Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Sprawa Madzi postawiła na głowie moje życie!"

1029
Podziel się:

Rutowski i Luiza żalą się w "Fakcie", że nie mają dla siebie czasu... Znaleźli go oczywiście na sesję zdjęciową.

"Sprawa Madzi postawiła na głowie moje życie!"

Krzysztof Rutkowski ciężko znosi choćby kilkudniowe przerwy w doniesieniach na temat jego życia prywatnego. Wprawdzie za sprawą wyroku w procesie mafii paliwowej (zobacz: Rutkowski SKAZANY NA 2,5 ROKU!), pyskówek z dziennikarzami oraz wątpliwości co to etyczności jego metod ma w nich zapewnione stałe miejsce w tabloidach, jednak wpływ tych spraw na wizerunek trudno uznać za korzystny. Dlatego taż detektyw bez licencji postanowił ocieplić doniesienia na swój temat deklarując w Fakcie, że... znów nie ma czasu dla Luizy.

Sprawa Madzi postawiła na głowie moje życie zawodowe i prywatne – żali się Rutkowski. Pracujemy razem z Luizą, ale chociaż jesteśmy na co dzień, mamy dla siebie bardzo mało czasu prywatnie. Musieliśmy na razie odłożyć wszystkie plany. Telefony wciąż dzwonią, więc sam nie dałbym rady. To jednak tylko praca. A kiedy przychodzi wolny dzień staramy się wykroić dla siebie jak najwięcej czasu, ale to są chwile, kiedy możemy zaszyć się w domu i być chwilę tylko we dwoje.

Z okazji wygospodarowania wolnego przedpołudnia umówił się z fotoreporterem na ustawkę. Dzięki temu czytelnicy Faktu uzyskali możliwość obejrzenia Rutkowskiego całującego ubraną w piżamę Luizę i wsiadającego do samochodu podczas gdy ona obserwuje go z progu domu... Jak się okazuje, wolny czas Rutkowski postanowił spędzić na siłowni, zaś była zakonnica planowała pójść do kościoła, a potem zrelaksować się przy lekturze kryminału. To akurat dziwne, czyżby nie wystarczał jej scenariusz, który napisali sobie z Krzysztofem?

Marzymy o tym, żeby mieć dla siebie chociaż parę dni i się sobą nacieszyć – wyznaje Luiza w tabloidzie. Kiedy spędza się razem w pracy tyle czasu, jest groźba, że każdy związek zacznie się przekształcać w relację zawodową. Dlatego dla nas każda wspólna chwila jest świętem i chcemy ją wykorzystać tylko dla siebie. To nie jest łatwy związek. To ciągłe czekanie na siebie. Ale oboje czekamy, bo kochamy się. Musieliśmy odłożyć plany. Czekamy aż przyjdzie właściwy czas na ich realizację.

Czekamy więc na fotorelację z tego wydarzenia.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1029)
gość
12 lat temu
ja pitole ile tego jeszcze, jak otworze lodowke stamtąd tez wyjdzie mama madzi???
gość
12 lat temu
nie rozumiem tak wielkiego zaangażowania Rutkowskiego w tą sprawę
monia
12 lat temu
rutkowski to zwykly celebryta z gigantycznym parciem na szklo..
gość
12 lat temu
czemu zdjęcia Bartka zamiast Rutkowskiego i jego Luizy?
gość
12 lat temu
Celebryci TVN degeneraci
Najnowsze komentarze (1029)
http://louisv...
12 lat temu
Informative article, just what I wanted to find. louis vuitton outlet online
http://www.sn...
12 lat temu
Wonderful weblog layout here. Was it hard creating a good seeking internet site like this? cheap ugg boots for women
USA
12 lat temu
PoWJmm I loved your post.Thanks Again. Will read on...
http://www.mo...
12 lat temu
What a excellent perspective, nonetheless is not support make every sence whatsoever talking about that will mather. Every approach a lot of thanks plus i had endeavor to discuss your own publish straight into delicius nonetheless it is apparently issues utilizing your websites are you able to please recheck the item. with thanks once again. beats monster
http://www.lo...
12 lat temu
I believe you've got mentioned some extremely fascinating points , regards for the post. .
kBeEVK , [url...
12 lat temu
kBeEVK , [url= [link=
Z4uAVo makmq...
12 lat temu
Z4uAVo <a href="
yWrJ0B , [url...
12 lat temu
yWrJ0B , [url= [link=
m1iewJ swzug...
12 lat temu
m1iewJ <a href="
8oOBtv , [url...
12 lat temu
8oOBtv , [url= [link=
I bought a pa...
12 lat temu
I bought a pair of zemager 360 s which are made specifically for running. The other range are more designed for beach and indoor activities. I didn't like the inside seam either and it took me a good week to adjust to their fit . Even now having gotten a good fit where the inside seam doesn't rub, after some time wearing them the sweat makes your forefoot slip inside the shoe. I cannot imagine this to be any good whilst running, and therefore have not bothered road testing them. I use them while my VFF's are drying after washing.
Podrf3żowanie...
12 lat temu
Podrf3żowanie może być naprawdę tudrne. Napisałem kilka artykułf3w o trudach podrf3ży:Ale oczywiście podrf3że są jedną z najwspanialszych form aktywności i nic nie mogłoby mnie powstrzymać przed podrf3żowaniem.Ciekawe, czy da się podrf3żować z naprawdę małymi dziećmi.Jak myślicie?Wojtek ostatnio napisał(a)
Chcę stwierdz...
12 lat temu
Chcę stwierdzić jedno, poseł na Sejm RP to poseł wtkzssyich polakf3w, czyli całego wojewf3dztwa a nie gorzowa, czy posłowie z ZG nie są dla Gorzowa. Ktoś się pomylił z powołaniem. Więc proponuję aby Pani Hatka pomyślała o południu
Stefan startu...
12 lat temu
Stefan startujesz ? To wyagrj nie czepiając się innych. Ja chętnie na pana radnego Rawę zagłosuje choć nie jestem fanem prawicy. Ten facet ma moc i robi co do niego należy. Gość ma poukładane w głowie, chętnie słucham co ma do powiedzenia. opluwacze sio!
...
Następna strona