Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dziennikarze "Wprost" odpowiadają: "PALIKOT ŁŻE Z ZEMSTY. POLITYCZNA PROSTYTUTKA"

1495
Podziel się:

"To cyniczny oszust. Byłą żonę, która ma go za kanciarza najchętniej by zakneblował. Chciał zakazać jej notarialnie wypowiedzi na swój temat. Całkiem nieźle." Przeczytajcie.

Dziennikarze "Wprost" odpowiadają: "PALIKOT ŁŻE Z ZEMSTY. POLITYCZNA PROSTYTUTKA"

Wywiad z byłą żoną Palikota, Marią Nowińską, który ukazał się w nowym Wprost wyprowadził polityka z równowagi. W rozmowie z Moniką Olejnik zaatakował dziennikarzy, którzy przeprowadzili tę rozmowę, nazywając ich "hienami" i twierdząc, że wykorzystali i ośmieszyli matkę jego dzieci. Czy na pewno ją? Zobacz: Palikot o wywiadzie byłej żony: "TO JEST PODŁOŚĆ!"

Wypowiadanie personalnej wojny dziennikarzom nie kończy się zwykle najlepiej dla polityków. Autorzy wywiadu, Michał Majewski i Paweł Reszka, postanowili odpowiedzieć na oskarżenia Palikota. Bardzo ostro. Poniżej treść ich oświadczenia opublikowanego na stronie internetowej tygodnika. Oceńcie sami, komu przyznać rację:

Janusz Palikot to cyniczny oszust. Powiedział, że SDP nadało nam tytuł "hien dziennikarskich”. Nigdy czegoś takiego nie było. Mówił, że przegraliśmy z nim wszystkie procesy. Nie przegraliśmy z nim żadnego procesu – co więcej, nawet takiego procesu nie było. Palikot o tym wie – ale łże z zemsty, że odważyliśmy się rozmawiać z jego byłą żoną – nie o tajemnicach alkowy, ale o jego poglądach politycznych, które zmienia jak rękawiczki. Palikot byłą żonę, która ma go za kanciarza najchętniej by zakneblował. Jak sama wspominała chciał zakazać jej notarialnie wypowiedzi na swój temat. Całkiem nieźle. Za kalumnie Palikot powinien nas przeprosić. Do tego trzeba elementarnej uczciwości i honoru. Tego Palikot nie ma w nadmiarze.

Ten polityk w poniedziałek jest konserwatystą i wydaje ultrakatolicki tygodnik ("z zakazem pedałowania" na okładce). We wtorek jest wielkim panem, który ruga służbę przy dziennikarzach. W środę jest super liberałem, który chce topić protestujące pielęgniarki w kopalniach. W czwartek jest socjalistą, który chce by państwo dawało miejsca pracy. W piątek będzie mówił, jak cenne są słowa Jana Pawła II i kończył sejmowe przyrzeczenie słowami "Tak mi dopomóż Bóg". W sobotę zmontuje partię z kolesiami z tygodnika "Nie", naczelnym Faktów i Mitów (gdzie pisywał Grzegorz Piotrowski). Co w niedzielę?

W niedzielę będzie walił młotkiem w drzwi kościoła, nie żeby z niego wystąpić, ale żeby się załapać do mediów. Potem będzie następny tydzień i Palikot pojedzie dalej. Jedną ręką poda dziennikarzy do sądu z artykułu 212 kodeksu karnego, drugą podpisze się za wykreśleniem tego paragrafu. Mało tego – z uśmiechem weźmie udział w stosownej kampanii społecznej. I znów będzie rządził w telewizji. Nazwie prezydenta alkoholikiem, ministra wyzwie od "katolickiej cioty", zarzuci znanej posłance "kurestwo".

