Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Rooneya znów o Polsce: "Oglądałam mecz pijąc wódkę!"

495
Podziel się

Twierdzi, że wcale nie krytykowała Krakowa... "Nie nudziłam się nawet jak padało."

Żona Rooneya znów o Polsce: "Oglądałam mecz pijąc wódkę!"
bEhHoLJx

Brytyjski Daily Mail napisał kilka dni temu, że dziewczyny i żony piłkarzy brytyjskiej reprezentacji w piłce nożnej są wyjątkowo znudzone Krakowem, gdzie została umieszczona baza kadry. Narzekać mają ponoć na brak atrakcji, modnych sklepów, słabą pogodę i... brak plaży.

Informacjom tym postanowiła zaprzeczyć jedna z zainteresowanych. Żona Wayne'a Rooney'a, Coleen, zalogowała się na swój profil na Twitterze i zapewniła, że w Polsce czuje się bardzo komfortowo. W odpowiedzi na artykuł napisała:

Artykuł o tym, że jestem znudzona Polską jest nieprawdziwy. Dobrze się tu bawię, znalazłam sobie rzeczy do robienia, nawet gdy padał deszcz. Obejrzałam mecz na dużym ekranie w barze, a nie na laptopie. Piłam wódkę, a nie piwo przez słomkę, a moje imię to nie Colin! Niepotrzebny artykuł i koszmarny research.

bEhHoLJz

Mamy nadzieję, że o tym wpisie też napiszą brytyjskie tabloidy. Byłaby szkoda, żeby Kraków kojarzył się mieszkańcom Wysp ze znudzonymi żonami piłkarzy.

bEhHoLKa
KOMENTARZE
(495)
gość
9 lat temu
wyszła z klasą z tego!
gość
9 lat temu
piła wódkę no to nas zareklamowała;p
gość
9 lat temu
No i tomi się podoba!! Takie sprostowanie jest na miejscu ;)
bEhHoLKb
gość
9 lat temu
Ile zarabiają? Grzegorz Lato 50 000 zł na miesiąc, Prezydent Bronisław Komorowski 20 137 zł na miesiąc, Premier Donald Tusk 19 155 zł na miesiąc!!! Wszystkie podane kwoty są zarobkami brutto. Poprzedni prezes PZPN-u Michał listkiewicz zarabiał 28 500 zł na miesiąć! Kilka lat temu w PZPN pracowały 44 osoby, teraz jest ich ponad dwa razy więcej!!! NO COMENT!
gość
9 lat temu
Czy wy widzicie, w jakim państwie my żyjemy? po ‘samobójstwie’ Petelickiego w garażu, Romuald Szeremietiew wydał dziś oficjalne oświadczenie, że nie zamierza popełniać samobójstwa… Ppłk. Mariusz Lewiński 11 czerwca tego roku oświadcza, że obawia się o własne życie i nie chce okazać się samobójcą (na youtube: Oświadczenie ppłk. Mariusza Lewińskiego)… OBŁĘD… Ludzie niewygodni dla władz boją się o własne życie i uprzedzają, że nie chcą się zabić… Oto co napisał Szeremietiew na Facebooku: „W ubiegłym roku otrzymałem z poważnego źródła wiadomość, że w pewnym wpływowym gronie rozważano kwestię ‘uciszenia mnie na zawsze’. Nie było pewności, czy decyzja w tej sprawie zapadła. Okoliczności przekazania tej informacji nie pozwalały na jej ujawnianie. Nie mogąc dowieść prawdziwości informacji zostałbym uznany za cierpiącego na manię prześladowczą, lub oskarżony o pomawiania niewinnych ludzi. Śmierć gen. Petelickiego zmusiła mnie do zabrania głosu. W związku z tym oświadczam, że jestem zdrowy, nie mam żadnych kłopotów natury osobistej lub finansowej i nie zamierzam popełniać samobójstwa. Romuald Szeremietiew 18.06.2012”. NASZ PIĘKNY KRAJ JEST PONIEWIERANY RAZEM Z NAMI, ROBOLAMI WYZYSKIWANYMI PRZEZ ELITY, ŻYJEMY W PAŃSTWIE ABSURDÓW, NIE MOŻEMY CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE WE WŁASNYM DOMU, BO WŁADZA ZAMIAST CHRONIĆ, NISZCZY OBYWATELI… Otwórzcie oczy!
Najnowsze komentarze (495)
gość
9 lat temu
kocham Rooneya
gość
9 lat temu
nie chciałabym tych pieniędzy i jego ryja
gośćió
9 lat temu
polac jej
gość
9 lat temu
ryj to ma ś****a pustaku
gość
9 lat temu
angole to buraczki i tlumaczki kto sie przejmuje ich opinia
gość
9 lat temu
Niech jeszcze napisze, że Kraków to góry a nie morze bo oni pewnie tam dalej myślą, że dawna stolica Polski leży nad morzem bez plaży.
gość
9 lat temu
Prosty DARMOWY sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy w internecie. Szczegóły pod pieniadze.w.necie@gmail.com
VB
9 lat temu
Dobra żona, chroni przed deszczem swojego wybrańca ... szkoda że na pewno nie zadarmo :(
bEhHoLJT
gość
9 lat temu
ciekawe tłumaczenie... terrible reporting = koszmarny research
gość
9 lat temu
on włosy przeszczepione, ona doczepiane... zeby nie forsa jej mezusia brzydala to wygladalaby podobnie jak on
gość
9 lat temu
Narzekają na pogodę a przyjechały z najbrzydszego kraju na kuli ziemskiej.
gość
9 lat temu
i niech mi ktoś powie, że one nie lecą na kasę, taki brzydki ten Runej, że o ja p-dole i taką l***e ma...
gość
9 lat temu
Bardzo fajna z niej Kobieta !!!! wszystkiego najlepszego !!!!!
gość
9 lat temu
Taka młoda i piła wódkę ,Nie ładnie dziewczyno,zdrowsze byłoby mleczko!!!!
...
Następna strona
bEhHoLKv