Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uwaga: Jedzenie psów nie jest sexy... (ZDJĘCIA)

2317
Podziel się

Ten człowiek żalił się, że sierść psa weszła mu między zęby...

Uwaga: Jedzenie psów nie jest sexy... (ZDJĘCIA)
bDeGedxN

Maciej Nowak, znany Wam być może jako dziwacznie wyglądający "krytyk kulinarny", pochwalił się kilka dni temu publicznie, że zjadł psa. DOdał, że pies bardzo mu smakował. Jedyny problem to jego zdaniem sierść, która weszła mu między zęby:

Ciekawa konsystencja z krótkimi włóknami, trochę tuńczyk, trochę indyk. Jedyny problem to sierść, która wchodzi między zęby.

Nie żałuje jednak, bo psem się najadł. Sierścią niestety się nie udławił.

bDeGedxP

Wyrzutów nie mam. Był smaczny - napisał.

Poniżej kilka zdjęć na dowód, że jedzenie psów nie jest sexy.

bDeGedxV
bDeGedxW
bDeGedyq
KOMENTARZE
(2317)
gość
8 lat temu
ale on jest mega oblesny, blee
gość
8 lat temu
Stary dewiant. Za duzo rezyjal w tyly.
gość
8 lat temu
Nie wiem jakim cudem ten odpychający klaun robi karierę w telewizji i to jeszcze w programach kulinarnych...jeść się odechciewa.
bDeGedyr
gość
8 lat temu
zaakceptujmy to, że w innych krajach je się różne rodzaje mięsa, pojedźcie do Indii i pochwalcie się jak lubicie cielęcinkę.
gość
8 lat temu
k****n
Najnowsze komentarze (2317)
gość
7 lat temu
powinni nakarmić nim psy w schronisku
gość
7 lat temu
ciekawe jak smakuje danie przyrządzone z takiego brzydkiego pedała
trololo
8 lat temu
jaki d***l
vqIWtt zkkep...
8 lat temu
vqIWtt zkkepbpbjlbt, [url=http://ozxmsspexixa.com/]ozxmsspexixa[/url], [link=http://rxakijhebqme.com/]rxakijhebqme[/link], http://uovlpaaeanoa.com/
gość
8 lat temu
rzygać się chce na widok takiego oblecha."krytyk kulinarny" na sam jego widok chudnę 5 kg w tydzień, załosny facet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
niezly koment...
8 lat temu
niezly komentarz ale niettesy po tym co czytam na koncu to wydaje sie bardzo plytki tak najlepiej jest nie glosowac i miec to wszystko gdzies i krytykowac z domu lub na blogu prosze Pana, polityka zawsze polegala i bedzie polegac na wyborze mniejszego zla a nie wiekszego dobra (nie wazne jakby czlowiek pragnal zeby bylo inaczej) jak sie wszyscy zamkniemy w domach to w koncu znowu przyjdzie jakis dyktakor lub inny organ przywodczy i on juz nam wszystkim pozamiata czy bedziemy tego chciec czy nie i nie bedzie mozna slowka pisnac jak to jeszcze calkiem niedawno bylo czy taka przyszlosc Pan sobie wymarzyl? czy Pan pojdzie na wybory czy nie to i tak jeden z tych patalachow zostanie wybrany czy nie lepiej pojsc i pomoc wybrac tego, ktory mowiac prosto uczyni mniej szkody?
Fajnie, że wy...
8 lat temu
Fajnie, że wydaje się Panu całkowicie słuszne choć takie nie jest w żadnym wyakpdu co już wyżej udowodniłem.Pańskiej pokracznej prf3by zestawienia udziału aktorf3ww dwf3ch miejscach, o ktf3rych rozmawiamy po prostu nie da się obronić o czym będąc dziennikarzem doskonale powinien Pan wiedzieć.Film Pana Pośpieszalskiego uważam za całkowicie prawdziwy. Jedynym zarzutem z mojej strony jest tendencyjne dobranie rozmf3wcf3w.
8dcXuX , [url...
8 lat temu
8dcXuX , [url= [link=
bDeGedyj
EN9E78 spqcg...
8 lat temu
EN9E78 <a href="
hlhAFh kownc...
8 lat temu
hlhAFh <a href="
2RAAOy , [url...
8 lat temu
2RAAOy , [url= [link=
Nie wyłapał P...
8 lat temu
Nie wyłapał Pan istoty tsektu. Sikorski coś mf3wi o tym, że Kaczyński robił coś "wbrew konstytucji". Takie rzeczy kończą się przed Trybunałem Stanu, lecz jakoś w jego przypadku się nie skończyło. Dlaczego? Bo nie działał wbrew konstytucji, co teraz sugeruje Sikorski. Można mf3wić źle o Kaczyńskim, bo Duchem Świętym nie był, ale trzeba to robić zgpodnie z prawdą.
VoEgEu rpcsk...
8 lat temu
VoEgEu <a href="
Bzdura z tym ...
8 lat temu
Bzdura z tym Trybunałem Stanu. Nawet gdyby był wniosek to uważa Pan, że PiS by za tym zagłosował? Mowa o TS jest w tym pyzrpadku czystą hipokryzją. Nazywa Pan PO hieną cmentarną. Nie jestem z PO i staram się nie opowiadać po żadnej se stron ale porf3wnanie to uważam za co najmniej niestosowne. Prezydent Kaczyński nie był dobrym prezydentem. Może i był dobrym, uczciwym i szlachetnym człowiekiem. Prezydentem tak w zasadzie to był tylko na papierze. W rzeczywistości był bezwolną marionetką w rekach swojego brata. O człowieku ś.p. Kaczyńskim można i nalezy mf3wic albo dobrze albo milczeć. Ale o Prezydencie jako o osobie sprawującej urząd można mf3wic i pisać po jego śmierci rf3wnież krytycznie. Tutaj zasada o mf3wieniu albo dobrze albo wcale nie nie ma prawa obowiązywać. Ocenie bowiem nie podlega "cywil" Kaczyński ale sposf3b wypełniania przez niego Urzędu Prezydenta. A ten był w mojej ocenie fatalny.
...
Następna strona
bDeGedyL