Trwa ładowanie...
Przejdź na

Włodarczyk o odejściu z serialu: "KTO NA TYM ZYSKAŁ?"

2623
Podziel się:

Znacie odpowiedź? Co na to Aneta?

Włodarczyk o odejściu z serialu: "KTO NA TYM ZYSKAŁ?"
bEDlTWGJ

Chwalenie się wielkim szczęściem i "wielką kulą energii" zbudowaną po części na cudzym nieszczęściu nie wyszło Agnieszce Włodarczyk na dobre. Po serii wywiadów w tabloidach oraz wzruszającej rozmowie i sesji na łamach Vivy, gdzie Agnieszka i Mikołaj ogłosili, że są "jednym ciałem astralnym", aktorka zrezygnowała z pracy w Pierwszej miłości. To właśnie tam poznała swojego kochanka, ojca dwójki dzieci "koleżanki" z planu. Po ułożeniu sobie z nim życia chciała, zdaniem osób z produkcji, pozbyć się Anety z serialu. Gdy ten plan się nie powiódł, a sympatia do jej postaci wyraźnie zmalała, odeszła. Zobacz: Włodarczyk chciała ograniczyć rolę Zając!

Włodarczyk postanowiła skomentować swoje odeście z produkcji na profilu. Wykorzystuje wpis, by zasugerować, że... zależało na tym osobie, która "najwięcej zyskała" na śmierci jej postaci. Czy ma na myśli Anetę?

Wiecie już zapewne, iż postanowiłam zakończyć współpracę z serialem "Pierwsza Miłość". Wciąż trwają spekulacje na temat powodów mojego odejścia. Zresztą bardzo dalekie od prawdy i krzywdzące, jak cała sztucznie rozdmuchana afera wokół mojej osoby... - twierdzi Agnieszka. Kto na tym skorzystał najbardziej? Zastanawialiście się komu na tym zależało i kto na tym najwięcej zyskał??? Ja mogę się tylko domyślać. I jestem już tym zmęczona. Za serial natomiast trzymam kciuki i życzę co najmniej tak wysokiej oglądalności, jaka była ostatnio, a scenarzystom takiej fantazji, jakiej nie zabrakło portalom plotkarskim wypisującym bzdury na mój temat.

bEDlTWGL

Jak myślicie, dlaczego Włodarczyk, nie mająca obecnie żadnych innych zawodowych propozycji i zobowiązań, odeszła z serialu, który po ogłoszeniu romansu głównych bohaterów jeszcze zwiększył widownię? Chyba nie dlatego, że wzbudzała sympatię widzów, którzy kibicowali jej nowemu związkowi z Krawczykiem?

Przypomnijmy też, że zabito ją jako "bohaterkę" ratującą dziecko, by widzowie ją dobrze zapamiętali. Czy taka metoda ocieplania wizerunku się sprawdzi?

bEDlTWHm
KOMENTARZE
(2623)
Ssss
9 lat temu
Troche pokory kobieto! Rozbiłas małżeństwo i jeszcze masz pretensje za "rozdmuchanie afery wokół swojej osoby". Nigdy nie darzyłam Włodarczyk szacunkiem i widać były ku temu powody
gość
9 lat temu
NIKT NIE BĘDZIE TĘKNIŁ...
gość
9 lat temu
zyskala Aneta, zachowala honor :)
bEDlTWHn
gość
9 lat temu
pani agnieszko wyrządzone zło wraca ze zdwojoną siłą!
gość
9 lat temu
Zwykła s**a zajętych facetów się nie tyka tym bardziej dzieciatych!!!
Najnowsze komentarze (2623)
gość
9 lat temu
NIE WRACAJ .!!!Nikomu potrzebna
gość
9 lat temu
szkoda że nie zginęła w kartonach xd
gość
9 lat temu
Nie nawet ratowanie dziecka w serialu jej już nie pomoże.Zawsze była marną aktorka,role w Pierwszej Miłości tez miała nudną.Tak jak w serialu tak i w rzeczywistości jest osoba wyrachowana,bez żadnych skrupułów i moralności.
gość
9 lat temu
Jej wizerunku chyba niestety już nic nie ociepli
gość
9 lat temu
JASNE że zyska Anetka bo na planie może jeszcze wszystko może sie zmenić pomiędzy Anetką a Mikołajem jeszcze będą razem bo Krawczyk zostawi Włodaeczykową dla Anetki...
gość
9 lat temu
włodaryjna ś****a jedź banany zrywać w Afryce
gość
9 lat temu
powinna s**a wiedziec, że zajętych facetów się nie tyka tym bardziej dzieciatych!!!
gość
9 lat temu
Wlodaro jedz do afryki zbierac banany I nie wracaj
bEDlTWHf
gość
9 lat temu
niech s*******a na szczaw
ana
9 lat temu
Włodarczyk to zdzira facetów zmienia jak rękawiczki . tylko zajetych facetów woli bo tak lubi krzywdzic ludzi .
kopia
9 lat temu
wariaty krawczyk a ciebie nie po to wymieniona na początku żebyś odszedł teraz i zostawił widzów. to by było głupie bo to przez nich tak jakby jesteś tym kim jesteś??????????????!!!!!!!!!!! Trzy słowa do włodarczyk : spadaj na drzewo :) i tak cie nikt nie lubi
odanna fanka ...
9 lat temu
Agnieszka nie odhodz pm szkoda bendzie
odanna fanka ...
9 lat temu
Nieh agnieszka nie odhodzi bendzie nudno i bez nadziejne
odanna fanka ...
9 lat temu
agnieszka wlodarczyk pierwsza milosc i tak ma byc a nie aneta zajac
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDlTWHY
bEDlTWHZ
bEDlTWIa
bEDlTWIb
bEDlTWIc
bEDlTWHH