Trwa ładowanie...
Przejdź na

Adwokaci Dody: "Ograniczono jej prawo do obrony!"

373
Podziel się

Sąd ponownie rozpatrzy sprawę "naprutych winem" apostołów. "Między oskarżoną a pokrzywdzonymi jest przepaść kulturowa."

Adwokaci Dody: "Ograniczono jej prawo do obrony!"
bEibhQeZ

Prokuratura przyznała jej rację i potwierdziła, że jej prawa zostały naruszone. Sprawa Dody i Ryszarda Nowaka trafiła do sądu odwoławczego. Prokuratura chce powtórzenia procesu, adwokaci Rabczewskiej – uniewinnienia, bądź warunkowego umorzenia sprawy.

Chodzi o słynny już wywiad Dody, w którym stwierdziła, że autorzy Biblii byli "napruci winem" i "palili zioła". Na jej kartach brakowało jej również wspomnienia o dinozaurach. Zobacz: Doda: "Gdzie w Biblii są dinozaury?"

Po tym, jak Rabczewska związała się z Nergalem, słowami tymi obrażony poczuł się Ryszard Nowak, szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami oraz senator PiS. Sprawa trafiła do sądu. Tłumaczenia piosenkarki nie pomogły i ostatecznie skazano ją na 5 tysięcy złotych grzywny i pokrycie kosztów procesu.

bEibhQfb

Adwokaci twierdzą teraz, że jej prawo do obrony zostało ograniczone. Na świadków nie wezwano bowiem jej równolatków.

Zastrzeżenia zgłosiły dwie osoby, żyje nas w Polsce blisko 40 milionów, między oskarżoną a pokrzywdzonymi jest przepaść kulturowa – mówił jej obrońca.

Ze względu na zawiły charakter sprawy i jej delikatną materię sąd odracza ogłoszenie wyroku o tydzień – powiedziała sędzia Agnieszka Zakrzewska.

Walka więc nadal trwa. Przypomnijmy, że Doda twierdzi, że przez te słowa straciła miliony, bo proboszczowie odwołują jej koncerty... Gdyby jej fani płacili za bilety na jej występy, z pewnością nie byłoby to możliwe.

bEibhQfh
bEibhQfC
KOMENTARZE
(373)
kinia
9 lat temu
ona jest cała ograniczona
gość
9 lat temu
znów piszecie o tym pustaku
gość
9 lat temu
ale ona męska
bEibhQfD
aga
9 lat temu
I tak jej nic nie zrobią
gość
9 lat temu
Kosciolma prawo,jezeli tak na niego plujesz.Doda skonczona jestes!
Najnowsze komentarze (373)
gość
9 lat temu
Piękna moja fanka ;* < 3
gość
9 lat temu
Super lakier
gość
9 lat temu
a co w ułesa cie nie chca?! HAHHAHAHHAHAHAHHAHH
gość
9 lat temu
jakies gąbki ci ze łba wystają Doda!!!
gość
9 lat temu
Kościół ma prawo stać w obronie systemu etycznego, który kreowaliśmy przez tysiąc lat. Na zachodzi kościół przegrał i mają tam teraz więcej arabów niż białych
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="Natalka"]Wy tak piszecie na Dode bo sami jej zazdroscicie ze ona jast ladniejsza od was wszystkich! [/cytat]TAK!!!BO CAŁA JEST_SZTUCZNA I MA ZRYTY MÓZG!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
p****k-w*n
Kwejk2
9 lat temu
_Y_Y Zapraszamy na śmieszne obrazki i filmiki na stronie Kwejk2.pl
bEibhQfv
gość
9 lat temu
fajny lakier na tym drugim zdj.
gość
9 lat temu
h.w.d.d
PIER***** kOŚ...
9 lat temu
PIER***** kOŚCIÓŁ!
gość
9 lat temu
skaczcie pisac o tej kurewce !!!!!!
gość
9 lat temu
Absurdalna decyzja sądu. Klechistan. Doda, pierwszy raz jestem po twojej stronie. Niektórym marzy się cenzura. jak za PRL-u, prawda? Pięknie było... Cóż to w ogóle jest obraza uczuc religijnych i kto miałby te uczucia ważyć? Mnie obraża bełkot Rydzyka ale nie odmawiam mu prawa do bełkotania choć niejednokrotnie obraża moje podstawowe przekonania. Póki ktoś nie nawołuje do przemocy dajmy ludziom prawo do wolności słowa. To cena demokracji. Tylko czy pudelkowicze rozumieją o czym piszę?...
gość
9 lat temu
ale zeby sztuczne,kiedys nie miala takich dlugich jedynek
...
Następna strona
bEibhQfX