Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rutkowski: "UKRĘCIŁA MADZI GŁÓWKĘ!"

2094
Podziel się

"Nie chciała Madzi, bo przeszkadzała jej w życiu. Dlatego ją zabiła."

Rutkowski: "UKRĘCIŁA MADZI GŁÓWKĘ!"
bDKxpaPV

Jak pisaliśmy, katowicka prokuratura zmieniła kwalifikację zarzutów postawionych Katarzynie W., matce tragicznie zmarłej Madzi z Sosnowca. Podejrzewana dotąd o nieumyślne spowodowanie śmierci dziecka kobieta została wczoraj zatrzymana przez policję. Dziś zapadła decyzja o aresztowaniu jej na 3 miesiące.

Rozstrzygające okazała się opinie biegłych, którzy orzekli, że śmierć dziecka miała charakter nagły i gwałtowny. Oczywiście natychmiast głos w sprawie postanowił zabrać specjalista od Katarzyny Waśniewskiej, Krzysztof Rutkowski, najwyraźniej szczęśliwy, że sprawa wraca na łamy tabloidów.

Ukręciła Madzi główkę - orzekł już wczoraj, kiedy zaraz po ujawnieniu przez katowicka prokuraturę faktu aresztowania Katarzyny W., jak spod ziemi pojawił się w jej siedzibie na zaimprowizowanej konferencji prasowej. Madzia miała bezwładną jak u lalki główkę. Podejrzewałem, że mogła mieć skręcony kark. Ukręcono jej główkę. Ona ukręciła jej głowę. Sama przyznała, że główka dziecka latała. Zrobiła to pod nieobecność Bartka, w swoim mieszkaniu. Tam doszło do zbrodni. Potem sama wymyśliła ten perfidny plan z zakopaniem Madzi. Sądzę, że Bartek nie miał z tym nic wspólnego.

bDKxpaPX

Jak donosi Fakt, na razie prokuratura nie komentuje rewelacji Rutkowskiego. Nikt dotąd nie ujawnił okoliczności śmierci półrocznej Madzi. Wiadomo tylko, że nastąpiła ona w brutalnych okolicznościach.

Miała dość dziecka - wyjaśnia Rutkowski. Nie chciała Madzi, bo przeszkadzała jej w życiu. Dlatego ją zabiła.

bDKxpaQy
KOMENTARZE
(2094)
Gość
4 lata temu
SZMATO GNIJ W P*****U
http://higts....
8 lat temu
I like the valuable information you provide in your articles. I will bookmark your blog and check again here frequently. I am quite sure I will learn many new stuff right here! Best of luck for the next! louis vuitton handbags
Gosia
9 lat temu
Powiem wam szczerze .. to się już robi chore , czy oni nie mogliby po prostu raz definitywnie powiedzieć jaki wyrok otrzyma , a nie co jakiś czas zmieniać decyzje co do jej wyroku ?!
bDKxpaQz
gość
9 lat temu
Rutkowski jest w*********y jak nikt inny. Wpieprza się w tę sprawę jakby tam był i wszystko widział - wszystko dla kasy, słabe.
gość
9 lat temu
ona ciebie nie
gość
9 lat temu
ona ciebie nie
gość
9 lat temu
Mamuśka ???
gość
9 lat temu
Może by tak przestał się wypowiadać p. Rutkowski. Teraz zajmuje się tą sprawą prokuratura a jemu nic do tego, bo dość już narobił zamieszania i komplikacji prokuratorom przy badaniu tej sprawy.
gość
9 lat temu
Ją teraz zabić !!!!
gość
9 lat temu
zrobcie pomnik madzi oraz matki niepolki vis a vis chrystusa króla polski
gość
9 lat temu
ona tańczy na rurze i może zaszła w ciąże z klientem nie chciała Madzi i więc się jej pozbyła!! Wredna s**a złapała bym ją i nogi z d**y wyrwała!!!!
gość
9 lat temu
Ksiazke napiali o niej nie tego jeszcze nie bylo ;/ co za ludzie
gość
9 lat temu
Nie wiem po co sąd widzę, że cała Polska ją już skazała...
bDKxpaQr
SPRAWIEDILIWO...
9 lat temu
Ta kobieta powinna zgnić w więzieniu
...
Następna strona
bDKxpaQT