Figura wyemigruje z Polski?

219 reakcji
0
0
219
Podziel się

"Sytuacja jest niejasna" - przyznaje jej agentka.

Figura wyemigruje z Polski?

Nie jest tajemnicą, że o tym właśnie marzy mąż aktorki, mieszkający na stałe w San Francisco Kai Schoenhals. Na razie związek na odległość chyba się sprawdza, jednak Kai, czemu trudno się dziwić, wolałby aby rodzina znów zamieszkała razem. Póki jednak kariera Katarzyny Figury w polskim show biznesie rozwijała się, aktorka nie chciała słyszeć o przeprowadzce.

Ostatnio jednak pojawiła się szansa na to, że zmieni zdanie, bo pod względem zawodowym nie dzieje się u niej najlepiej. Po przedwczesnym zakończeniu produkcji serialu Rezydencja, który zdaniem prezesa TVP, był za drogi i za mało "misyjny", Figurze pozostał tylko etat w warszawskim Teatrze Dramatycznym. Pech chciał, że akurat i tam szykują się spore zmiany.

Sytuacja jest niejasna - przyznaje w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium agentka gwiazdy. Są bowiem plany komercjalizacji teatru. Słychać nawet głosy o zwolnieniach grupowych. Taka sytuacja nie jest komfortowa dla aktora. Pani Katarzyna Figura, podobnie jak jej koleżanki i koledzy aktorzy, wie na razie tyle, że pracuje do wsześnia. Co będzie potem, nie wiadomo. To utrudnia jej podejmowanie decyzji nie tylko w sprawach zawodowych, ale i prywatnych.

Myślicie, że jest jeszcze dla niej miejsce w polskiej telewizji? Szkoda byłoby, gdyby musiała wyjechać z kraju. Czego by nie mówić o Figurze, była kiedyś jedną z najpiękniejszych polskich aktorek.

219
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(219)
gość
8 lat temu
tez bym wyemigrowala jakbym mogla:D
Hanah-
8 lat temu
Z takiego kraju to nawet gwiazdy chcąc emigrować.. Szczerze to nie wiem czy ktoś by zauważył gdyby zniknęła..Ostatnio nie było o niej za głośno.
gość
8 lat temu
Przy okazji Tomasz Sakiewicz pozdrowił media, które próbują przekonywać, że na Krakowskim Przedmieściu jest 250-300 osób. - Szczególnie kolegów z TVN-u. Zdrastwujtie – stwierdził, wzbudzając aplauz tysięcy osób. – Jako ludzie dobrze wychowani, musimy do nich mówić językiem, którym posługują się najlepiej. ani tvn, ani onet, ani wp o tym nie napisali....ciekawe dlaczego....
gość
8 lat temu
Powinna. Jest z nim już długo. Nie rozumiem dlaczego jeszcze się na to nie zdecydowała. Rozumiem kariera ale ona już ma swoje lata, teraz nadszedł czas na inne sprawy.
gość
8 lat temu
KIEDYS !!! ALE TO JUZ BYLO I SIE ZMYLO.niech w koncu wyjedzie,tyle o tym mowi,by mowic glosno o sobie.Trudno,nie tylko artysci maja klopoty z praca,zwykly smiertelnik ma wieksze bo bez oszczednosci i rodziny za granica.O tym sie nie trabi jak o znanych,oblowionych ,,gwiazdach,,Ponadto,juz dawno minelo jej 5 minut,figura nie ta,glos przepity,wiecznie otwarte usta jak Doda.Mnie ona niczym nie przyciaga przed telewizor.
Najnowsze komentarze (219)
gość
8 lat temu
do wszesnia a co to
gość
8 lat temu
też wyemigruje bo tam będę miała względną emeryturę i na starość wrócę i będę godnie żyć a tu dostanę 50% emerytury i na czynsz nie starczy KOSZMAR!!!
gość
8 lat temu
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ss
gość
8 lat temu
Tak, najważniejsze, żeby było o tobie słychać, inaczej nie istniejesz... I ważne, by być ładną... Przecież to chore! Figura jest świetną aktorką - nieraz można się było przekonać i jeszcze wielokrotnie, mam nadzieję, będzie nam, widzom, dane to zobaczyć. Gra interesujące role teatralne i filmowe. I to jest istotne, a nie kryterium popularności!
gość
8 lat temu
jedź kobito i nie wracaj
gość
8 lat temu
Bidna Kasia - bezrobotna:)
benigna.bloog...
8 lat temu
Obiecanki cacanki. Kaśka już wiele razy "wyjeżdżała" na stałe.
gość
8 lat temu
mnie sie ona nigdy nie podobala i plakac za nia nie bede.
gość
8 lat temu
ale ma wielka morde
gość
8 lat temu
i bardzo dobrze
gość
8 lat temu
Do widzenia !!!!!!!!!!!!!!!!! Grudziądz cię olewa pijaczko, olałaś nas kiedyś,nie zagrałaś bo prowincja to hłam !!!!!!!! i plebs ! pracownicy b.teatru pamiętają- szerokiej drogi
gość
8 lat temu
WSZEŚNIA?????
Ada US
8 lat temu
Byłą??? Ona wciąż jest świetną aktorką!
gość
8 lat temu
USA teraz to juz strata czasu i zycia
...
Następna strona