Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki i Piróg bronią Kory!

694
Podziel się:

Ośmieliły ich słowa Kwaśniewskiego?

Wojewódzki i Piróg bronią Kory!
bECSmtqZ

Polskim celebrytom, którym, według znanego paparazzi i Karoliny Korwin-Piotrowskiej, nie obce są narkotyki, długo zajęło zabranie głosu w sprawie Kory, którą zatrzymano w domu z 3 gramami marihuany. Pierwszy w jej sprawie wstawił się... Aleksander Kwaśniewski, który uważa, że posiadanie tak małej ilości narkotyku nie powinno być karane. Były prezydent sam doprowadził do uchwalenia takiego prawa i od pewnego czasu głośno mówi o tym, że tego żałuje. Zobacz: Kwaśniewski broni Kory: "POSIADANIE 3 GRAMÓW POWINNO BYĆ DOZWOLONE"

Minęły 24 godziny i za Korą zaczynają wstawiać się celebryci, już ośmieleni słowami prezydenta. Na swoim profilu broni jej Kuba Wojewódzki:

Dzielni Policjanci wtargnęli do domu Kory Jackowskiej i odkryli, że artystka posiadała 3 gramy maryśki. Zatrzymano ją. Gdyby żyła Wisława Szymborska można by ją zaskarżyć za posiadanie nikotyny. Władek Broniewski beknął by za pełny barek, a Wilhelm Sasnal za zapas rozpuszczalnika... Wszystkim gratulujemy wyobraźni...

bECSmtrb

Wtóruje mu także Michał Piróg:

Może zaczęliby zatrzymywać tych co biją kobiety, znęcają się nad dziećmi, prześladują innych za kolor skóry, poglądy polityczne, katują zwierzęta...

Zobaczcie też:

bECSmtrh
bECSmtrC
KOMENTARZE
(694)
gość
9 lat temu
Ramona zamawiała - dożywocie dla niej :)
Antek Muzykan...
9 lat temu
Wojewódzki, nie idź na łatwiznę. Łatwo dziś żartować z katolików, Kaczyńskiego czy Smoleńska (to ostatnie jest niesmaczne, choć mile widziane przez niektóre środowiska), ale udowodnij, że masz coś w gaciach i pożartuj z żydów lub muzułmanów. To taki wdzięczny temat. Może coś o piosence „Płonie stodoła” Niemena? Zażartuj, że Czesław śpiewał o Jedwabnem. Ale ty ani jaj nie posiadasz, ani nawet ich przedłużenia, bo luksusowe auta tylko wynajmujesz, żałosny karierowiczu.
gość
9 lat temu
Jasne, że bronią - wszyscy są schizofrenikami na prochach, to co mają robić?
bECSmtrD
gość
9 lat temu
Im się serio wydaje, że ich głos w dyskusji na każdy temat jest tak ważny?
gość
9 lat temu
Ramonka jara na potęgę
Najnowsze komentarze (694)
polska do dom...
9 lat temu
modelka z reklamy blacka już zmieniła numer, że kubuś sie za kore zabiera?
gość
9 lat temu
Dzis to juz sie tak broni. Ja cie dzis obronie a ty mnie jutro.
gość
9 lat temu
Nie do wiary,jak zło pociąga zło! Nigdy o tych ludziach nie miałam dobrego zdania,uważam ich za współwinnych siania zamętu w głowach młodych Polaków.
kostka
9 lat temu
jedne oszołomy jak woj czy pir bronią starej oszołomki jak sławna to myśli że jej wszytko można
gość
9 lat temu
Powiatowy robi Kamelkowi doładowanie doodbytnicze , a później mu ssie - jest to pedalski system naczyń połączonych osmotycznie wysokoprężnym zmiennoprzepływowym degeneratorem metatronicznym
gość
9 lat temu
narkomani bronią narkomanki. picie piwa też nie szkodzi ale pite codziennie prowadzi do alkoholizmy. więc nie pier....cie takie głupoty- kuba sruba i częściowo pedałozyt- bo czytają was młodzi ludzie, którzy zaczynają wchodzić do dorosłe życie a wy im wmawiacie, że narkomania jest super. Ciekaw jak wasze dzieci zapytają czy mogą być narkomanami i ćpać to im pozwolicie.
gość
9 lat temu
mnie to bronienie nie przekonuje,dlaczego kora ma miec łatwiej bo co bo artystka,to tym bardziej powinna byc ukarana oni tzn,artyści myślą,że im wszystko wolno!!!!
gość
9 lat temu
to przeciez jej sprawa co ona robi ze swoim zyciem
bECSmtrv
gość
9 lat temu
TO ZWYKŁA ĆPUNKA MYŚLI ŻE JEST TWÓRCĄ A JEST GRAFOMANKĄ JAK ALUTKA Z ''RODZINY ZASTĘPCZEJ''
gość
9 lat temu
Piszecie wszędzie, że marihuana jest środkiem psychoaktywnym - zgadzam się, lecz KAWA, NIKOTYNA, ALKOHOL SĄ RÓWNIEŻ ŚRODKAMI PSYCHOAKTYWNYMI !!!!!! To dlaczego tylko posiadanie marihuany jest karane? Prohibicja jeszcze nikomu nie wyszła na dobre.
gość
9 lat temu
To Kubus Powiatowy o*****a Kamciowi czy odwrotnie? Bo ja w koncu nie wiem...
gość
9 lat temu
Ciota Wojewodzka to DEGENERAT
gość
9 lat temu
ramonko oddaj polowe dla mojej soni to wyrok bedzie na pol
gość
9 lat temu
w innych krajach na ktorych sie wzorujemy sa dopuszczalne te uzywki to dlaczego my tego wzorca nie podtrzymujemy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECSmtso
bECSmtsp
bECSmtsq
bECSmtsr
bECSmtss
bECSmtrX