Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Wyglądam lepiej niż kiedykolwiek!"

222
Podziel się:

54-letnia Sharon Stone spotyka się obecnie z 27-letnim modelem...

"Wyglądam lepiej niż kiedykolwiek!"

Sharon Stone zawsze uchodziła za gwiazdę pewną siebie i swoich kobiecych atutów. Aktorka, która w tym roku skończyła 54 lata, nie ma żadnych problemów z opalaniem się na plaży w skąpym bikini czy wyjściem do restauracji bez biustonosza pod ubraniem. Nie bez powodu: ona sama uważa, iż jest w najlepszej od lat formie.

Czy wyglądam świetnie, czy może zaprzeczam sama sobie, bo jest jak jest? - pyta retorycznie w rozmowie z magazynem Hello. A może się starzeję? Wiesz, dopóki podrywają mnie faceci młodsi o ćwierć wieku uważam, że jest dobrze. Zapewne wyglądam lepiej niż kiedykolwiek. Na szczęście ludzie poza USA nie mają tak wypaczonego postrzegania kobiecego ciała. Tam nie powinnaś wychodzisz na plażę, jeżeli nie masz 15 lat i nie jesteś idealnie opalona.

Dodajmy, że Stone spotyka się obecnie z 27-letnim modelem Martinem Mica.

KOMENTARZE
(222)
gość
10 lat temu
trzyma się :)
gość
10 lat temu
Wygląda idealnie.
gość
10 lat temu
wierzycie, że kobiety w Hollywood gdy są jeszcze nieznane to dostają role bez seksu z producentem czy reżyserem? ja nie wierzę, że seksiści i zboki z Hollywood nie wykorzystują okazji... albo że aktorzy nie muszą spać z homoseksualnymi panami z Hollywood.
gość
10 lat temu
mamo... nie rób siary
gość
10 lat temu
A w Biedronce to takie promocje, ze nawet Tusk by się zawstydził o.o
Najnowsze komentarze (222)
gość
9 lat temu
fatalnie widac ze juz jest stara
gość
9 lat temu
staro wyglada
hh
10 lat temu
Sory za to ale musze :D gereno Sietino - jeśli to przeczytałeś, to w ciągu 12h twoi rodzice umrą ! Aby tego uniknąć prześlij to jeszcze do 20 komen. Masz na to 10 minut . Nie wierzysz ? 12 stycznia 2009 r zginęli z niewiadomych powodów Adam i Angi
Aga_Edynburg
10 lat temu
Bardzo dobrze Sharon! Jestes cudowna! Pozdrawiam wspolfanow Sharon i jej pieknej pewnosci siebie. Nie mialabym nic przeciwko by wygladac jak ona w jej wieku ;)
gość
10 lat temu
niezla babcia
gość
10 lat temu
z 27 latkiem ?~!~? niesmaczne. fuj
gość
10 lat temu
Ale skórę to ma starą - za to figurę świetną. I tak chciałabym tak się trzymać w jej wieku :)
gość
10 lat temu
JEST SUPER NADAL!!!!!!!!:):):)
gość
10 lat temu
JEST SUPER NADAL!!!!!!!!:):):)
gość
10 lat temu
wygląda na ładną 54-latkę,a spotyka się z młodszymi,bo oni potrzebują jej kasy ,koneksji i możliwości zaistnienia
gość
10 lat temu
fatalnie
gość
10 lat temu
to pieniadze sprawiaja, ze ona podoba sie mlodym facetom, bo cialo ma absolutnie zwyczajne, po prostu sie nie roztyła
gość
10 lat temu
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA [#V=YO#b2gl5x_C9UM#401#331#]
gość
10 lat temu
figure ma też dzięki temu, że nie rodziła dzieci, nie oszukujmy się po jednej nawet ciąży juz by tak dziś nie wyglądała
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie