Trwa ładowanie...
Przejdź na

Richardson: "Moja suczka pokochała Zbyszka!"

347
Podziel się

Seks nadal uprawiają rano?

Richardson: "Moja suczka pokochała Zbyszka!"
bDfPqMgl

Najwyraźniej chwalenie się uczuciami zwierząt domowych uchodzi obecnie w show biznesie za trwałą podstawę związku. "Ciało astralne" czyli Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka wyznało w słynnym wywiadzie, że "ich koty się pokochały". Podobnie jest u Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego.

Wprawdzie nie mogła opowiedzieć o tym w wywiadzie dla kolorowego magazynu, bo Zbyszek podobno jej nie pozwolił (zobacz: Richardson i Zamachowski pokłócili się!), ale prezenterka najwyraźniej nie ma zamiaru się poddawać. Ilustrowane szczegóły swojego życia z Zamachowskim zamieszcza regularnie na swoim profilu. Niedawno wkleiła tam zdjęcie jej suczki rasy bolońskiej czule przytulonej do nowego pana.

U nas sielanka - napisała Monika w tekście, który zatytułowała Miłoś.... Jumba jest bąbelek mój żeński i jak widać priorytety ma ustawione prawidłowo.

bDfPqMgn

Zbyszkowi gratulujemy. Miejmy nadzieję, że dziś rano też był seks: Richardson O SEKSIE z Zamachowskim: "ROBIŁAM TO RANO"

bDfPqMgO
KOMENTARZE
(347)
gość
8 lat temu
doprawdy. nie widzę potrzeby, aby tak się z tym afiszować
gość
8 lat temu
Jaka psina sliczna :)
gość
8 lat temu
dzięki Bogu, gdyby było inaczej to s**a do uspania..... albo Zbychu?
bDfPqMgP
gość
8 lat temu
słodka psinka
gość
8 lat temu
cieszy się ze swojego szczęścia. ciekawe tylko na ile to jest autentyczne i ile wytrzyma...
Najnowsze komentarze (347)
gość
7 lat temu
niech sie cieszy ze ma taka cudowna kobietke ona jest naprwde sliczna ib.kobieca nie to co jego byla bo brzydka nie ma co ukrywac i dom widac czysty i zadbany i milosci tyle od niej ma jeszcze zle niech spojrzy na siebie
gość
8 lat temu
oj ale pożywkę z nich macie !!!dajcie spokój lepiej zainteresujcie się rządem,przekrętami i biedą w kraju !!!
gość
8 lat temu
Oczywiście miało być żałosna klympa o mr
gość
8 lat temu
To jej jedyny.pomysł na lans ,z sensownego aktora zrobiła idiotę zapozna klympa
gość
8 lat temu
i ta łydka... Zbysiu nie pozwól tak sobą poniewierać, tak kobieta przecież nie zna żadnych granic
gość
8 lat temu
Zamachowski zostawił swoją rodzinę.Zonę,która mu ufała,dzieci.Kara boska go spotka.Będzie dywanikiem dla psa i wynosił śmieci.Może ,pozwoli mu ten czajnik Rosenthal ,kosić trawkę.Może?
gość
8 lat temu
Czyli pokochałyście go we dwie. Mała suczka i Duża S**a. A do tego stary samiec.Br....
Miłośććć
8 lat temu
Poprosimy o więcej fotek. np.Pan Zbyszek siedzący na sedesie, ze spuszczonymi majtkami i czytający książkę Pani Moniki, koniecznie z widocznym na zdjęciu tytułem (może wtedy bym zapamiętała) z podpisem: Zbynio uwielbia korzystać z mojej zacisznej toalety, czytając w niej moją książkę godzinami.Zbysiu to jest miłość tym razem z "ć". Albo Zbysio zbierający kupy po suczce co go pokochała z podpisem To jest dopiero miłośćć nawet przez dwa ć. Może ktoś ma jeszcze pomysł na fotkę. Nie mogę się doczekać następnych wpisów Pani Moniki.
bDfPqMgH
gość
8 lat temu
a ja bym chciala ugoscic pana Zbyszka kubkiem porannej kawy w mojej kuchni:)
gość
8 lat temu
Ładne mieskzanie
gość
8 lat temu
kryzys wieku średniego. za pół roku będzie wielkie rozstanie - na zasadzie żyj chwilą i nie martw się o innych. Tak , jak oni się kochają to nikt się nie kocha , oni egoistyczni zapatrzeni w siebie idioci.Czy te dzieci stworzą w przyszłości udane rodziny? czy też będą się żenić i rozwodzić jak mamusia czy tatuś? Po prostu gratuluje dojrzałości.
gość
8 lat temu
no to mamy juz dwie suczki
wkurzony pies
8 lat temu
Wszystkie suczki kochają Zbynia.
gość
8 lat temu
ten świat naprawdę zwariował a s**a monika może będzie teraz pisać książkę o seksie z podstarzałym zamachowskim , oczywiście rannym, a może im towarzyszą dzieci przy tym rannym kochaniu
...
Następna strona
bDfPqMhj