Trwa ładowanie...
Przejdź na

Katolicy protestują przeciwko koncertowi Madonny!

1774
Podziel się

Znowu… "Atakuje wiarę katolicką".

Katolicy protestują przeciwko koncertowi Madonny!
bDJQAWet

Chyba należało się spodziewać, że historia sprzed trzech lat się powtórzy. 15 sierpnia 2009 roku, w dniu obchodów święta Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, Madonna zagrała koncert na warszawskim Bemowie. Organizacje katolickie domagały się odwołania występu twierdząc, że artystka śmieje im się w twarz. Zapewniają nawet, że jej imię to przydomek, który przybrała sobie, by kpić z religii chrześcijańskiej. Piosenkarka już wiele lat temu udowodniła w akcie chrztu, że to jej prawdziwe imię...

Tym razem gwiazda zagra 1 sierpnia na Stadionie Narodowym. Katolicy protestują, bo… to dzień obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Twórczość ”Madonny” w różnych formach atakuje wiarę katolicką – czytamy w oświadczeniu. Podczas koncertów obraża ona Jezusa Chrystusa, podpalając krzyże i zakładając koronę cierniową. Ponadto propaguje homoseksualizm, lubieżnie całując się z innymi kobietami, a także promuje pornografię, wykonując obrzydliwe gesty i pozy.

bDJQAWev

Nie wygląda na to, że piosenkarka na tym ucierpi. Na poprzednim koncercie w stolicy bawiło 79 tysięcy fanów. Przewiduje się, że za 2,5 tygodnia na Stadionie Narodowym pojawi się 72 tysiące osób.

Podczas koncertu nie zabraknie oczywiście odwołań do religii. Podczas jednego z kawałków na scenie wisi wielkie kadzidło, a podczas wykonywania piosenki Like A Prayer chór ma na sobie stroje, na których widnieją krzyże.

bDJQAWeB
bDJQAWeW
KOMENTARZE
(1774)
gość
4 lata temu
Dzieki za ciekawy post, terez bede tu wpadac czesto :)
gość
9 lat temu
z dala od mojego kraju z tym ścierwem ILLUMINATI!!!!
gość
9 lat temu
Iluminati
bDJQAWeX
gość
9 lat temu
Zal mi katolikow.Madonna gora .
EWA
9 lat temu
Nie podobała mi się,więc jej nie słuchałam,a gdybym miała wybór koncert(nawet za darmo) albo spokój w tym dniu,wybrała bym to drugie.Ale drodzy katolicy!!Nikt nie kaze wam w tym dniu być na koncercie,każdy ma wolny wybór!!!
gość
9 lat temu
to mówiłam ja - Kasia
gość
9 lat temu
porozmawiaj z psychiatra
gość
9 lat temu
Prawie zawsze takie coś odwala .Może trochę przesadziła ale cały koncert super.
gość
9 lat temu
A ona to co buddystka??
gość
9 lat temu
W sobote w Warszawie Marilyn Manson podarl 2 biblie, bral na scenie narkotyki i rozdal reszte tlumowi i jakos nikt o tym nie mowi.. chyba ludzie sie przyzwyczaili;d
gość
9 lat temu
Panie Boze daj jej troche rozumu do jej pustej bani
pivona
9 lat temu
ona kiedyś się doigra, na oczach wszystkich. Nie kpi się z jakiejkolwiek religii.
gość
9 lat temu
skoro nie jest katoliczką - jej sprawa niech wierzy w co chce ale dlaczego mamy tolerować poniżanie i drwienie z religii którą wyznają? madonna! jesteś taka mądra? spal koran albo nabijaj się z muzułmanów! zobaczymy czy by się odważyła?
bDJQAWeP
gość
9 lat temu
Dajta se siana
...
Następna strona
bDJQAWfr