Trwa ładowanie...
Przejdź na

Paris: "Dostawałam maile z pogróżkami i wyzwiskami"

337
Podziel się

Córka Jacksona opowiada o trudnym dorastaniu.

 Paris: "Dostawałam maile z pogróżkami i wyzwiskami"
bDAGzpcl

Paris Jackson stała się małą gwiazdą, zanim jeszcze zdążyła w czymkolwiek zagrać czy nagrać płytę. Wszystko z powodu jej sławnego ojca, który był ikoną show biznesu i królem muzyki pop. 14-latka jak na razie powoli rozpoczyna własną karierę i nie wiadomo jeszcze, czy odziedziczyła talent po Michaelu Jacksonie. Natomiast na pewno przyciąga uwagę mediów, czego dowodem jest wywiad, jakiego Paris udzieliła Oprah Winfrey.

Niedawno pisaliśmy, co nastolatka powiedziała o maskach, które nosiły wszystkie dzieci Jacksona. Zobacz: "Nie wiedziałam, dlaczego musimy nosić maski" Podczas tej samej rozmowy Paris wyznała, że nie ma wielu przyjaciół i wiele razy była obiektem prześladowań.

W każdej szkole na początku było tak samo. Ludzie byli dla mnie mili w miejscach publicznych. Chyba bali się mi dokuczać, ale za to dostawałam maile z pogróżkami i wyzwiskami. Próbowano mnie zastraszyć przez Internet, ale się nie poddałam presji.

bDAGzpcn

To mnie nauczyło, że gdy tylko poczuję, że ktoś przede mną udaje, to natychmiast go odpycham. Wielu moich znajomych okazało się być osobami niegodnymi zaufania. Wiele razy się zawiodłam i teraz jestem bardzo ostrożna. Nie mam wielu bliskich osób.

Zapewne Paris, której bardzo spieszy się do zrobienia kariery, jeszcze niejeden raz dozna podobnych zawodów. Czego jej ojciec próbował jej oszczędzić.

bDAGzpcO
KOMENTARZE
(337)
gość
9 lat temu
oczy to ma nie z tej ziemi!
gość
9 lat temu
śliczna :)
gość
9 lat temu
cudowne oczy
bDAGzpcP
gość
9 lat temu
sliczna corke Jackson ma
gość
9 lat temu
życie jest smutne
Najnowsze komentarze (337)
gość
8 lat temu
Oby wytrzymała. Oby dała radę.
gość
8 lat temu
Ma piękne oczy :)
gość
8 lat temu
ależ jest śliczna! teraz już nie ma takiego beztroskiego życia jakie miała za życia ojca, który ja chronił przed złymi ludźmi
gość
9 lat temu
Jest piękną córką mj oczy faktycznie jak ze snu
ja
9 lat temu
Michael nie miał ku*wa popaprane we łbie! chciał ją chronić i zapewnić jej w miare normalne życie.Miał zjeba*e dzieciństwo przez swojego ojca który zarabiał na nim grubą forse,Dobrze że nie żyje bo nie musi się męczyć z tymi wszystkimi ludźmi którzy widzieli w nim tylko króla popu,MASZYNE DO ZARABIANIA PIENIĘDZY.
gość
9 lat temu
W d***e jej się poprzewracało
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
bDAGzpcH
paaaaaaati
9 lat temu
Jackson zrobił z siebie pootworka [ chociaż go kochałam [*] ] ale jego córka ... laseczka <3 Trzymaj się Paris :)
gość
9 lat temu
widzę ze moj komentarz skasowany,weszlam z ciekawosci a go nie ma,a nawet nie byl obrazliwy
gość
9 lat temu
piękna
gość
9 lat temu
michael był człowiekiem cudnym niepowtarzalnym . nik mu nie dorówna . zawsze uśmiechniety . ale ja nie rozumiem po co były te operacje . michael bede cie kochać znam takich artystow qeuun , madonna , whitney huoston . szkoda że nie ma cie michael
gość
9 lat temu
oczy ma stanowczo bo Michael'u ...śliczna i w ogóle ...współczuję, nie łatwo o prawdziwych przyjaciół w jej przypadku
gość namber ł...
9 lat temu
śliczne oczy, i ogólnie jest śliczna . jak można gnębić kogoś tylko dla tego , że jej ojciec był ( szkoda że nie "jest" ) popularny
...
Następna strona
bDAGzpdj