Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki w pomarańczowym lamborghini! (ZDJĘCIA)

2468
Podziel się

Nie ucierpiał na skandalu. Robi na Was wrażenie?

Wojewódzki w pomarańczowym lamborghini! (ZDJĘCIA)
bDYAlOLF

Kuba Wojewódzki lubi się chwalić w prasie i telewizji swoimi luksusowymi autami. Niedawno okazało się wprawdzie, że większość z nich jest wypożyczona, ale i tak robią wrażenie na ulicy. Pomarańczowe lamborghini aventador, którym porusza się obecnie, nie jest wyjątkiem. Zobacz: Lamborghini Wojewódzkiego JEST WYPOŻYCZONE! :) To tylko szpan

Nasz czytelnik spotkał Kubę na jednej ze stacji benzynowych, kiedy tankował swoje nowe lamborghini. Później, już na trasie, okazało się, że chętnie wykorzystuje możliwości jego silnika. Jechał nim 150 km/h.

Jak widać, Kuba nie ucierpiał za bardzo na skandalu z gwałceniem Ukrainek. Przypomnijmy, że poza wypożyczonym autem chwali się również "20-letnimi pannami" oraz "kilometrowym apartamentem" na warszawskim Powiślu.

bDYAlOLH
bDYAlOLN
bDYAlOLO
bDYAlOLP
bDYAlOMi
KOMENTARZE
(2468)
gość
9 lat temu
co by TVN zrobiło bez tego pseudo-inteligenta po maturze (6 lat przesiedział w liceum, taki rozgarnięty), kto by tak pięknie dalej ubliżał Polsce i Polakom w najbardziej antypolskiej stacji? zresztą tam mają same takie "wykształcune ałtorytety": Jacyków - były sprzedawca, samouk-stylista:)… Michał Piróg coś tam studiował, ale nie zdołał skończyć, samouk-tancerz, według TVNu autorytet w dziedzinie tańca, ale nikt nie widział jak tańczy:)... Szymon Majewski – uwaga – z wykształcenia technik autoklawów medycznych (sterylizacja gazowa i parowa), w tvnie samouk-dziennikarz:) Marcin Tyszka nie miał do czasu pierwszej edycji Top Model nawet krótkiej biografii na wikipedii, oczywiście polskiej, bo o angielskiej czy innej już nie wspomnę… karierę zaczął w programie 5-10-15:] i co? wciśnięty do świata mody nie wiadomo czemu i okrzyknięty przez TVN guru fotografii… może jakiś wpływowy pan lubi chudzinki o podobnych preferencjach i dał mu szansę. Magda Gessler? zanim wyszła za Piotra Gesslera, właściciela sieci restauracji, zajmowała się malarstwem. Po podziale majątku nagle została profesjonalną restauratorką i kucharką. Gdyby nie to małżeństwo, gdyby nie firma i (znane) nazwisko męża, dziś pewnie byłaby po prostu kobietą od czasu do czasu gotującą obiad. Ale w Rewolucjach przecież taka znawczyni (z przygotowanymi wcześniej tekstami:])… zresztą idźcie do jej restauracji na trzech Krzyży chociażby, to się przekonacie, za ile i jakie wam dadzą jedzenie… obrus od Ruskich jeszcze ze stadionu X-lecia, brudne pseudo-palmy, równie brudne parasole ozdobione brudnymi kokardami i bardzo przeciętne jedzenie w bardzo wysokiej cenie... ale jak ktoś lubi brud i konsumpcję na wiecznie zakorkowanym skrzyżowaniu, to to miejsce jest dla niego... TVN lubi wyolbrzymiać, jak widać.
gość
9 lat temu
kolejna pożyczona zabawka i dziadek ma szpan we wsi, c*p jakich mało, ale tak to jest jak się ma kompleks małego i wszystkim opatrzy się twoja szpetna gemba, nic ci już nie pomoże, wypaliłeś się dziadu!
gość
9 lat temu
ten wojewódzki z boku wygląda masakrycznie, broda cofnięta do tyłu, szyja do przodu jak u sępa tak, że nie wiadomo kiedy zaczyna się broda, na domiar złego tupecik bujny, ciekawe czy ma całe zakole łysej głowy z bokami owłosionymi hehe
bDYAlOMj
gość
9 lat temu
założę się, że gdyby ktoś publicznie zażartował z Żydów albo gejów, od razu cała armia lewaków z Wojewódzkim na czele okrzyknęłaby go mianem chorego z nienawiści antysemity i homofoba! no właśnie, tyle czasy kubuś spędza na wyszydzaniu różnych środowisk, a czemu jeszcze nie pośmiał się z Żydów? dlaczego, panie Jakubie Wojewódzki vel Rosenzweig?
gość
9 lat temu
samochody fajne
Najnowsze komentarze (2468)
toms shoes st...
6 lat temu
asics singapore online toms shoes stores
mad max
8 lat temu
pewno znowu l***e zrobil jednemu z producentow i w zamian dostal auto na pare miechow...
gość
9 lat temu
za 30 lat też sobie takie kupię :)
gość
9 lat temu
s*******j dziadu!!
gość
9 lat temu
niedlugo bedzie musial golfa wypożyczać p***ł j****y
Gość
9 lat temu
Ładne
gość
9 lat temu
ludzie zazdrość was zjada od środka, ma chłop kasę i niech sie bawi !!! :)
hahahha
9 lat temu
najlepsza jest ta brzydka nawrocka, która sama sobie komentarze niepochlebne zamieszcza i myśli, że dzięki temu zwróci czyjąś uwagę... pomysł żałosny. hahahhahhahahahah nikt tego twojego badziewia nie ogląda i nigdy nie będziesz sławna brzydalu Ty wstrętny i każdy cię już dawno przejrzał hahahhaah
bDYAlOMb
gość
9 lat temu
Auto robi wrazenie ale nie on madralinski
gość
9 lat temu
ZAZDROŚĆ WAS ZŻERA HEJTERZY ;) trzeba przyznac , ze Wojewódzki jest błyskotliwy i inteligentny , nikt tego nie zaprzeczy. Jest juz starszy, nie ma dzieci itd. tak sobie sam wybrał los. I tyle, wszystkiego dokonał sam , ciężką pracą , a teraz zbiera owoce swoich plonów.
gość
9 lat temu
Brzydactwo Jakupa Wojewódzka za tym pożyczonym od wozaka Rajmundka wózkiem widłowym szamboświni ( chamska zazdrość!) sra najwyraźniej w popłochu, żeby nikt nie zdążył sfotografować jego kupy (litość!), a potem podciera sobie hemoroidy iglakiem ( ekologia!). Wzruszające (ironia!).
gość
9 lat temu
Na ile tym razem wypożyczył ?
gość
9 lat temu
Kuba pokaż im! Fajną masz furę dresy Ci zazdroszczą :)
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być Kuba musi być [/cytat]Ale się dziadzia Kuba nadziergał hahahahahahahahahahahahahahahah Można się shaftować z politowania.
...
Następna strona
bDYAlOMD