Trwa ładowanie...
Przejdź na

Środa apeluje: "SADŹMY MARIHUANĘ!"

1219
Podziel się

Broni Kory: "Wyobraźmy sobie, że karze podlegałoby posiadanie butelki piwa."

Środa apeluje: "SADŹMY MARIHUANĘ!"
bDfRUZOt

Skandal z Agnieszką Szulim, która przyznała, że od 15 lat pali marihuanę, oraz zatrzymanie przez policję Kory, której pies (!) zmówił 60 gramów, wywołały reakcję show biznesu i przedstawicieli świata polityki. Na temat posiadania i zażywania wypowiedział się już Aleksander Kwaśniewski. Do głosów broniących legalizacji marihuany dołączyła się Magdalena Środa, która przy okazji skrytykowała kibiców piłkarskich.

Zdaniem Środy konopie są znacznie zdrowsze od alkoholu, a na dodatek zmniejszają agresję, zamiast ją wywoływać jak w przypadku piwa lub wódki.

Zatrzymanie Kory za kilka gramów marihuany (nie wspominając nic o mniej znanych tysiącach uwięzionych za podobne "przestępstwo") a z drugiej strony burdy pijanych kibiców (nie wspominając nic o pijakach będących sprawcami przemocy domowej, gwałtów i wypadków drogowych) - skłaniają do refleksji nad bezmyślnością polskiego prawa – obrusza się Środa na łamach TOK FM. Zamiast kupowania i spożywania alkoholu, sadźmy więc krzewy marihuany, bo są piękne, o pachnących liściach i niewielkiej szkodliwości po ususzeniu.

bDfRUZOv

Picie piwa, zwłaszcza w dużych ilościach jest niezdrowe, nieestetyczne, niehigieniczne (pijący piwo sikają gdzie popadnie), nieapetyczne (cuchną), a ponadto skłania do agresji. Do jeszcze większej agresji, przemocy, destrukcji relacji społecznych, zwłaszcza rodzinnych, jak również do poważnych chorób, a nawet śmierci prowadzi picie mocniejszego alkoholu – dodaje. Wyobraźmy sobie społeczność, w której karze "wyroku w zawiasach" podlegałoby posiadanie butelki piwa, a karze bezwzględnego więzienia podlegałoby posiadanie bądź picie mocniejszych trunków.

Dlaczego więc nasi politycy nie penalizują alkoholu? – pyta Środa. Bo przynosi on ogromy zysk państwu. Uzależnienie, przemoc, agresja i przestępczość są niczym w porównaniu z ogromnym strumieniem pieniędzy, jaki napływa dzięki przedaży alkoholu do budżetu państwa. Po wódce choćby śmierć, byleby kasa była! - kończy swój apel.

Myślicie, że zainspiruje Polaków do demonstracyjnego łamania prawa? Liroy już to robi. W wywiadzie z Wprost przyznał otwarcie, że uprawia konopie.

bDfRUZOB
bDfRUZOW
KOMENTARZE
(1219)
gość
8 lat temu
właśnie się dowiedziałem ,że mój pies coś zamówił lepiej to sprawdzę ...
gość
8 lat temu
Publiczne nawoływanie do przestępstwa-świetnie, mam nadzieje, że prokuratura się zainteresuje tą panią
gość
8 lat temu
dobrze gadaja, marihuana to nie narkotyk. Alkohol jest grozniejszy a legalny.
bDfRUZOX
gość
8 lat temu
Ramonka wie co dobre;))
gość
8 lat temu
brawo dajecie, legalizowac jak chcecie uratowac ekonomie! miliardy zyskuy z podatkow i uciecie przestepczosci o co najmniej 20%!!
Najnowsze komentarze (1219)
???
8 lat temu
Od kiedy to filozofia jest interdyscyplinarną medycyny?
LycKgi ccemm...
8 lat temu
LycKgi ccemmmtcxzef, [url=http://bgpkwbwhzjpy.com/]bgpkwbwhzjpy[/url], [link=http://otihsealbcrw.com/]otihsealbcrw[/link], http://fxspwbaeyfro.com/
gość
8 lat temu
OBIE SA ZYDOWKAMI szukaj zyciorysow na str jueopolonia w Polsce
gość
8 lat temu
ZYDOSKIE SZMATY DOBIJAJA LUDZI W POLSCE ! PIEKLO POD WAMI S**I !
gość
8 lat temu
Alkohol uszkadza szare komórki w dużo większym stopniu, nie wspominając już o innych narządach. Co do aborcji, dostęp do niej jest ta łatwy jak do marihuany, wszyscy którzy tego chcą mają to jak podane na tacy. Legalizacja jednego i drugiego nic by nie zmieniła, może poza tym, że byłoby czyściej w każdym tego słowa znaczeniu.
gość
8 lat temu
Nareszcie jakaś mądra wypowiedź!!! brawo pani Magdaleno!
gość
8 lat temu
kochanie czy masz na myśli naszego płemieła Donaldka Tuskaczenkę . Sory jak pomyliłem osobnika zawsze tak mam po połowie skręta .
gość
8 lat temu
Ja też zgadzam się ze Środą jakby w Polsce była legalna aborcja to twojego komentarza by nie było bez żadnej szkody dla społeczeństwa a tak trawka mózg wyżarła
bDfRUZOP
gość
8 lat temu
poszukajmy dobrego specjalistę od głowy i nie zrobi cud zamieni idiotkę w kretynkę Ciekawe czy za publiczne nawoływanie do przestępstwa dostanie karę czy prokuratura że psychopatka nie wie co czyni
gość
8 lat temu
dobrze gada, polac jej
gość
8 lat temu
W pełni się zgadzam z Magdaleną Środą. Alkohol to straszna używka w Polsce. Dzięki "maryśce" na pewno nie byłoby takich problemów. A debile piszący na tym forum, niech sobie poczytają o działaniu marihuany i dopiero zaczną komentować a nie wierzą bezmyślnie w to co pokazują w wiadomościach albo w to co przekazuje Pitera. Pomyślcie obiektywnie, poczytajcie a nie od razu mówicie, że to złe bo Wam tak wmawiają od małego.
~~XXX
8 lat temu
Dobrze mówi.
gość
8 lat temu
kobieto, zastanów się co mówisz !!!
gość
8 lat temu
To zacznij serwować to swoim najbliższym. Od zaraz!!!
...
Następna strona
bDfRUZPr