Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Moi znajomi to geje albo single"

249
Podziel się

Olivier Janiak śmiało wyznaje: "Lubię alkohol, lubię ten stan luzu. I beztroskę."

"Moi znajomi to geje albo single"
bCyYsKet

W wywiadzie dla Gali Olivier Janiak śmiało wyznaje: Lubię alkohol, lubię ten stan luzu. I beztroskę. Niestety, jego żona Karolina Malinowska mu w tym nie towarzyszy: Karolina jest nudziarą. Bawi się bez kieliszka, niestety.

Plus tego jest jednak taki, że Janiak trochę zwolnił z imprezami: Przez sześć lat balowałem kilka razy w tygodniu. Zdarzało mi się, że w piątek po pracy wracałem do domu, spałem do północy i ruszałem na miasto. A wracałem w niedzielę.

bCyYsKev

Janiak dementuje plotki, jakoby załatwił żonie pracę w TVN, przy programie Projekt plaża: Ja tylko w tajemnicy przed nią zmontowałem materiał z jej telewizyjnych programów i pokazałem szefowi Edwardowi Miszczakowi. Powiedział: "OK. Ja was łyknę. Dwójkę plastikowych, ślicznych gogusiów."

Malinowska dodaje: Program miał wystartować pod warunkiem, że będzie trzeci do tanga, czyli Kuba Wesołowski. Według kolorowej prasy Kuba jest moim kochankiem. A żeby Olivier nie był pokrzywdzony, dołączyła do nas piękna kobieta, czyli Omenaa Mensah.

Chociaż Janiak od kilku lat prowadzi programy w TV, to jednak widzi życie poza nią: Moim marzeniem jest pensjonat na Mazurach. Kilka pokoi, w których będę gościł ludzi. I dbał o nich.

Malinowska mówi bez ogródek o przyszłości: Chcę mieć dziecko. Jestem na nie gotowa. Janiak dodaje: To, że chcę mieć dziecko, wiem od dawna. Tylko staram się nie wpędzać w paranoję, że już, natychmiast. Nie chcę takiego napięcia. Mam obok kochaną osobę, możemy poczekać. Karolina właśnie zaczęła studia. Nauki polityczne.

bCyYsKeB

Z drugiej strony, znajomi też nie mają potomstwa, mówią razem Janiak i Malinowska: To geje albo single. Pary też nie mają. Ale wszyscy jesteśmy na podobnym etapie, więc wkrótce dzieci mogą się posypać. Ciężko nad tym pracujemy. To najprzyjemniejsza robota w życiu.

bCyYsKeW
KOMENTARZE
(249)
mera
13 lat temu
nie lubię go!
aniaaaaaaaa
13 lat temu
co za koles:)jezu jak on wyglada:)
wojti
13 lat temu
haha i bardzo dobrze niech sie bawia balują cpaja i sie na wzajem pioerdolą..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w końcu sa gwiazdami showbiznesu!!!!! a to przeciec zobowiązuje!!!!!!!!!!
bCyYsKeX
gość
13 lat temu
Oliver jest w porządku.Nie lubi nudnych bab,które siedzą w domu a potem mają pretensje , a poza tym nie dzieli towarzystwa na lepsze i gorsze.
gość
13 lat temu
ale LUMP
Najnowsze komentarze (249)
gość
7 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
gość
11 lat temu
wygladasz jak p***c
gość
12 lat temu
oliwier janiak IQ=113 => porownaj sie na YEE PL z Nim oliwer janiak na YEE PL porownaj IQ z Nim marek janiak na YEE PL porownaj IQ z Nim oliver janiak na YEE PL porownaj IQ z Nim oliwier janiak na YEE PL porownaj IQ z Nim olivier janiak na YEE PL porownaj IQ z Nim janiak na YEE PL porownaj IQ z Nim SPRAWDZ NA YEE PL na YEE PL
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
urzędasek
13 lat temu
co za i****a.
gość
13 lat temu
gość wygląda tragicznie, wymuskany niuniuś. Zero klasy. Te łapy w kieszeniach podczas prowadzenia programó to dno i wodorosty. Nie wiem za co i kto mu płaci...
gość+iu
13 lat temu
co za BARAN, ja piernicze wiekszego głupka chyba nie ma...
happy tit
13 lat temu
a mój kolega tez ma na imie Olivier, ale nie janiak, tylko Ptak. Olivier Ptak zwany dalej Pingwinkiem, albo głupim hu.jem , a to dla tego, że jak nas w ostródzie gliniarze jebli za picie piwa w parku, to on od razu że my go namówiliśmy.
bCyYsKeP
gość
13 lat temu
Ta Twoja żona wcale mi się nie podoba! dla mnie ona wcale nie jest ładna!!!!!!! są ładniejsze!!!!!! za chuda
tris!
13 lat temu
Do celi go z kilkoma przerosnietymi murzynkami B***o to mu zrobia z dupska jesien średniowiecza!!!
gość
13 lat temu
pewnie obciąga w szaletach
gość
13 lat temu
ONAN I P***Ł,ALE FIZIS
gość
13 lat temu
KONDON
gość
13 lat temu
C**L
...
Następna strona
bCyYsKfr