Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ania i Brian W FINALE!

911
Podziel się

Średnia wieku chyba najniższa w historii "You Can Dance". Kto powinien wygrać?

Ania i Brian W FINALE!
bCxKYXZx

Już wiadomo, kto będzie walczył o zwycięstwo w finale 7. edycji You Can Dance. Po emocjonującym półfinale, w którym zobaczyliśmy łącznie cztery występy - dwa duety mieszane oraz występy dziewczyn i chłopaków - widzowie zdecydowali, że pojedynek o stypendium w szkole tańca w Los Angeles stoczą 16-letnia Ania Matlewska oraz 22-letni Brian Poniatowski. Tym samym średnia wieku w finale będzie chyba najniższa w historii.

Odcinek był pełen zachwytów - nie tylko nad tancerzami, ale również samymi jurorami, którzy chwalili się wzajemnie, jaką wspaniałą i utalentowaną 14-tkę udało im się wybrać w tej edycji. Chociaż faktycznie, poziom był tego wieczora wysoki.

Brian, dostałeś od pana boga niesamowity talent i cokolwiek się stanie, nie możesz go zmarnować, musisz tańczyć do końca swoich dni i pokazywać ludziom, że taniec jest piękny! - mówił Agustin Egurrola po występie Briana i Magdy. Magda, twój upór, twoja pracowitość powoduje, że jesteś coraz lepsza, z przyjemnością na ciebie patrzyłem.

bCxKYXZz

Po dłuższych solówkach i materiałach wideo podsumowujących drogę tancerzy w programie przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Kazadi znów nie mogła powstrzymać się od prywaty, nazywając Briana "najlepszym tancerzem wszystkich edycji", co najwyraźniej udzieliło się również widzom. Ania z kolei urzekła chyba nie tylko talentem, ale i wzruszającą historią oraz wspierającą ją na każdym kroku zdeterminowaną mamą.

Które z nich powinno wygrać?

bCxKYXZF
bCxKYYaa
KOMENTARZE
(911)
gość
8 lat temu
dlaczego Pana Boga napisaliscie z małej?
gość
8 lat temu
a Grycanka nie przeszła do finału??
gość
8 lat temu
Brian wygraj
bCxKYYab
casi
8 lat temu
Nie lubie matlewskiej , mam nadzieje ze wygra Brian :)
gość
8 lat temu
Brian Poniatowski...brzmi groteskowo.
Najnowsze komentarze (911)
49ers jerseys...
4 lata temu
49ers jerseys for sale cheap replica nfl jerseys
afnyad
8 lat temu
dhLLuy <a href=" [url= [link=
Malwina
8 lat temu
Niech wygra Ania, bo inaczej nie oglądam....
gość
8 lat temu
A dla mnie ten ostatni oddcinek to jedno wielkie g***o. Egurola byl bardzo stronniczy jesli chodzi o Briana. Szkoda ze do finalu nie wszedl Igor.
gość
8 lat temu
Osobiście na początku Ani nie lubiłam, ale teraz widzę, że dzięki swojej mamie może się spełniać. Robi duże postępy już teraz bez mamy ! Zwróćcie na to uwagę :)
i.love.brian
8 lat temu
Brian musi wygrac, Anka to taka zarozumiala malolata, mysli ze jak jest w programie to jest fajna a tak nie jest !!
wika110
8 lat temu
powim tak ta Magda i Aśka to zawodowcy jedna zna się z egurola bo prowadziła warsztaty w jego szkole a dokładnie to Magda , a Aśka tańczyła w ich troje !!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech wygra brajan bo matlewska jest g****a:(
gość
8 lat temu
nie lubię s**i
bCxKYXZT
głos KRakowa ...
8 lat temu
Ta dziewczyna jest żałosna,może i dobrze tańczy , ale jej zachowanie na castingu do programu było śmieszne,popłakała się i błagała ... nie powinna tego wygrać ! BRIAN JEST DOJRZAŁYM TANCERZEM I CZŁOWIEKIEM I TO JEMU SIĘ NALEŻY WYGRANA ! POZA TYM JEST LEPSZY ;)
ulaaaaaaa
8 lat temu
a nikt w małą Anię nie wierzył, a tu proszę tak daleko zaszła!
gość
8 lat temu
ty jestes s**a
gość
8 lat temu
wcale nie, magda byla przecietna
gość
8 lat temu
Ania jest najlepsza
gość
8 lat temu
Brian to lamus który kładzie sie o 22 soać jak przy dziacku trzeba chodzi,ć na paluszkach to i****a
...
Następna strona
bCxKYYav