Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki i Figurski nominowani do Hien Roku

582
Podziel się

"Chamstwo dotknęło teraz osób narodowości ukraińskiej, powodując konflikt dyplomatyczny, rok temu - Hindusa z pochodzenia."

Wojewódzki i Figurski nominowani do Hien Roku
bDJNQkWd

Echa "żartów" Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego z gwałcenia Ukrainek nie milkną. Rada Etyki Mediów nazwała komentarze dziennikarzy "chamstwem" i "mową nienawiści", a Eska Rock zdecydowała się pod presją usuniąć ich poranny program ze swojej ramówki. Okazuje się, że czeka ich jeszcze jedno wyróżnienie - Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przyznał im "nominację do Hieny Roku".

Prezenterzy nie po raz pierwszy popisali się bulwersującym językiem i chamskimi sformułowaniami w odniesieniu do osób innej narodowości. Teraz dotknęło to osób narodowości ukraińskiej, powodując konflikt dyplomatyczny, rok temu - Hindusa z pochodzenia - argumentują członkowie SDP w rozmowie z WirtualnymiMediami. Dodają również, że tego rodzaju postępowanie nie może być tolerowane ani przez polską opinię publiczną, ani tym bardziej przez środowisko dziennikarskie.

Co o tym myślicie? Może w tej sprawie powinni po prostu zadecydować widzowie (pilotami) i reklamodawcy? Nazywanie Wojewódzkiego "hieną" sprawi pewnie tylko, że łatwiej będzie go bronić Tomaszowi Lisowi, Jarosławowi Kuźniarowi i innym kolegom. Najlepiej podsumowali go chyba młodzi komicy, zauważając że zwyczajnie przestał być śmieszny i sam tego nie dostrzegając stał się "leśnym dziadkiem" i następcą Karola Strasburgera.

bDJNQkWf
bDJNQkWG
KOMENTARZE
(582)
gość
9 lat temu
Najpierw baliśmy się czy zdążymy ze stadionami - jakoś zdążyliśmy! Potem baliśmy się o autostrady - rzutem na taśmę się udało! Potem baliśmy się, że ziści się scenariusz BBC o polskich pseudokibicach – ale nie licząc incydentu w Warszawie, poważnych zadym na szczęście nie było! I jak już się wydawało, że stanęliśmy na wysokości zadania i cała Europa będzie nas chwaliła, to ci DWAJ KRETYNI zmarnowali 5 lat przygotowań i odwalili taki numer, że już się trąbi o tym za granicą, a sprawa nabrała charakteru dyplomatycznego. Ci I****I (zresztą ulubieńcy salonu), zaledwie WE DWÓCH, zrobili Polsce czarniejszy PR niż cała horda kiboli...
gość
9 lat temu
Bojkot.
gość
9 lat temu
figurski jest podobny do jabłczyńskiej... wyglądaja jak rodzeństwo
bDJNQkWH
gość
9 lat temu
Biedni g***i ludzie z tych dwojga celebrytów, których sposobem na siebie jest szokowanie swoimi płytkimi wypowiedziami, aby nie zniknąć z tabloidów i gazet. Jak dla mnie jest to para na całe życie, tak jak parą jest smród gówna i jego kolor. Pozdrawiam ŚMIERDZIELI Kamil.
gość
9 lat temu
Jeszcze niecałe 5 tysięcy podpisów brakuje do tego aby Barack Obama otrzymał petycję ws. powołania komisji międzynarodowej do zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej. Do końca akcji na stronie Białego Domu pozostało 5 dni.
gość
9 lat temu
nie ma wolności bez odpowiedzialności M****E
gość
9 lat temu
TVN-ie Wojewódzki to największa porażka EURO a nie Smuda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Kużwa ! ale ten Figurski jest ślimakowaty?!
gość
9 lat temu
hahaha Obaj są obleśni i za mało uprawiają seksu bo już nie mogą :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
gość
9 lat temu
Sądzą generałów z BOR za Smoleńsk.Osądzić tych MATOŁÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Wojewodzki , Figurski ja jako statystyczny Polak uwazam ,ze jestescie oblesnymi , starymi i tlustymi {Figurski} skur...synami.Coz jednak mozna wymagac od zydka i ruskiego!DNO!!!
gość
9 lat temu
ja pinkole, ale babuły...
:P
9 lat temu
stare dziady do gazu z nimi już są nowi na ich miejsce młode l***i im nie pomogą ... i młodości nie przywrócą :P buraki cukrowe ;)
bDJNQkWz
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Piosenka o CZŁOWIEKU Z SEDESU - KUPIE WOJEWÓDZKIM [#V=YO#ACVUPrlDeTI#401#331#] [/cytat]wezcie stad morde tego idioty bo sie porzygam
...
Następna strona
bDJNQkXb