Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rzuciła faceta i wróciła do Polski! Co dalej?

340
Podziel się

"Jestem wolna. W Polsce nigdy nie zamknęłam za sobą furtki." Dlaczego nie wyszło w Dubaju?

Rzuciła faceta i wróciła do Polski! Co dalej?
bDXWKdbF

Małgorzata Teodorska w polskiej prasie kolorowej znana jest głównie z dwóch rzeczy: wątpliwego wyczucia stylu oraz słabości do bogatych mężczyzn. Za ostatnim z nich poleciała do Dubaju, by prowadzić luksusowe życie. Swoim sukcesem chwaliła się w tabloidach. Zobacz: Teodorska WYJECHAŁA DO DUBAJU!

Okazuje się, że jednak się im nie ułożyło. Celebrytka właśnie wróciła, a jej związek się rozpadł.

Faktycznie trochę czasu tam spędziłam. Jakby na to nie patrzeć, były to aż 3 lata mojego życia. Jednak w Polsce nigdy nie zamknęłam za sobą furtki. Nie mogłam sobie na to pozwolić - wyjaśnia w wywiadzie z tygodnikiem Świat i ludzie. Zachwala też Dubaj, który jest jej zdaniem wymarzonym miejscem dla osób takich jak ona:

bDXWKdbH

Wszystko, co człowiek może sobie wymarzyć, znajduje się w Dubaju. To zupełnie inny świat, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Po trzech latach zrozumiałam, że nie jest to moje miejsce na ziemi. Tam musiałabym zaczynać wszystko od nowa. Poznawać ludzi, przecierać szlaki i przede wszystkim poznać język arabski. To wszystko było dla mnie szalenie ciężkie. Poza tym tutaj jest moja rodzina i praca.

Na chwilę obecną jestem wolna - deklaruje. Życie jest takie nieprzewidywalne. Nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli. Nie ma ideałów. Każdy związek to ciężka praca. Najważniejsze są kompromisy i umiejętność dochodzenia do nich. Trzeba ze sobą po prostu szczerze rozmawiać. Z autopsji wiem również, że nie można mieć wobec tej drugiej osoby zbyt wielkich oczekiwań, bo później czeka nas tylko nieprzyjemne rozczarowanie.

Zapytana, na jakich mężczyzn zwraca uwagę, zapewnia, że zasobność portfela nie ma dla niej znaczenia:

Każdy inteligentny, ciekawy, z poczuciem humoru, z dystansem do siebie i świata. Ja wychodzę z założenia, ze pieniądze można zarobić. A i tak zawsze polegam na sobie. Żadnej pracy się nie boję.

bDXWKdbN

Myślicie, że podjęłaby się pracy za średnią krajową?

bDXWKdci
KOMENTARZE
(340)
gość
9 lat temu
,,Rzad Polski nie chce budowac Polski, chce pozbyc sie Polakow! Nieskie zarobki, wysokie ceny nieruchomosci i otwarte granice na zachod zmuszaja Polakow do ciaglej emigracji! do tego brak publicznej sluzby zdrowia i wysokie ceny lekow to powolna eksterminacja Polskiego spoleczenstwa! dlaczego? Polska bez Polakow to lakomy kasek.. Polskie lasy tylko drewno warte jest 300mld zlotych! Polskie kopalnie miedzi, wegla (ostatnio Kulczuk zadeklarowal ze chce kupic kilka kopalni) ceny mineralow ciagle rosna! gdzy wszyscy wyjada lub umra nikt nie bedzie prostesowal.. a nawet jak bedzie resztka Polakow to szybko zostanie uciszona przez prywatne wojsko Tuska i jego poplecznikow! Polska zemia to tez lakomy kasek dla producentow zywnosci modyfikowanej Monsato itd oni juz sa w Agrentynie, USA, Iraku, Holandii itd Ludnosc to dla PO problem i trzeb sie ich stopniowo pozbywac.. stopniowo i powoli zeby nie doprowadzic do zadnego powstania Polakow...’’
gość
9 lat temu
nie znam kobiety
julka
9 lat temu
polska wygra mistrzostwa w siatkowce
bDXWKdcj
gość
9 lat temu
kto to jest ta Pani?
xoxo
9 lat temu
uuu, jaka mina
Najnowsze komentarze (340)
ŻORŻ PONIMIRS...
3 lata temu
PIĘKNA ONA JAK KSIĘŻNICZKA
ŻORŻ PONIMIRS...
3 lata temu
ZROBIŁBYM JEJ MINETKĘ
gość
3 lata temu
ciekawe jak bardzo głośno jej burczy w brzuchu gdy ma okres
ŻORŻ PONIMIRS...
3 lata temu
JUŻ MI K***S STAJE
ŻORŻ PONIMIRS...
3 lata temu
AŻ MI K***S STOI
ŻORŻ PONIMIRS...
3 lata temu
JUŻ MI KUTACH NA JEJ WIDOK STAJE
ŻORŻ PONIMIRS...
3 lata temu
DO P********IA TO ONA W SAM RAZ
ŻORŻ PONIMIRS...
3 lata temu
P**********YM JĄ
bDXWKdcb
ŻORŻ PONIMIRS...
3 lata temu
NIC TYLKO WALIĆ KONIA
gość
8 lat temu
AIDS
gość
8 lat temu
Co tam słychać obciągaro ?hehehe
gość
8 lat temu
zwykła wyrachowana pirania, paskudne roszczeniowe b****o i tyle.
gość
8 lat temu
dubajowa qurew i tyle
Krakus
8 lat temu
Szparę jej rozjeździł i spuścił ją
...
Następna strona
bDXWKdcD