Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie chodzę na polskie komedie. SĄ SŁABE!"

185
Podziel się:

Agnieszka Szulim broni Tomasza Raczka. "Jest to śmieszne. Producent nakręca promocję filmu."

"Nie chodzę na polskie komedie. SĄ SŁABE!"

Zła prasa, z jaką spotkała się kolejna nieśmieszna polska komedia, Kac Wawa, zaskoczyła chyba przede wszystkim jej producentów i aktorów. Czy ktokolwiek przypuszczał, że dziennikarze, krytycy i widzowie powiedzą w końcu "dość" i zaczną się domagać dobrych (a przynajmniej mniej żenujących) filmów?

Twórcy Kac Wawa i wszystkie osoby odpowiedzialne za jego powstanie nie były zakłopotane polecając widzom taką produkcję. Skończyło się na tym, że w telewizjach śniadaniowych bronił się jej scenarzysta, na profilu Tomasza Raczka atakował go Borys Szyc, producent zapowiedział też milionowy pozew przeciwko krytykowi. Zobacz: Producent "Kac Wawa"... POZYWA RACZKA! O MILIONY!

W obronie Raczka stanąć postanowiła Agnieszka Szulim, w której programie odbyła się sławna już debata między krytykiem, a scenarzystą filmu. Przypomnijmy: Raczek: "Producenci mają w sobie POGARDĘ DLA WIDZA!"

Szczerze, nie lubię polskich komedii. Na polskie komedie nie chodzę. Za każdym razem, jak poszłam było raczej słabo, więc odpuściłam. Czasem zobaczę coś w telewizji i to nie jest zachęcające – mówi w rozmowie z To się nagrywa. Krytyk jest od tego, żeby wyrazić swoje zdanie. Nie rozumiem dalszej części tej akcji zupełnie. Jest to śmieszne. Producent nakręca promocję filmu. Chce sprawić, by parę osób zastanowiło się, czy jest rzeczywiście tak, jak Tomasz Raczek mówi, czy raczej nie. Im więcej szumu będzie wokół filmu, który, jak wszyscy mówią, jest słaby, tym więcej osób z ciekawości pójdzie i zobaczy, czy faktycznie jest tak fatalny. Ja myślę, że to wyłącznie o to chodzi.

Myślicie, że ktoś naprawdę zaryzykuje? Prognozujemy, że oglądanie polskich komedii z naszych czasów, pokroju Ciacha, Weekendu czy Kac Wawa, będzie szczytem mody za jakieś 20 lat. Ludzie będą zaszokowani, że ktoś wydawał pieniądze na taki kicz. Będą się zastanawiali, kim byli Szyc i Karolak, którzy godzili się grać w nich wszystkie najbardziej żenujące role.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(185)
Frodo
11 lat temu
Taka jest prawda, polskie kino na prawdę nie jest wysokich lotów, zwłaszcza jeśli chodzi o komedie. Wciąż wałkowani ci sami aktorzy aż do przejedzenia, ileż można ;\
GoGo
11 lat temu
Co nowy film to gorszy, już nie maja pomysłów
Elis
11 lat temu
Wszystkie są takie same. Stado nieśmiesznych ludzi, identyczna (albo podobna) fabuła i oklepane dialogi. Nowe, polskie, zabawne komedie można policzyć na palcach jednej ręki.
IZAURA
11 lat temu
racje ma Szulim!
gość
11 lat temu
Szulim ma racje, ale jej też jakoś specjalnie nie lubię. To, że Polskie filmy sa słabe to akurat każdy wie. I żaden producent mnie nie będzie przekonywał. Co za błazenada.
Najnowsze komentarze (185)
gość
11 lat temu
FAKT FAKTEM POLSKIE KOMEDIE SA DO BANI I POZIOM JEST CORAZ NIŻSZY ALE SAMO PCHALO SIE NA JEZYK ZEBY WRESCIE KTOS O TYM GLOSNO POWIEDZIAL DZIĘKUJE PANu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl
gość
11 lat temu
Przecież ten Karolak jest taki tępy.Pcha sięwszędzie aż się niedobrze robi. A ten Szyc - alkoholik?
gość
11 lat temu
Przecież ten Karolak jest taki tępy.Pcha sięwszędzie aż się niedobrze robi. A ten Szyc - alkoholik?
gość
11 lat temu
Przecież ten Karolak jest taki tępy.Pcha sięwszędzie aż się niedobrze robi. A ten Szyc - alkoholik?
gość
11 lat temu
Szulim padło na mózg powinna przestać sobie wszystko poprawiać bo coraz gorzej wygląda i w końcu mąż ją zostawi dla młodszego modela .
gość
11 lat temu
OPIERDZIELIŁ WZADZE BO GRA NA DWA FRYTY !!!
gość
11 lat temu
ta jak zwykle musi się przypiąć do taniego lansu...
gość
11 lat temu
szulim nie jesteś dla mnie autorytetem w dziedzinie filmu.
gość
11 lat temu
sto lat:)
gość
11 lat temu
Szyc to tłusty serdel, a na plakacie zrobili go na faceta.
gość
11 lat temu
mój syn też:)
gość
11 lat temu
autorytet, wsiura na cpn pod miastem wychowana, do czego to doszło,milicyjny p****t arbitrem, w pale się nie mieści, komu toto daje , że to czupiradło tak promuja
gość
11 lat temu
Polacy nie głosowali za Tuskiem tylko przeciw Kaczyńskiemu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie