Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki o "kompleksach innych ludzi"...

1399
Podziel się

"W Polsce bycie człowiekiem sukcesu wymaga sporego aktorskiego wysiłku" - żali się.

Wojewódzki o "kompleksach innych ludzi"...
bDeFXaad

Kuba Wojewódzki nadal nie uważa, że zrobił coś nie tak śmiejąc się z gwałcenia Ukrainek. Przeciwnie, po zdjęciu jego programu z anteny, oskarża wszystkich ludzi, którzy twierdzili, że przesadził i zrobił coś niesmacznego o kompleksy. To już zresztą tradycyjny argument polskich gwiazd i autorytetów - wygląda na to, że kompleksy w Polsce mają wszyscy oprócz nich. Kuba nazywa się "człowiekiem sukcesu" i narzeka, że bycie kimś wielkim w Polsce jest męczące:

Poranny WF schodzi do podziemia... - pisze na swoim profilu. W Polsce bycie człowiekiem sukcesu wymaga sporego aktorskiego wysiłku. Codziennie grasz główną rolę w kompleksach innych ludzi ... Wszystkim gratuluje wszystkiego !

Pod wpisem zdenerwowany Kuba zamieścił też takie zdjęcie kraju, w którym marnuje się jego talent:

bDeFXaaf
bDeFXaaG
KOMENTARZE
(1399)
Antek Muzykan...
8 lat temu
Najpierw baliśmy się czy zdążymy ze stadionami - jakoś zdążyliśmy! Potem baliśmy się o autostrady - rzutem na taśmę się udało! Potem baliśmy się, że ziści się scenariusz BBC o polskich pseudokibicach – ale nie licząc incydentu w Warszawie, poważnych zadym na szczęście nie było! I jak już się wydawało, że stanęliśmy na wysokości zadania i cała Europa będzie nas chwaliła, to ci DWAJ KRETYNI zmarnowali 5 lat przygotowań i odwalili taki numer, że już się trąbi o tym za granicą, a sprawa nabrała charakteru dyplomatycznego. Ci I****I (zresztą ulubieńcy salonu), w ilości zaledwie DWÓCH OSÓB, zrobili Polsce czarniejszy PR niż horda kiboli, cały nieudolny rząd leniwego Tuska i banda z PZPN z nieukiem Latą na czele!
gość
8 lat temu
najlepsza obrona jest atak !! wywalić go z tv !!
gość
8 lat temu
ci dwaj prostacy chamskim zachowaniem chcą przyzwyczaić odbiorców do najgorszej odsłony prymitywizmu zasłaniając się ironią, satyrą, inteligentnym humorem. Da się na tę pseudosatyrę nabrać tylko półmózg, któremu imponuje lansowany od lat na inteligenta Wojewódzki i który myśli, że sam jest inteligentny ‘bo rozumie ironię’. Tak oto wmówiono zakompleksionym lemingom, że broniąc Wojewódzkiego bronią światłego umysłu i sami stają się szpanerami. Ale na szczęście, pozytywna popularność tego pajaca już się kończy, większość ludzi zdążyła się już przekonać jakim marnym i słabym on jest człowiekiem, bez względu na stan konta. Wpychanie nam go na chama w telewizorze, radiu, prasie, nawet w przerwie na reklamy pozwoliło nam dobrze go poznać.
bDeFXaaH
gość
8 lat temu
to b***e uwaza sie za czlowieka sukcesu? obrazanie ludzi to dla niego sukces??? co za prymityw
gość
8 lat temu
Buc i p*****k który opluwa wszystko i wzystkich...Jak w końcu dostał po nosie to się obraża.Żenua....
Najnowsze komentarze (1399)
gość
8 lat temu
ścierwo i tyle..
gość
8 lat temu
sama mam kompleksy
gość
8 lat temu
Najpierw baliśmy się czy zdążymy ze stadionami - jakoś zdążyliśmy! Potem baliśmy się o autostrady - rzutem na taśmę się udało! Potem baliśmy się, że ziści się scenariusz BBC o polskich pseudokibicach – ale nie licząc incydentu w Warszawie, poważnych zadym na szczęście nie było! I jak już się wydawało, że stanęliśmy na wysokości zadania i cała Europa będzie nas chwaliła, to ci DWAJ KRETYNI zmarnowali 5 lat przygotowań i odwalili taki numer, że już się trąbi o tym za granicą, a sprawa nabrała charakteru dyplomatycznego. Ci I****I (zresztą ulubieńcy salonu), zaledwie WE DWÓCH, zrobili Polsce czarniejszy PR niż cała horda kiboli...
gość
8 lat temu
lewak, k****h i cienki syn
gość
8 lat temu
Nabijają się z ludzi, że próbują coś zrobić z własnym życiem a pan figurski i kuba co samemu osiągnęli? Układy w tv? Nikt ich nie wyrzuci z telewizji.... a szkoda powinni przekonać się jakie są realia w Polsce... A panowie jakie szkoły pokończyli? Filozofie socjologie czy tym podobne?
gość
8 lat temu
hehe on sam jest takim zawistnym Polaczkiem,ktory zazdrosci wszystkim wszystkiego,wiec sadzi innych podlug siebie te jego "żarty" toprzejaw jego frustracji i zawisci i nieuzasadnionej buty
gość
8 lat temu
To ohydne, że Wojewódzki postrzega Polskę w ten sposób, przedstawiony na obrazku. Kałuża mętnego błota to raczej ilustracja wnętrza tego pana, złości, kompleksów i zgnilizny które go przepełniają
gość
8 lat temu
Żart to byłby wtedy gdyby panowie się spodziewali, że ukraińscy mężowie/bracia/inni krewni i znajomi pań sprzątaczek ich (Panów) zgwałcą i mało ich to obejdzie.
bDeFXaaz
gość
8 lat temu
oj biduś, jak taki znany i nieszczęśliwy - to niech zniknie raz na zawsze...
gość
8 lat temu
to zależy co to właściwie znaczy. pan się mocno mocno pogubił
gość
8 lat temu
Proszę zalogujcie się tylko raz. To nic nie kosztuje, a pomoże mi dostać kosmetyki za darmo. Może i Wam się uda je zdobyć za darmo!
gość
8 lat temu
Niby inteligentny a taki prymitywny, aby krytykować innych trzeba samemu być bez skazy.A Wojewódzki jest niesprawiedliwy i nieobektywny a ponadto wyuzdany - stary dziad -
gość
8 lat temu
Ktoś bez kompleksów nie zmienia swojego rodowego nazwiska.
gość
8 lat temu
On już nie jest nawet Powiatowy, raczej Gminny
...
Następna strona
bDeFXabb