonię do niej z propozycją pracy, abstrahując czy ona by tego chciała - powiedział wtedy.

Nikogo więc specjalnie nie zdziwiło, kiedy po przejściu Lisa do Newsweeka, Durczok zasilił szeregi felietonistów konkurencyjnego Wprost. Podobno wydawca był nim zainteresowany znacznie wcześniej, ale jakiekolwiek negocjacje były niemożliwe, dopóki naczelnym tygodnika był Tomasz Lis. Przejście Durczoka do Wprost tuż po jego odejściu wiele osób uznało za gest symboliczny i wrogi.

Przypomnijmy ich dwa najsłynniejsze nagrania:

bDYXiyRV
bDYXiySq
KOMENTARZE
(402)
Mariposa
9 lat temu
Urzekła mnie wasza historia... Taka prawda, że "przed kamerami" wszyscy są inni, ale kogo to obchodzi?
gość
9 lat temu
Ani jednego, ani drugiego nie lubię. Gwiazdy wielkie.
gość
9 lat temu
nie rozumiem, dlaczego ci ludzie maja takie mniemanie o sobie, lis nie potrafi się nawet wypowiedzieć, a durczok jest naczelnym Fucktów, najbardziej propagandowego programu tuska, więc skąd się bierze ta pycha?
bDYXiySr
gość
9 lat temu
Durczok ma tylko maturę… i KOMPLEKS LISA, Lis to politruk. Takie mamy dziennikarskie elity. Do tego TW stokrotka, michnik…
gość
9 lat temu
nie znoszę obu, synowie komuny, propaganda w jednym paluszku, kłamią, manipulują i liżą rowy władzy, tusku pewnie dumny
Najnowsze komentarze (402)
http://www.gu...
8 lat temu
nice articles
http://www.gu...
8 lat temu
nice articles
gość
9 lat temu
wiadomo nie od dzis ze Durczok to stary zboczeniec ze Śląska :) był częstym bywalcem klubu Tropicana w Katowicach ( to dawny gejowski klub). Durczok ruchał co sie dało i na to są dowody. Powinien również wiedzieć kim jest Tara (tranzwestyta z Sosnowca). Durczus urządzał z transem i laskami imprezkę w hotelu Katowice...masakra, Durczok powinien się wstydzić za swoje prowadzenie i prosić Boga żeby mu wybaczył ten k******i sposób prowadzenia.
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
Nie znosze ich
jijo
9 lat temu
Ostatnio widziałem tylko jednego dobrą dziennikarkę a nie wazeliniarzy jak ci dwaj. Ta dziennikarka prowadziła wywiad w Polsacie z Buzkiem po skończeniu jego kadencji w Parlamencie Europejskim. Chodziło jej o to co Polska miała z jego kadencji i co on nowego wniósł w życie parlamentu. Była tak dociekliwa, nieustępliwa, zero pokory i nie dała się zbyć ogólnikami. Sam Buzek musiał jej w końcu przyznać, że niewiele wniósł nowego, jedyny zysk to był jego zysk osobisty w postaci dużego wynagridzenia, Ci dwoje to tak prowadzą wywiady jakby byli na imieninach u cioci, sami będąc ciotami. Niestety powyższej dziennikarki już więcej nigdzie nie zobaczyłem, naprawdę oglądałem ją z otwartą buzią.
bDYXiySj
gość
9 lat temu
wisi mi
gość
9 lat temu
lis do nory z lewicą za wszystko co było nie pamięta zdrajca
gość
9 lat temu
Pora na zmiany
gość
9 lat temu
Lis górą
gość
9 lat temu
Tu mam coś jeszcze lepszego. Ta wiedza otworzy Ci oczy www_steelfuckers_blogspot_com w miejsce kresek wstaw kropki.
gość
9 lat temu
LISA POWINNI WYRZUCIĆ Z TELEWIZJI PSUJE WIZERUNEK
...
Następna strona
bDYXiySL