Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cejrowski "sprzedaje" swoje zdjęcia za... Ojcze Nasz

801
Podziel się

Rozstawił się ze swoim Sklepem Kolonialnym na sopockim molo.

Cejrowski "sprzedaje" swoje zdjęcia za... Ojcze Nasz
bDYcqSyJ

Wojciech Cejrowski, oprócz krytykowania polskiej sceny politycznej oraz podróżowania zajmuje się również działalnością handlową. Na oficjalnej stronie sprzedaje nie tylko książki ze swojego wydawnictwa, ale także ubrania, dewocjonalia, kosmetyki czy herbatę. Wraz ze swoim Sklepem Kolonialnym w okresie letnim podróżuje po Polsce.

Tym razem rozstawił się na sopockim molo. Obok tradycyjnych zakupów można było sobie zrobić z nim zdjęcie, pod warunkiem... odmówienia modlitwy Ojcze Nasz. Nowoczesna forma nawracania? Zobaczcie sami.

Przy okazji, gdybyście chcieli zrobić zakupy w internetowym sklepie Cejrowskiego, musicie poczekać do poniedziałku. Na stronie widnieje taka informacja:

bDYcqSyL

"W NIEDZIELE I ŚWIĘTA NIECZYNNE zarządzenie Pana Boga nr 3 (Księga Wyjścia rozdział 20. wersy 8-11 oraz Księga Powtórzonego Prawa rozdział 5. wersy 12-15.)"

bDYcqSyR
bDYcqSyS
bDYcqSzm
KOMENTARZE
(801)
gość
9 lat temu
I niech robi co chce, przynajmniej nikomu tym nie szkodzi, a swoje zobaczył i wiedzę ma ogromną.
gość
9 lat temu
lepiej, ze za ojcze nasz niz za 5 czy 10 zika jak to robia niektore "gwiazdy" on przynajmniej wierzy w idee :))
przemyśl
9 lat temu
haha, gościu ma pomysły, ale ciekawie mówi, lubię jego program:)
bDYcqSzn
gość
9 lat temu
Sympatyczny facet nie ma co się czepiać
gość
9 lat temu
odwalcie się od niego może? nic w tym złego, a pomodlić się zawsze można
Najnowsze komentarze (801)
gość
7 lat temu
Czym jest modlitwa „Ojcze nasz” chyba zbytnio przypominać nie trzeba. O jej wartości i godności świadczy jej rola w procesie przygotowania do chrztu. W starożytności chrześcijańskiej tekst Modlitwy Pańskiej, podobnie jak tekst Symbolu (Credo), utrzymywany był w tajemnicy przed niewierzącymi. Był to element szerszej praktyki nazwanej później disciplina arcani, która polegała na utrzymywaniu w tajemnicy przed poganami i katechumenami największych misteriów wiary. Z faktem tym związany jest obrzęd przekazania „Ojcze nasz”, który w starożytności, ale i dzisiaj – w przywróconym katechumenacie – pozostaje jednym z elementów zamknięcia tego okresu przygotowania do chrztu i włączenia do wspólnoty wierzących. Chodziło nie tylko o formalne przekazanie tekstu tej modlitwy, pewność umiejętności jej odmawiania, ale głównie o przyjęcie ducha tej modlitwy. Obrzęd ten jest współcześnie włączony w inicjację praktykowaną na przykład w Drodze neokatechumenalnej. Modlitwa „Ojcze nasz” może być nie tylko indywidualną modlitwą poszczególnego chrześcijanina, ale jest także modlitwą Kościoła i dlatego została włączona w obrzędy Mszy św., sprawowanie sakramentów, pogrzebu czy Liturgię godzin. „Wartość” tej modlitwy jest zgoła inna niż zdjęcie z kimkolwiek, także panem W. C. Co więcej, nakazywanie jej „odmówienia” także przez osoby niewierzące zdradza kompletne niezrozumienie natury modlitwy, która nie jest ani mantrą ani modlitewnym „automatem”, którego można użyć bez wiary. Świętokradztwo według Katechizmu Kościoła Katolickiego „polega na profanowaniu lub niegodnym traktowaniu sakramentów i innych czynności liturgicznych, jak również osób, rzeczy i miejsc poświęconych Bogu” (2120). Mówiąc inaczej – na użyciu tego co święte w sposób niezgodny z pierwotnym przeznaczeniem. Nie usprawiedliwia tego ani tzw. ewangelizacja ani prowokacja, także religijna prowokacja.
gość
8 lat temu
Cejrowski powinien wiedzieć, że Dniem Świętym w 3 przykazaniu ustanowiona została SOBOTA.
gość
8 lat temu
TYLE co on ma wiedzy w sobie to ty nie masz w MÓZGU,TAK TRZYMAĆ CEJROWSKI .Ty zarabiasz w ten sposób a nasi muzycy nawet potrafią na charytatywach wziąc pieniądze ,ŻENADA...........Życzę zdrówka.
gość
8 lat temu
Bardzo dobrze !
gość
8 lat temu
Wolę jego książkę za Ojcze nasz...
gość
9 lat temu
w Gdyni nie za "Ojcze Nasz" a za 50 zł :) Byłam-widziałam.
wmil
9 lat temu
jak wyznawcy innych Religi zamykają swoje firmy, sklepy i tak dalej w piątek, sobotę to cacy - żyją według swojej wiary. A jak katolik robi to samo to nazywa się to dziwnym pomysłem! ludzie ogarnijcie się - w końcu mamy wolność religijną w PL. Jeśli Pan Wojciech Cejrowski nie chce sprzedawać w niedziele to nie sprzedaje. Jeśli robi nową ewangelizacje (do której nota bene jest powołany każdy chrześcijanin) po przez namówieni do modlitwy, to tylko jego i tych co sobie z nim robią zdjęcia sprawa.
gość
9 lat temu
zło
bDYcqSzf
gość
9 lat temu
no i dobrze, przynajmniej się modlą ;)
gość
9 lat temu
Cejrowski poszedł po bandzie... Drwi z religii...niestety któregos pięknego dnia może mu to sie odpłacić.... bo takie jest życie :/
gość
9 lat temu
biedny człowieku... nie masz pojęcia o prawdziwej wierze :/ kto powiedział, że Kościół jest idealny???
gość
9 lat temu
tak właśnie Katolicy manipulują ludźmi. Zmów paciorek dostaniesz zdjęcie. Obrzydlistwo. To nie jest prawdziwa wiara. Cejrowski niby moralista a sam czyni parszywe postępki. Ludzie powinni modlić się z potrzeby serca a nie za jakieś "szklane świecidełka". Jeśli tak ma wyglądać wiara ojców i dziadów, którzy oddawali życie za wiarę to niech lepiej przepadnie ten cyrk. Uważajcie ludzie bo szatan przybiera różne maski i nawet Cejrowski dał ucha jego podszeptom, za Ojcze Nasz zdjęcie, za Zdrowaś Maryjo książka, a za różaniec co?
gość
9 lat temu
Oryginalny, mądry, odważny facet nie zmieniający poglądów.
gość
9 lat temu
Dziwie sie tyle razy obrazal sie na polske a dalej z niej zyje. Bez polakow jest nikim.
...
Następna strona
bDYcqSzH