Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pippa z bratem na Wimbledonie

285
Podziel się

Pamiętacie ich rozbierane zdjęcia z imprez?

Pippa z bratem na Wimbledonie
bCxJgPuJ

Kariera medialna Pippy Middleton, która zaczęła się od jej (i jej pośladków) udanego występu podczas ślubu jej siostry z następcą brytyjskiego tronu, ostatnio nieco wyhamowała. Chociaż jednak 29-latka nie otrzymuje już propozycji poprowadzenia własnego talk show czy wyznań miłości ze strony amerykańskich raperów, dobrze radzi sobie na rodzimym podwórku.

Jak odnotowały brytyjskie media, Philippa i jej brat, James, bawili się w ostatnich dniach na kortach Wimbledonu - zapewne, jak w poprzednim roku, oglądając zmagania Agnieszki Radwańskiej w tym prestiżowym turnieju.

Jeżeli kojarzycie Jamesa Middletona z pewnych rozbieranych zdjęć z imprez, które wyciekły do mediów w zeszłym roku, to dobrze myślicie :) Dla przypomnienia również szczęśliwa Pippa w samym staniku.

bCxJgPuL
bCxJgPuR
bCxJgPuS
bCxJgPvm
KOMENTARZE
(285)
gość
8 lat temu
Ooooooo, zowu pojawiło się ocenianie komentarzy ? No co pudelku, za dużo protestów co :-)))))
gość
8 lat temu
To zdjęcie jej brata z suszarką jest świetne;p
gość
8 lat temu
jak ona staro wygląda na 29 lat, zużyta trochę
bCxJgPvn
Saint
8 lat temu
Jak sie bawic to sie bawic :)
gość
8 lat temu
kurde taka ładna dziewczyna, dlaczego ona się szpeci tymi okropnymi krechami wokół oczu? chyba potrzebuje dobrej wizażystki..
Najnowsze komentarze (285)
gość
8 lat temu
dlaczego ona nie potrafi sie malowac?
gość
8 lat temu
ładnie! trzeba bawić się i korzystać z życia!
gość
8 lat temu
2 PASZTETY a zdjecia jak zdjecia widzialo sie gorsze...
gość
8 lat temu
nie rozumiem zachwytu nad jej osobą,normalna przeciętna dziweczyna
gość
8 lat temu
brat ładniejszy od niej
gość
8 lat temu
Kate ładniejsza
gość
8 lat temu
bez słonecznych okularów wygląda jak własna matka....
gość
8 lat temu
Kiedy przestaje Ci zależeć dostajesz wszystko.Lalka Chacky,Lalka Chacky,Lalka Chacky.Jeśli to przeczytałeś przeszła na Ciebie klątwa.Dziś w nocy równo o 24:00 Lalka Chacky przyjdzie po Ciebie ,w swojej kryjówce weźmie siekiere odrąbie Ci głowe i zaniesie do łóżka!!Możesz uniknąć klątwy wklejając to do 20 komentarzy!!!! Fakty.Zgineło już 200 dziewczynek i 100 chłopców
bCxJgPvf
gość
8 lat temu
:)
gość
8 lat temu
kto uznał tą płaskomordę za ładną? Jest po prostu brzydka ale ładne ma tylko włosy - to wszystko.
gość
8 lat temu
a co pudlu zazdrościsz ze się bawią ich prywata
gość
8 lat temu
Chcesz dostać odtwarzacz mp3 za darmo? tnij.org/rbwx
gość
8 lat temu
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA [#V=YO#b2gl5x_C9UM#401#331#]
gość
8 lat temu
brat ma twarz psychopaty
...
Następna strona
bCxJgPvH