Trwa ładowanie...
Przejdź na

Woody Allen przyjedzie do Polski?

149
Podziel się

Na Toffifest w Toruniu. Wstępnie zgodził się na udział w festiwalu.

Woody Allen przyjedzie do Polski?
bDZnqygR

To byłoby prawdziwe święto dla miłośników kina i twórczości samego Woody’ego Allena. Istnieje bowiem duże prawdopodobieństwo, że reżyser przyleci do Polski pod koniec października tego roku, żeby wziąć udział w festiwalu Toffifest, który po raz dziesiąty odbędzie się w Toruniu.

Allen miał już wstępnie zgodzić się na propozycje organizatorów. Jest to edycja jubileuszowa, zatem spodziewać się należy naprawdę wielkich nazwisk.

Do udziału w festiwalu został zaproszony jeden z najsłynniejszych reżyserów świata Woody Allen - mówi Kafka Jaworska, dyrektorka Festiwalu w rozmowie z serwisem internetowym Urzędu Miasta Torunia. Mieliśmy wiele obaw co do tego, czy Pan Allen zgodzi się przyjechać, jak się okazało - zupełnie niepotrzebnych. Co roku robimy wszystko, by nasz festiwal stał się jak najbardziej prestiżowy i do tej pory nam się to chyba udawało.

bDZnqygT

Biorąc pod uwagę sympatię Allena do Polski można spodziewać się, że faktycznie pojawi się na tej imprezie. Festiwal odbędzie się w dniach 20-26 października, a spotkanie z reżyserem ma być przewidziane jest na ostatni dzień.

bDZnqyhu
KOMENTARZE
(149)
k88
9 lat temu
szaleję za jego filmami!
gość
9 lat temu
Napiszcie o Radwańskiej !
gość
9 lat temu
fajna biała sukienka:-)
bDZnqyhv
gość
9 lat temu
suuper :D
gość
9 lat temu
Byłoby świetnie. To wspaniały reżyser.
Najnowsze komentarze (149)
4IXsU3 , [url...
9 lat temu
4IXsU3 , [url= [link=
Sceptyk ze mn...
9 lat temu
Sceptyk ze mnie nie poprawny, to pryzznaję! Tak przy okazji pracy: pisałaś, że ukończyłaś wydział fizyki. Pracowałaś w tym zawodzie? Co Cię skłoniło do wyboru właśnie tego fachu? Co myślisz na temat obecnego poziomu kształcenia na uczelniach wyższych w Polsce?Przepraszam, że nie do końca na temat, ale jestem bardzo ciekawski!
kCQTAd eejao...
9 lat temu
kCQTAd <a href="
Ztnu4O , [url...
9 lat temu
Ztnu4O , [url= [link=
ugtrGb raclg...
9 lat temu
ugtrGb <a href="
"Scientific a...
9 lat temu
"Scientific analysis of isooptes from the teeth revealed that water she drank during her childhood had contained minerals likely to have been found in North Africa. Skull measurements have also established that the “Ivory Bangle Lady” was black or of mixed race."There were very few blacks in North Africa then, as now.And "skull measurements"? "Skull Measurements"?! Where were these anthropologists trained? In the SS? How can one possibly ascertain the race of skeletal remains when race is merely a social construct?
Proszę nie my...
9 lat temu
Proszę nie mylić moich spostrzeżeń z tezą ktf3ra jest koumkolwiek wygodna. Może się Pani z moimi opiniami nie zgadzać, może Pani formułować inne, swoje - nie widzę jednak powodu, by prf3bować mnie obrazić nazywając moje opinie "banialukami". Wspf3łczuje mentalnych Pani więzi z Niesiołowski ale zapewniam, że medycyna zna takie przypadki i potrafi leczyć (-;
gość
9 lat temu
no właśnie, W TYM KRAJU NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ...
bDZnqyhn
gość
9 lat temu
jak siedzisz non stop na pudelku to się nie dziwię...
gość
9 lat temu
no to pięknie :)
gość
9 lat temu
jestem z torunia ale nie slyszalam o takim festiwalu:/
gość
9 lat temu
nie mogę patrzeć na jego obrzydliwy żydowski ryj, na r***i mnie zbiera... Antypolski skur..
gość
9 lat temu
Tu mam coś jeszcze lepszego. Ta wiedza otworzy Ci oczy www_steelfuckers_blogspot_com w miejsce kresek wstaw kropki.
gość
9 lat temu
wybieram żydokomunę nad nacjonalistyczno-pseudosocjalnym PISSem i niedouczoną Platformą. W tym kraju NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ więc chcemy legalizacji!
...
Następna strona
bDZnqyhP