Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Koko Euro Spoko" w remixie... Gotye! HIT?

425
Podziel się

Dwa "hity internetu" jako jeden utwór. Dobry pomysł?

"Koko Euro Spoko" w remixie... Gotye! HIT?
bDgTovYl

Chociaż emocje związane z wybraniem Koko Euro Spoko na polski hymn Mistrzostw Europy w piłce nożnej już nieco opadły, nadal pojawiają się jego liczne przeróbki. Piosenka, którą w oryginale wykonują panie z zespołu Jarzębina, doczekała się już różnych wersji, z dubstepową na czele.

Teraz utwór został połączony z innym hitem, który podbijał sieć i facebookowe tablice kilka miesięcy temu, Somebody I Used To Know Gotye. Wielu z Was piosenka ta na pewno zdążyła już obrzydnąć, a wielu od początku się nie podobała. Czy nowa wersja będzie hitem?

Oceńcie sami:

bDgTovYn

Przypomnijmy też remix dubstepowy i oryginał:

bDgTovYO
KOMENTARZE
(425)
gość
8 lat temu
przyjadą z zagranicy i będą się przy tej piosence bawić, tylko Polacy mają manię wielkości połączoną z masą kompleksów, które każą myśleć, że wszyscy skupią uwagę na jakiejś przyśpiewce i będą patrzeć na nas jak na idiotów. Zagraniczni jeszcze was na tych stadionach nauczą poczucia humoru, dystansu i jak się bawić, drodzy zgorzkniali zakompleksieńcy.
gość
8 lat temu
A w czym gorsze kokokoko od łakałaka? Oba kawałki to ludowe melodie. Różnica jest tylko w regionie, skąd pochodzi melodia. Dlaczego polski folklor ma być gorszy od afrykańskiego czy amerykańskiego?
gość
8 lat temu
Babki wyszły i zrobiły po prostu SZOŁ. Te smęty Feela czy Wilków mogły się przy nich "schować". Krytykanci przestańcie być tacy zakompleksieni na punkcie swojej kultury ! Co mamy udawać kogoś innego żeby tylko przypodobać się "Europie" ?! To dopiero obciach… Zresztą, Europa już dawno powinna przestać robić na was wrażenie, nawet z kasą u nich krucho, a przecież wielu zakompleksionych na nią leci.
bDgTovYP
gość
8 lat temu
zajebiaszcze :D
gość
8 lat temu
piosenka jest skoczna, wpada w ucho i nie sili się na pseudo patriotyczne akordy, nawiązuje klimatem do miejsca gdzie będą mistrzostwa (czy nie o to samo chodziło w piosence Shakiry?); pozostałe, które widziałam na YT były nadęte i miałam wrażenie, że nie dożyję do końca tych uniesień
Najnowsze komentarze (425)
gość
8 lat temu
z*******e
gość
8 lat temu
koko jest fajne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
koko jest ko
gość
8 lat temu
Trochę nie w takt
gość
8 lat temu
nawet koko spoko nie rozumiem ,,jarzębiny'' której się ten remix nie podoba
koko
8 lat temu
syf kił a i mogiła.Ciemnogród
kamu
8 lat temu
Do wygrania bilety na półfinał UEFA Euro 2012:
gość
8 lat temu
Koko .;))
bDgTovYH
gość
8 lat temu
fajnepodobało mi się
gość
8 lat temu
Z*******y remix
gość
8 lat temu
zal
gość
8 lat temu
buhahahahahahaha ale polew!!!!! hahahahahahaha najlepsze bylo oszukac przeznaczenie 6
gość
8 lat temu
nigdy nie wchodż drugi raz do tej samej wody,miej swój honor!!!
gość
8 lat temu
nawet nie posłucham, tak z****c dobry kawałek Gotyego taka gownem ..wiocha i dno
...
Następna strona
bDgTovZj