Trwa ładowanie...
Przejdź na

Janowscy walczą o córkę

565
Podziel się:

"Na rozprawie sądowej zarzucił żonie, ze nie poświęca jej dostatecznie dużo czasu."

Janowscy walczą o córkę
bEDyMXeJ

Po rozwodzie rodziców starsza córka Roberta Janowskiego, 14-letnia Aniela zdecydowała się zamieszkać z ojcem. Prezenter nie omieszkał się tym pochwalić publicznie, w nadziei przekonania widzów, że jego wersja rozpadu związku, w której przedstawia byłą żonę jako nieczułą, interesowną kobietę, jest prawdziwa.

W rozmowie z tygodnikiem Na żywo znajomi Janowskiego potwierdzają, że Aniela jest bardzo związana z ojcem.

Bardzo cierpiała, kiedy wyprowadził się z domu - mówi osoba bliska rodzinie. Wchodzi w w trudny okres dojrzewania, zaczyna buntować się przeciwko mamie, która zdecydowanie wyznacza jej, co wolno, a czego nie. Tata zaś jest bardzo tolerancyjny.

bEDyMXeL

Kłopoty zaczęły się, kiedy Janowski przestał ukrywać swój nowy związek z kostiumolożką Moniką Głodek. A jeszcze większe - kiedy nowa partnerka prezentera zaczęła pomieszkiwać w jego apartamencie i zyskała sympatię Anieli.

Robert jest szczęśliwy, że Anielka wybrała jego i że dogaduje się z jego nowa partnerką - mówi osoba z otoczenia rodziny. Na rozprawie sądowej podobno zarzucił żonie, ze nie poświęca córce dostatecznie dużo czasu, za to marnotrawi go przed komputerem.

To zapewne nawiązanie do jej wyznań na Facebooku. Przypomnijmy: Była żona atakuje Janowskiego na Facebooku: "DUPA NA BOKU!"

Jak można się domyślać, Katarzyna Janowska nie jest zachwycona relacjami córki z nową partnerką ojca. Jednak może jej być ciężko obronić takie stanowisko, gdyż sama także ma już nowego partnera. Polskie sądownictwo dopuszcza możliwość, by małoletni od 13. roku życia mogli wyrazić przed sądem wolę zamieszkania z jednym z rodziców. Być może na tym się skończy. Jednak sąd nie ma obowiązku zgodzić się z decyzją nastolatka.

bEDyMXeR
bEDyMXfm
KOMENTARZE
(565)
ona
9 lat temu
Nie ma to jak publiczne pranie brudów...brukowce powinny nazywać sie Ariel, Bryza, Polena 2000, Vanish itd...
gość
9 lat temu
córeczka interesowna i praktyczna- kasa kasa kasa ...co nie mała ????
gość
9 lat temu
FACET KOMPLETNIE BEZ KLASY I HONORU JAK DLA MNIE
bEDyMXfn
gość
9 lat temu
nie lubie janowskiego taki antypatyczny goguś
gość
9 lat temu
jest ojcem to niech wychowuje na codzień!
Najnowsze komentarze (565)
gość
9 lat temu
Według mnie Aniela wybrała rodzica z którym lepiej się czuje, Jak ja bym miała takiego tatę postapiłabym taj jak ona. BRAWO
gość
9 lat temu
skurczybyk jeden , tatuś i mąż od siedmiu boleści
gość
9 lat temu
na kase
gość
9 lat temu
jak córka chce mieszkac z ojcem i wyrzeka się matki, to proszę bardzo! A jego była też sie uwinęła szybko! Jak ludzie to robią, nie mogę pojąć, dopiero co łzy i rozpacz i za chwilę już "nowe miłości" Ja po rozpadzie zwiazku zbierałam sie do kupy 2 lata.
gość
9 lat temu
janowski to stary podstarzaly lowelas
gość
9 lat temu
ach te nowe d**y jak wyzwolić się
gość
9 lat temu
ach te nowe d**y jak wyzwolić się
gość
9 lat temu
Robert do cholery uspokój się
bEDyMXff
gość
9 lat temu
tak to jest jak na starosc d**a szaleje janowskiemu sie udzielilo niestety
gość
9 lat temu
///
gość
9 lat temu
oszalal janowski bo nowa d***a zreszta stara ciagnie druta tak skutecznie ze stary dziadyga odlecial i jeszcze wciaga w to k******o swoja corke upadlajac swoja byla zone
gość
9 lat temu
no tak no siak owak srak
gość
9 lat temu
Janowski,jeżeli już zmieniałeś babę to czemu wziąłeś sobie taką starą ro...chę? Nie stać cię było na młodszą?Pieniądze duże przewróciły ci w głowie i twojej córce też ,że nie chciała się z nimi rozstać i poszła mieszkać z tobą. I z tobą będzie miała luz.Jak wielki ból zadała matce. Oj wróci skruszona g****a małolata,tylko będzie już za pózno na odbudowanie relacji z matką.
gość
9 lat temu
Jestem starą babą i wiem ,że dzieci stają przy rozwodach rodziców przeważnie po stronie silniejszego fizycznie lub finansowo rodzica. Ten wiek 14 lat logicznie nie myśli. Modne ubiory,szpanowanie,imprezy.Tata zarabia dużo pieniędzy więc córunia na tym skorzysta.I o to właśnie chodzi. R.J. może mieć cały harem ale córeczka go nie opuści.Nie on się nie cieszy bo gdy noga mu się powinie szybko skruszona wróci do mamusi . A w ogóle z tego wynika,że oni oboje R.J. i jego eksżona na rodziców się nie nadawali. U Kuby W. Robercik kłamał ,że nikogo nie ma na boku.Teraz wyszło szydło z worka ,że miał. Naczelny k****a RP.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDyMXfY
bEDyMXfZ
bEDyMXga
bEDyMXgb
bEDyMXgc
bEDyMXfH