Spokojnie! Ujdzie mu, to na sucho przyzwyczaił się, że wolno mu wszystko. Telewizje go kochają, bo zawsze ma coś wesołego w zanadrzu, a to świńską mordę, a to plastikowego członka. Pamiętamy jak Palikot pokazywał kiedyś w kampanii spot atakujący Tuska hasłem "Skończmy z polityczną prostytucją". To zabawne, bo szczerze mówiąc trudno sobie wyobrazić większą polityczną prostytutkę niż sam Palikot. Właśnie dlatego nie wierzymy, że jest w stanie odwołać swoje palikotowe oszczerstwa.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1495)
gość
12 lat temu
Nie głosujcie na Palikota!!!!
gość
12 lat temu
Palikot nie ma pojecia o zyciu przecietnego Polaka, stuga przyjaciela ale szczerze ma nas w d....
gość
12 lat temu
głosowałam na Palikota - przepraszam, JUŻ NIE BĘDĘ!!!!
gość
12 lat temu
Fauszywiec
gość
12 lat temu
Dobrze mu tak
Najnowsze komentarze (1495)
Piotr
12 lat temu
A więc może i ja się dopiszę... Stowarszyszenie porzuconych żon....które chciała założyć Pani Maria to nic innego jak dwie koleżanki, obie porzucone przez męża....obie w kleszczach codzienności, gdy zabrakło finansowania spod stołu. Nie wiem jak było w przypadku Pani Marii Nowińskiej, porzuconej przez Pana J. Palikota. Wiem natomiast jak było w przypadku jej koleżanki Ewy P. Choroba ta się nazywa brak finansów. I wszystko jest dobrze, dopóki Panowie finansują , natomiast w przypadku gdy ich zbraknie, Są tymi najgorszymi. Nie wiem i nie chcę wiedzieć kto jest większym łgarzem, kto bardziej kogo skrzywdził. Wiem, ze wówczas wylewa się na byłych mężów partnerów wszelkie pomyje. W tym przypadku obie mając już z boku nowych partnerów robiły wszystko aby umilić życie innym. Pani Maria? Pojechała do Cieszyna odnalazła dom rodzinny ówczesnej partnerki Pana Palikota. Stałą pod drzwiami, podsłuchiwała. Robiła zdjęcia budynku i baru, gdzie pracowała tamtej siostra. Na końcu poprosiła aby na zdjęciach za pomocą fotomontażu dopisać kilka wulgaryzmów, które miałyby się znajdować na murach w otoczeniu tego domu i baru. Spytacie skąd to wiem ? Sam te zdjęcia robiłem, sam preparowałem za pomocą Photoshop-a . Po co one były potrzebne ? A nuż się przydadzą w przypadku konieczności zdyskredytowania. Jej koleżanka, mniej znana osoba, choć z wielkimi ambicjami, zachowywała się podobnie. Np. prosiła o zdobycie telefonu kom. nowej partnerki byłego męża....po czym zaraz wykonywała telefon. Jadąc na wczasy koniecznie jechała pod dom, robiła zdjęcie suszącej się na balkonie bielizny i juz był powód do drwin w towarzystwie. Dlaczego ? Przecież obie były już związane z nowymi partnerami. No właśnie....pieniądze. Nie będę tu oceniał zachowania żadnego z nich. Natomiast ostrzegam przed tymi porzuconymi Paniami. Tak....zrobią wszystko aby zdyskredytowac...a to mało, bo przecież na
gość
12 lat temu
chama z biłgoraja chronią ubecy i matoły
gość
12 lat temu
Ostatnia s***a, dlaczego głosowaliście na niego?????
elzbietawypyc...
12 lat temu
szkoda czasu i papieru, żeby zajmować się takim z***m jak Palikot.
gość
12 lat temu
to psychol.widac, slychac i czuc. na oddzial zamkniety tego czubka.
gość
12 lat temu
to p*****l.
gość
12 lat temu
to się zorientuj lub chociaż przeczytaj ten wywiad we Wproście.wspaniała, mądra kobieta [/cytat]z dystansem
gość
12 lat temu
to się zorientuj lub chociaż przeczytaj ten wywiad we Wproście.wspaniała, mądra kobieta
gość
12 lat temu
spoko:)
gość
12 lat temu
żałosny poziom
gość
12 lat temu
jeśli boga z małej litery to samo o sobie świadczy i mi nie przeszkadza.świadczy jedynie o poziomie autora wpisu
Gośćgość
12 lat temu
chyba chcialas napisac"KobietaGłupol"
xyz
12 lat temu
Poje*alo Cie??!!?? przestań takie oszczerstwa wypisywać! Pan Bog palikotowej świni odplaci nie martw sie...i tak Twoja milość go nie uchroni! Dotarło?? :) Jesli tak to uśmiechnij sie nic na to nie poradzisz palikot i tak ma przejeb**e w Niebieskim Jerusalem, czyli dla Twojej wiadomości-Niebie.
Kobitka
12 lat temu
Biedna, zazdrosna babeczka. Myślicie że to prawda ? Żałosne.
...
Następna strona