Wojewódzki i Figurski nominowani do Hien Roku

582
Podziel się

"Chamstwo dotknęło teraz osób narodowości ukraińskiej, powodując konflikt dyplomatyczny, rok temu - Hindusa z pochodzenia."

Wojewódzki i Figurski nominowani do Hien Roku

Echa "żartów" Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego z gwałcenia Ukrainek nie milkną. Rada Etyki Mediów nazwała komentarze dziennikarzy "chamstwem" i "mową nienawiści", a Eska Rock zdecydowała się pod presją usuniąć ich poranny program ze swojej ramówki. Okazuje się, że czeka ich jeszcze jedno wyróżnienie - Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przyznał im "nominację do Hieny Roku".

Prezenterzy nie po raz pierwszy popisali się bulwersującym językiem i chamskimi sformułowaniami w odniesieniu do osób innej narodowości. Teraz dotknęło to osób narodowości ukraińskiej, powodując konflikt dyplomatyczny, rok temu - Hindusa z pochodzenia - argumentują członkowie SDP w rozmowie z WirtualnymiMediami. Dodają również, że tego rodzaju postępowanie nie może być tolerowane ani przez polską opinię publiczną, ani tym bardziej przez środowisko dziennikarskie.

Co o tym myślicie? Może w tej sprawie powinni po prostu zadecydować widzowie (pilotami) i reklamodawcy? Nazywanie Wojewódzkiego "hieną" sprawi pewnie tylko, że łatwiej będzie go bronić Tomaszowi Lisowi, Jarosławowi Kuźniarowi i innym kolegom. Najlepiej podsumowali go chyba młodzi komicy, zauważając że zwyczajnie przestał być śmieszny i sam tego nie dostrzegając stał się "leśnym dziadkiem" i następcą Karola Strasburgera.

KOMENTARZE
(582)
gość
8 lat temu
statystyczny Polak… za kogo oni nas mają? ja bym tak nie pomyślał o kobiecie, a co dopiero oczerniać tak płeć piękną jakiegoś narodu i to jeszcze publicznie, w publicznym radiu! najgorsza hołota obecnie panuje w mediach… kto by pomyślał, że radio, telewizja i prasa tak upadnie w ciągu zaledwie 10 lat…
gość
8 lat temu
domagajmy się w końcu normalności w naszym kraju, normalnych zachowań, a nie patologii. To trzeba piętnować a nie udawać że nic się złego nie dzieje. Tych dwóch osobników powinno mieć zakaz zbliżanie się do mikrofonu. Jak będziemy chamstwo tolerować to będziemy nim obrzucani na każdym kroku co zresztą już jest bardzo powszechne za sprawą m.in. takich typków. Co ma być w szambie niech tam się znajdzie a nie w TV i radiu
gość
8 lat temu
te psy tuska od dawna szczekają na Polaków, teraz wzięli się za naszego partnera do Euro, bo za dobre mamy relacje… rozencwajgi nie mogą znieść, że Polacy tak dobrze wypadają w oczach przyjezdnych, którzy nas chwalą za otwartość i miłe przyjęcie…
gość
8 lat temu
biedny dziadzio, została mu już tylko jazda na karuzeli dla starych cweli. Dziadek nie pękaj, prawdziwi patrioci czekają na ciebie pod krzyżem.
gość
8 lat temu
statystyczny Polak nie traktuje Ukrainek tak jak to przedstawiła ta parka pajaców, bo po pierwsze: statystycznego Polaka nie stać na pomoc domową, po drugie: statystyczny Polak zdaje sobie sprawę, że wielu jego rodaków właśnie taką pracę wykonuje gdzieś na świecie, np. w UK, zatem dzieli los z Ukraińcami. To z ich strony taki przytyk w stronę narodu polskiego, który tak jak ukraiński jest znany z tego typu prac. Trzeba umieć czytać między wierszami, Polacy. Te dwa knury (zresztą o pochodzeniu innym niż polski - sprawdzone) chciały tym samym upokorzyć Polaków, w sposób niebezpośredni. Zacznijcie zauważać, jak w naszych telewizorach rozlazło się ROBACTWO, które codziennie depcze polskość i próbuje nas poniżyć. Szczególnie taka jedna stacja i jej pachołki…
Najnowsze komentarze (582)
gość
8 lat temu
Najpierw baliśmy się czy zdążymy ze stadionami - jakoś zdążyliśmy! Potem baliśmy się o autostrady - rzutem na taśmę się udało! Potem baliśmy się, że ziści się scenariusz BBC o polskich pseudokibicach – ale nie licząc incydentu w Warszawie, poważnych zadym na szczęście nie było! I jak już się wydawało, że stanęliśmy na wysokości zadania i cała Europa będzie nas chwaliła, to ci DWAJ KRETYNI zmarnowali 5 lat przygotowań i odwalili taki numer, że już się trąbi o tym za granicą, a sprawa nabrała charakteru dyplomatycznego. Ci I****I (zresztą ulubieńcy salonu), zaledwie WE DWÓCH, zrobili Polsce czarniejszy PR niż cała horda kiboli...
gość
8 lat temu
Bojkot.
gość
8 lat temu
figurski jest podobny do jabłczyńskiej... wyglądaja jak rodzeństwo
gość
8 lat temu
Biedni g***i ludzie z tych dwojga celebrytów, których sposobem na siebie jest szokowanie swoimi płytkimi wypowiedziami, aby nie zniknąć z tabloidów i gazet. Jak dla mnie jest to para na całe życie, tak jak parą jest smród gówna i jego kolor. Pozdrawiam ŚMIERDZIELI Kamil.
gość
8 lat temu
Jeszcze niecałe 5 tysięcy podpisów brakuje do tego aby Barack Obama otrzymał petycję ws. powołania komisji międzynarodowej do zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej. Do końca akcji na stronie Białego Domu pozostało 5 dni.
gość
8 lat temu
nie ma wolności bez odpowiedzialności M****E
gość
8 lat temu
TVN-ie Wojewódzki to największa porażka EURO a nie Smuda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Kużwa ! ale ten Figurski jest ślimakowaty?!
gość
8 lat temu
hahaha Obaj są obleśni i za mało uprawiają seksu bo już nie mogą :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
gość
8 lat temu
Sądzą generałów z BOR za Smoleńsk.Osądzić tych MATOŁÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Wojewodzki , Figurski ja jako statystyczny Polak uwazam ,ze jestescie oblesnymi , starymi i tlustymi {Figurski} skur...synami.Coz jednak mozna wymagac od zydka i ruskiego!DNO!!!
gość
8 lat temu
ja pinkole, ale babuły...
:P
8 lat temu
stare dziady do gazu z nimi już są nowi na ich miejsce młode l***i im nie pomogą ... i młodości nie przywrócą :P buraki cukrowe ;)
gość
8 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Piosenka o CZŁOWIEKU Z SEDESU - KUPIE WOJEWÓDZKIM [#V=YO#ACVUPrlDeTI#401#331#] [/cytat]wezcie stad morde tego idioty bo sie porzygam
...
Następna strona